ФОРУМОТ Е НАШ
ФОРУМОТ Е НАШ 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ


Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Видете ги мислењата без одговор
 

ТУПАЛКА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Порталот е НАШ

Порталот е НАШСекој ден, во секој поглед, се повеќе напредува
Модератор: Ц.К. на К.П.Ј.
1991Лустрација за лустра...
Нед 12 Јан 2014, 4:28 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ПОРТАЛ

ПОРТАЛНаградата е именувана по доајенот на македонското новинарство Мито Хаџи Василев - Јасмин и се доделува за особено значајни остварувања во областа на публицистиката и новинарството.
Модератор: Пужи-Мужи
1563Да одгледуваме калиф...
Саб 21 Дек 2013, 10:25 pm
ivica 793 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Форумот е НАШ

Форумот е НАШОвој форум е наменет за разменување мислења и ставови околу разновидни теми, за збогатување на сознанијата кои веќе сте ги имале, за забава, за создавање нови пријателства.
Модератор: Т.Н.Т.
27024633Мафијашка изборна ка...
Саб 25 Jул 2015, 12:38 pm
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Правила,прашања и одговори

Правила,прашања и одговориСе надеваме дека Вашето присуство на овој форум ќе ви донесе пријатни моменти, одговори на прашања, помош во разни проблеми и што е најважно, дека добро ќе се забавувате.
Модератор: Е.Нигма
8609Малодушноста на луге...
Пет 07 Мај 2010, 12:21 pm
Далила Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ТУПАЛКА

ТУПАЛКАТупете, драги тупаџии,за глобалното затоплување, за природниот прираст на овци во Нов Зеланд, за крстозборите, за најновиот автомобил на вашиот комшија или за претстоечката свадба на вашата втора братучетка.... Овде сите теми се добродојдени!
Модератор: Б.Геропулос
1210574ТУПАЛКА (повторно)...
Чет 06 Мај 2010, 11:39 pm
eftimoskatb Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ЗАБАВА

ЗАБАВАЗабава е диверзија наменета да го задржи вниманието на публиката или нејзините учесници.
Модератор: Ганџа
322599Збирка восфални песн...
Пет 19 Јун 2015, 1:39 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

КУЛТУРА

КУЛТУРАКултура претставува збир од материјални и духовни вредности кои се под влијание на традиционалните рамки и на современите промени кои го формираат прифатливото однесување на членовите на едно општество.
Модератор: Боки 7+6
6542Поговорки !
Саб 26 Дек 2009, 6:07 pm
GokaGrozni Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

МУЛТИ МЕДИА

МУЛТИ МЕДИАТоа може да се види и од пристапот кон материјата,снимен е како бајка,погледнете ја камерата,или монтажата,или музиката...Има глумци во филмот.По сценарио е сниман,аман !!Кој разбрал-разбрал.Тука е сега тоа сценарио,на хартија - М.Манчевски ( Пред дождот )
Модератор: Теле-Гајтан
11741ТВ Сител цензуриран ...
Чет 23 Jул 2015, 12:46 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

МУЗИКА

МУЗИКАМузиката е уметност која се состои од звуци и тишина искажани преку временска единица.
Модератор: Шабан Шаулиќ
192400Македонска музика - ...
Пет 16 Мај 2014, 9:17 pm
Prakicov Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

СПОРТ

СПОРТВо здраво тело здрав дух ... пикадо, шах ,кајак на диви води, нуркање, бочање и останати спортови.
Модератор: Чак
151035ФОРМУЛА 1_МК
Пон 26 Jул 2010, 3:46 pm
VoniVaraS Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

МАКЕДОНИЈА

МАКЕДОНИЈАО тешкото! Зурли штом диво ќе писнат,штом тапан ќе грмне со подземен екот -во градиве зошто жал лута ме стиска,во очиве зошто навирува рекаи зошто ми иде да плачам ко дете,да превијам раце, да прекријам лик -та гризам јас усни, стегам срце клето,да не пушти вик...
Модератор: преговарачки тим
51471Прговорите завршија ...
Сре 22 Jул 2015, 1:04 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ЕКОНОМИЈА И БИЗНИС

ЕКОНОМИЈА И БИЗНИСБедата деградира, богатството корумпира. - Оскар Вајлд
612Зошто капитализмот н...
Пон 08 Јун 2015, 7:18 pm
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

СВЕТ

СВЕТСветска глобална политика,мистерии,историја,иднина .. WORLD
Модератор: Rage Against the Machine
7476Што после (Ултра) ли...
Сре 16 Окт 2013, 10:04 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ТЕХНОЛОГИЈА И НАУКА

ТЕХНОЛОГИЈА И НАУКАMaths, maths, maths, the most thought subject that the most students hate a lot and try to avoid it as mutch as possible, still there any mathematics lovers ...
Модератор: Пат и Мат
6105Конфискација на шпиу...
Саб 06 Јун 2015, 3:36 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ФИЛОЗОФИЈА И РЕЛИГИЈА

ФИЛОЗОФИЈА И РЕЛИГИЈАШто можам да знам? Што треба да направам? На што смеам да се надевам? - Имануел Кант / / Зло, не постои. Тоа е само таму каде што БОГ сеуште не допрел. - Алберт Ајнштајн.
23119Царството на Јеховин...
Нед 12 Jул 2015, 7:44 am
Flok Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

ОПШТО

ОПШТОИнтелигенцијата има своја индивидуална и историска ОПШТО-човечка димензија. Таа е една од најистакнатите димензии на личноста. Во денешно време во голема криза
Модератор: Ани 4 пиштоља
13634Мафијашка изборна ка...
Саб 25 Jул 2015, 12:38 pm
Flok Видете го последното мислење
.Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

АРХИВА

АРХИВАСекоја тема која сега се наоѓа во овој под форум, не е веќе актуелна.Значи тука се темите на кои не е одговорена најмалку 100 дена.Тука нови теми не се отвараат.
Модератор: чувам ноќ од будни
614316Фотографија од мојот...
Пон 28 Сеп 2009, 7:16 pm
GokaGrozni Видете го последното мислење
ФОРУМОТ Е НАШ Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 26599 мислења
Постојат b>318 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е светле
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 25 во Нед 13 Дек 2009, 12:14 am

Регистрирани членови: Никој
Users having a birthday today : akrsteski (67), lakson (51)
Users with a birthday within the next 2 days: mp (33)
Legend :   [Администратор ]   [ Модератор ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен