ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Модераторите ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 09 Сеп 2008, 12:27 am

ДАЛИ МОДЕРАТОРОТ Е НЕРВОЗЕН ТИП ?
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 09 Сеп 2008, 12:31 am

Morpheus напиша:
ДАЛИ МОДЕРАТОРОТ Е НЕРВОЗЕН ТИП ?

Зависи кој, повеќе се !
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: ОДГОВОР   Вто 09 Сеп 2008, 12:31 am

Morpheus напиша:
ДАЛИ МОДЕРАТОРОТ Е НЕРВОЗЕН ТИП ?
Во граници на нормала,мање-више

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 09 Сеп 2008, 12:54 am

Дало почитуваниот модератор си ја обожува работата ? lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Одговор   Вто 09 Сеп 2008, 12:58 am

Morpheus напиша:
Дало почитуваниот модератор си ја обожува работата ? lol!
Кој не има 3-ца Question

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 09 Сеп 2008, 1:20 am

Мислам на Гока Грозни
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Одговор   Вто 09 Сеп 2008, 1:35 am

Morpheus напиша:
Мислам на Гока Грозни
Си ја обожавам,инаку има тука и други теми bounce

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 11 Сеп 2008, 4:02 am

i sega od vas trojcata koj komanduva? lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Одговор   Чет 11 Сеп 2008, 5:20 pm

Scarlett O'Hara напиша:
i sega od vas trojcata koj komanduva? lol!
СЛОГАТА

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 11 Сеп 2008, 9:37 pm

GokaGrozni напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
i sega od vas trojcata koj komanduva? lol!
СЛОГАТА

Сложни администратори, и во петок мрсат!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Пет 12 Сеп 2008, 12:15 am

cheers
Вратете се на почетокот Go down
OPINOK
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 262
Регистриран на : 2008-09-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Пет 12 Сеп 2008, 10:54 am

GokaGrozni напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
i sega od vas trojcata koj komanduva? lol!
СЛОГАТА


го поздравувам слогата :D

а сега прашање до слогата
зошто темата за танец е ставена во музика?
би можело да се стави во забава или култура
затоа што имам намера да соопштувам културно-забавни работи
:lol:
на пример кога има концерт на танец
а тоа е културна активност
на пример.
СЛОГА не ми замеравај и да остане вака не ми смета.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Пет 12 Сеп 2008, 4:30 pm

OPINOK напиша:
GokaGrozni напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
i sega od vas trojcata koj komanduva? lol!
СЛОГАТА


го поздравувам слогата :D

а сега прашање до слогата
зошто темата за танец е ставена во музика?
би можело да се стави во забава или култура
затоа што имам намера да соопштувам културно-забавни работи
:lol:
на пример кога има концерт на танец
а тоа е културна активност
на пример.
СЛОГА не ми замеравај и да остане вака не ми смета.
Речено , сторено

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Саб 20 Сеп 2008, 8:01 pm

На главната страница на форумов цело време ми се отвора САМО четот, на кој не можам да се вклучам. Не ги гледам темите, одвај дојдов и до оваа тема за да го поставам прашањево.

Ај ако може некако да се среди тој четот, ми прави проблеми? 😢

(И патем, пак има повторена тема, за „среќен роденден“ :roll: )


Последната промена е направена од Тања на Саб 20 Сеп 2008, 8:04 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Ми текна уште нешто да допишам)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Саб 20 Сеп 2008, 8:14 pm

Тања напиша:
На главната страница на форумов цело време ми се отвора САМО четот, на кој не можам да се вклучам. Не ги гледам темите, одвај дојдов и до оваа тема за да го поставам прашањево.

Ај ако може некако да се среди тој четот, ми прави проблеми? 😢

(И патем, пак има повторена тема, за „среќен роденден“ :roll: )
Таму некаде е скрин влезот во ЧЕТОТ ( некаде испод BLOCK ) ако кликнеш влегуваш во чет,за таа проблематика е надлежен Админот.Инаку повторената тема може да биде избришана и од страна на Модераторот кој е одговорен за тој форум,сигурно СтончиС кога ке ја примети аномалијата соодветно ке реагира.Поздрав

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Саб 20 Сеп 2008, 9:26 pm

Тања напиша:


(И патем, пак има повторена тема, за „среќен роденден“ :roll: )
Соодветно е реагирано, двете теми се споиа во една. Односно едниот пост од втората тема се префрли во соодветната тема. bounce
Благодарам за помошта. ⭐
Вратете се на почетокот Go down
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 28 Сеп 2008, 10:51 pm

Гока ај на Скајп !
Вратете се на почетокот Go down
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 6:13 am

Како се пријавува испит за пилот на параглајдер или змај ?
Вратете се на почетокот Go down
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 3:57 pm

Morpheus напиша:
Како се пријавува испит за пилот на параглајдер или змај ?
Morpheus, треба да одиш "у змајевом гњезду" lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: До управата   Вто 14 Окт 2008, 11:00 pm

Абе друже председниче па не можам ниту јас ниту венцо да постираме слика од тоа моторот што го фалев,не знам што е дали е до нас или не?
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 11:09 pm

ЧЕНТО напиша:
Абе друже председниче па не можам ниту јас ниту венцо да постираме слика од тоа моторот што го фалев,не знам што е дали е до нас или не?
Од Fitcr не може . Дај линк ( прати ) на ПП да видам


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 11:10 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Вто 14 Окт 2008, 11:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 11:10 pm

Morpheus напиша:
Како се пријавува испит за пилот на параглајдер или змај ?
не сам модератор али можу да ти кажу дека за Змај ако мислиш на трактор не се полага,само тераш,а ако е за Змај што се лети обрати се у Југо-Фер авто школу
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 11:17 pm

GokaGrozni напиша:
овие скики од овој сајт не
Има дефект некаков со постирање на слики,сега за сега не дефиниран.Останува Админот со неговото знаење да пробуричка таму и да оправи работата.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 14 Окт 2008, 11:23 pm

GokaGrozni напиша:
GokaGrozni напиша:
овие скики од овој сајт не
Има дефект некаков со постирање на слики,сега за сега не дефиниран.Останува Админот со неговото знаење да пробуричка таму и да оправи работата.
Од GOOGLE
нема проблем Јас еве постирам
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Модераторите ?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: