ФОРУМОТ Е НАШ
Прашања до Модераторите ? - Page 4 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Прашања до Модераторите ? - Page 4 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 Прашања до Модераторите ?

Go down 
+18
Ангела
Билјана
Бе Перо
Green Power
Pancho Villa
CENTO
Oliver The Macedonian
OPINOK
Scarlett O'Hara
Venco
Morpheus
Далила
shadow
eftimoskatb
MaJkLcAr
SiNaPsA`
СтончиС
GokaGrozni
22 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСаб 08 Ное 2008, 12:44 am

SiNaPsA` напиша:

Грини, од наша страната (модераторите) не е направена никаква промена во однос на поставување на слики. Бидејќи форумот е на бесплатен сервер, сите глобални промени кои се направени од глобалните администратори важат како за сите други форуми, така и за овој форум.
П.С. Бидејќи не знам каде си „заглавил“ со поставување на слики, побарај ме на скајп.
Поздрав,
SiNaPsA`

Сики другарче, ако ништо друго, толку добро знаеш да го утешиш човека, што секој човек би посакал вечно да го тешиш, секогаш кога има потреба од утеха lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyНед 09 Ное 2008, 4:40 am

Green Power напиша:
SiNaPsA` напиша:

Грини, од наша страната (модераторите) не е направена никаква промена во однос на поставување на слики. Бидејќи форумот е на бесплатен сервер, сите глобални промени кои се направени од глобалните администратори важат како за сите други форуми, така и за овој форум.
П.С. Бидејќи не знам каде си „заглавил“ со поставување на слики, побарај ме на скајп.
Поздрав,
SiNaPsA`

Сики другарче, ако ништо друго, толку добро знаеш да го утешиш човека, што секој човек би посакал вечно да го тешиш, секогаш кога има потреба од утеха lol! lol!
Sinapsa koe ti e vistinskoto ime? lol!
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyНед 09 Ное 2008, 4:49 am

Scarlett O'Hara напиша:

Sinapsa koe ti e vistinskoto ime? lol!
Васко - SiNaPsA` - Сики - продолжува lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyНед 09 Ное 2008, 3:01 pm

Green Power напиша:
Таман се научив да ставам слики, и ај што се научив да ставам слики, почнав и да уживам во ставањето на слики, штотуку почнав да се навикнувам да уживам после подолго време, некој го променил начинот на поставувањето на слики...ме уби во поим и ме врати повторно во прво одделение...одбивам да ги научам новите лекции, не дека не пробав, пробав.....и што се случи....постирав слики кои може да бидат видени само во светот на глувците и мачките :D ...ете толку мали беа сликите....сфатив дека најдобро за мене е да продолжам да пишувам додека некој не го променил и фонтот, оти од сликите толку од мене за овој живот :D :D ......не ми било судено да бидам осуден на вечно уживање, секое уживање има свој крај, а на моето штотуку дојде крајот :D

Ваш,
Грини :(
ОБЈАСНУВАЊЕ
за тебе пријателе,нека уживањето продолжи
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСре 19 Ное 2008, 10:34 pm

Кој ми го преместил потписот лево? Беше во израз на Бе Перо му помогна да ја реши дилемата околу постоењето на Дедо Мраз а сега малку сокриен други ќе останат со доживотна дилема :D
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyЧет 20 Ное 2008, 11:51 am

Некои промени се и од сопствениците на FREE FORUM,оваа промена е најворојатно од тие
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 28 Ное 2008, 4:09 am

Во форумот ОПШТО има две теми..


Среќен роденден,тебе ти пожелувам

Ај нека е честито



по тематиката мислам дека се слични... и мој предлог е да се спојат или пак некои постови за добродојде на нови членови да си останат таму а постовите со среќен роденден да се префрлат во првата тема.. :star:
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 28 Ное 2008, 4:45 am

Ангела напиша:
Во форумот ОПШТО има две теми..


Среќен роденден,тебе ти пожелувам

Ај нека е честито



по тематиката мислам дека се слични... и мој предлог е да се спојат или пак некои постови за добродојде на нови членови да си останат таму а постовите со среќен роденден да се префрлат во првата тема.. :star:
Постовите со среќен роденден се по “грешка“ поставени во втората тема и би можело да се префрлат во вистинската тема. Темите се слични но сепак се со различна намена.
Ќе биде средено, добра ти е забелешката.
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 28 Ное 2008, 6:27 am

ми го нема ФОРУМ... под ТУПАЛКА треба да е ФОРУМ а кај мене се појавува ТУПАЛКА и под неа ЗАБАВА.... и треба да одам да ги барам моите мислења... и штом кликнам на пост кој сум го постирала во ФОРУМ се појавува истиот на главната страна под ТУПАЛКА... некој сто посто ми прави некои маѓии!!!!!!! Evil or Very Mad


„опростичу вам све нисам ја супермен па да могу то на леѓима да понесем„lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 28 Ное 2008, 8:35 pm

Ангела напиша:
некој сто посто ми прави некои маѓии!!!!!!! Evil or Very Mad
„опростичу вам све нисам ја супермен па да могу то на леѓима да понесем„
Тоа се случува само кога си нелогирана,јас од разбирливи причинИ го направив тој форум ФОРУМОТ видлив и читлив само за членовите на Форумот Е Наш.логирај се и ке ти се појави ФОРУМОТ
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСаб 29 Ное 2008, 6:25 pm

GokaGrozni напиша:
Ангела напиша:
некој сто посто ми прави некои маѓии!!!!!!! Evil or Very Mad
„опростичу вам све нисам ја супермен па да могу то на леѓима да понесем„
Тоа се случува само кога си нелогирана,јас од разбирливи причинИ го направив тој форум ФОРУМОТ видлив и читлив само за членовите на Форумот Е Наш.логирај се и ке ти се појави ФОРУМОТ


леле... ами душманите!!! lol!

сега ќе има навала на ново регистрирани усери :santa:
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Среќна Нова ’49   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСаб 13 Дек 2008, 2:52 pm

Модератори, ај бе напрајте некој новогодишен украс/изглед за форумов, мојт? :D :santa:
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyНед 14 Дек 2008, 5:57 am

Тања напиша:
Модератори, ај бе напрајте некој новогодишен украс/изглед за форумов, мојт? :D :santa:
ами и јас мислам дек треби нешто празнично да се ставе тук...овој Гока затаи, го нема,ама секогаш кога така праи...ее..ќе изненади ,гарант,стар лисец е тој
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyЧет 18 Дек 2008, 4:32 pm

Прашање до модераторите........"Како сте со здравјето и дали често водите љубов???"???? јупи-ја-ее
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyЧет 18 Дек 2008, 5:55 pm

Pancho Villa напиша:
Тања напиша:
Модератори, ај бе напрајте некој новогодишен украс/изглед за форумов, мојт? :D :santa:
ами и јас мислам дек треби нешто празнично да се ставе тук...овој Гока затаи, го нема,ама секогаш кога така праи...ее..ќе изненади ,гарант,стар лисец е тој
Тања и Панчо и како сега форумо? Дали затаи колегата Гока Question
E значи ич да се немало трпение Ц Ц Ц ... :baloon: јупи-ја-ее

Цитат :
Прашање до модераторите........"Како сте со здравјето и дали често водите љубов???"????

А колега Грини ... да добар сум со здравјето, фала богу... а овааај второво... :oops: ај прво дефинирај „ЧЕСТО“ scratch релативно е тоа знаеш... geek
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyЧет 18 Дек 2008, 10:37 pm

Jas ic ne doagam na temava,a vie pa sto ne kazete deka e vaka interesno,pa kakvi prasanja se postavuvale tuka study :oops: lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyЧет 18 Дек 2008, 11:57 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Jas ic ne doagam na temava,a vie pa sto ne kazete deka e vaka interesno,pa kakvi prasanja se postavuvale tuka study :oops: lol! lol! lol!
Повели прашај што сакаш Скарлет се право че ти кажам. Чесен тупаџиски збор. :santa:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyЧет 18 Дек 2008, 11:59 pm

СтончиС напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Jas ic ne doagam na temava,a vie pa sto ne kazete deka e vaka interesno,pa kakvi prasanja se postavuvale tuka study :oops: lol! lol! lol!
Повели прашај што сакаш Скарлет се право че ти кажам. Чесен тупаџиски збор. :santa:
Какви свеќички користиш на твоето YUGO ?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 19 Дек 2008, 12:14 am

Цитат :
Какви свеќички користиш на твоето YUGO ?
Јас за моето YUGO 45 свеќички купувам од локалниот (маалски) дилер (кој порано продаваше и на автопазарот на Штерјо) на резервни делови за овие “ретки“ автомобили кои што повеќе не се произведуваат и влегоа во историјата, како белег на едно минато време, и мислам дека се од марка „BOSNA“ . afro
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 19 Дек 2008, 1:11 am

A дали за да станеш модератор мора да возиш Јugo ?
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 19 Дек 2008, 12:17 pm

- Колку често користите забранети "овошја" во вашите игри и дали воопшто постојат забранети овошја во вашиот речник на комуникација и односи?????? ;) :P


- Колку се 2+2 од економски аспект????

- Колку се 2+2 од медицински аспект???

П.С.Можете и писмено да ми одговорите ако ви е многу скапо да ми се јавите по телефон, или ако немате време да дојдете тука кај мене и лично да ми одговорите :D :santa:
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyПет 19 Дек 2008, 8:53 pm



Последната промена е направена од Ангела на Нед 28 Дек 2008, 5:05 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСаб 20 Дек 2008, 1:46 am

Ангела напиша:
Green Power напиша:
- Колку често користите забранети "овошја" во вашите игри и дали воопшто постојат забранети овошја во вашиот речник на комуникација и односи?????? ;) :P


- Колку се 2+2 од економски аспект????

- Колку се 2+2 од медицински аспект???

П.С.Можете и писмено да ми одговорите ако ви е многу скапо да ми се јавите по телефон, или ако немате време да дојдете тука кај мене и лично да ми одговорите :D :santa:



2 + 2 од економски аспект се = ќе се договориме


јас само на ова прашање имам одговор...
јуху-јуху-јее
А од медицински аспект мислам дека 2 + 2 е многу повеќе одколку што мислиме дека е

Иако модераторите го имаат главниот одговор јас и колешка Ангела се потрудивме да одговориме Basketball
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСаб 20 Дек 2008, 2:40 am



Последната промена е направена од Ангела на Пон 22 Дек 2008, 1:27 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : no comment)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 EmptyСаб 20 Дек 2008, 3:01 am

Green Power напиша:
Колку се 2+2 од медицински аспект???

Прашања до Модераторите ? - Page 4 Meiosisover

Само следете ја логиката ( со помош на дигитрон )
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content





Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Прашања до Модераторите ? - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Модераторите ?
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: