ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Прашања до Модераторите ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Пон 19 Јан 2009, 7:42 pm

Далила напиша:
А да отворам тема пофалби до модераторите :bravo: Прекрасен ни е сега форумов јуху-јуху-јее Бојава ми е омилена,а и тие нијанси како потези од четка-одлично Благодарам благодарам на модераторите и администраторот.

Одлична ти е идејата, и мене ми се смачи само да ги фалам по разни теми geek
Нема збор, секоја чест! Аплауз то поштуем
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 20 Јан 2009, 12:45 am

Супер, сега се’ е на македонски! Тоо од Гавриловиќа
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 20 Јан 2009, 1:35 am

eftimoskatb напиша:
Супер, сега се’ е на македонски! Тоо од Гавриловиќа

Aбе од кал да е, Македонски да е lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 20 Јан 2009, 2:03 am

Venco напиша:
eftimoskatb напиша:
Супер, сега се’ е на македонски! Тоо од Гавриловиќа

Aбе од кал да е, Македонски да е lol! lol! lol!
Има уште малку да се доработи, ама ќе се среди и тоа, важно најтешкото помина ИзненаЃеЊе

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 22 Јан 2009, 5:15 pm

Може ли темата СЕКСУАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ да ја преместите во подфорумот ЉУБОВ И СЕКС?Мислам дека таму и е местото,ако не се сложувате со мене не ја преместувајте.
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 22 Јан 2009, 5:34 pm

Далила напиша:
Може ли темата СЕКСУАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ да ја преместите во подфорумот ЉУБОВ И СЕКС?Мислам дека таму и е местото,ако не се сложувате со мене не ја преместувајте.
Преместено.
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 25 Јан 2009, 2:40 am

Зошто на порталов Венцо, Перо и јас сме анонимни автори? lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 25 Јан 2009, 2:57 am

eftimoskatb напиша:
Зошто на порталов Венцо, Перо и јас сме анонимни автори? lol! lol!
Не сте анонимни Smile ве пишува како спешл Guest Star Smile .
Кај тебе додуша пишува (*evtimos Гостин тра-ла-ла ) ама тоа е поради поставувањето на вашите текстови од страна админот.
Во понатамошните пишувања секој лично ќе си ги отвара тема, и ќе си пишувате и ќе бидете запишани како автори а не како надворешни гости.
Потсетување:
На порталот може секој да отвори тема со соодветен добар текст за кој што ќе се коментира.
Повелете и коментирајте ги сега поставените текстови.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 25 Јан 2009, 1:37 pm

СтончиС напиша:
eftimoskatb напиша:
Зошто на порталов Венцо, Перо и јас сме анонимни автори? lol! lol!
Не сте анонимни Smile ве пишува како спешл Guest Star Smile .
Кај тебе додуша пишува (*evtimos Гостин тра-ла-ла ) ама тоа е поради поставувањето на вашите текстови од страна админот.
Во понатамошните пишувања секој лично ќе си ги отвара тема, и ќе си пишувате и ќе бидете запишани како автори а не како надворешни гости.
Потсетување:
На порталот може секој да отвори тема со соодветен добар текст за кој што ќе се коментира.
Повелете и коментирајте ги сега поставените текстови.
Постоеа две опции, едната е да текстот авторски го постира Админот со сите салтанати што идат ( аватар и потрис ), втората е да бидете потпишани како гости.Ја одбравме втората, со тоа што на крајот од текстот ви е ставено вашето име како потпис.Мораше така да се напарави за да има берем неколку текста за почеток.Сега веќе е поинаку да не кажам нормално, одиш во под-форумот ПОРТАЛ си отвараш нова тема го ставаш текстот и чекаш коментари од страна на членовите и од страна на гостите.Доколку имате желба да се промени нешто во врска со анонимни автори на 3-те текста предложете да се адекватно реагира ?

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Пон 26 Јан 2009, 2:39 am

Еден предлог:
Може ли во подфорумот „Тупалка“, најновиот „том“ од Тупалка да го закачите како важна тема, а останатите делови да останат подолу? Бидејки вака само ќе се трупаат, а темите „Временска прогноза“ и „Сакам-мразам“ ќе паѓаат уште подолу.
Ова е само предлог, не морате да го прифатите. :D

И уште едно прашање: со какви теми би можел да се прошири тој подфорум? Досега имаме 3 теми.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Пон 26 Јан 2009, 4:38 am

Бе Перо напиша:
Еден предлог:
Може ли во подфорумот „Тупалка“, најновиот „том“ од Тупалка да го закачите како важна тема, а останатите делови да останат подолу? Бидејки вака само ќе се трупаат, а темите „Временска прогноза“ и „Сакам-мразам“ ќе паѓаат уште подолу.
Ова е само предлог, не морате да го прифатите. :D

И уште едно прашање: со какви теми би можел да се прошири тој подфорум? Досега имаме 3 теми.

под А = Може и ке биде така, има логика.
под Б = Со теми кои се согласни со насловот на тој под-форум.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 27 Јан 2009, 2:15 am

А оти Мирко и Славко не работат?(емотиконот)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 27 Јан 2009, 2:16 am

Билјана напиша:
А оти Мирко и Славко не работат?(емотиконот)Ахахахахахахаха :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 27 Јан 2009, 2:18 am

Билјана напиша:
А оти Мирко и Славко не работат?(емотиконот)
Во админ панелот функционира, можеби е тргнат од сајтот на кој е поставен.Наскоро нови емотикони !Еве нов Мирко и Славко Пази Мирко

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Вто 27 Јан 2009, 3:17 am

До модераторката-Ако згрешиме во правописот ќе не банираш ли? scratch
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
MARKO
Тупаџија
Тупаџија


Број на мислења : 14
Регистриран на : 2008-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 29 Јан 2009, 1:25 pm

Zosto kooooci forumov?
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 29 Јан 2009, 7:16 pm

Билјана напиша:
До модераторката-Ако згрешиме во правописот ќе не банираш ли? scratch

Неее, имате право трипати да згрешите! После не ве банирам, ама ќе ви ставам кец geek lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 29 Јан 2009, 8:51 pm

eftimoskatb напиша:


Неее, имате право трипати да згрешите! После не ве банирам, ама ќе ви ставам кец geek lol! lol! lol!

Дали тоа значи, после одреден број на кецови .... следува БАН lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Чет 29 Јан 2009, 9:44 pm

Venco напиша:
eftimoskatb напиша:


Неее, имате право трипати да згрешите! После не ве банирам, ама ќе ви ставам кец geek lol! lol! lol!

Дали тоа значи, после одреден број на кецови .... следува БАН lol! lol!

Ќе видиме, може и да повторувате на некоја тема geek
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Саб 31 Јан 2009, 11:18 pm

Зошто понекогаш кога кликам на форумов, ми се отвора едно прозорче и ми бара user name i password? Question :shock: :roll:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Саб 31 Јан 2009, 11:51 pm

и мене?????
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 01 Фед 2009, 1:00 amПрашањето е поставено и до Free forum support, да видиме што ке кажат, дали е до нив.
Инаку мојот прв пост таму, се зачленив тра-ла-ла , ама Англискиот ми е тапа.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 01 Фед 2009, 1:27 am

mene isto mi se pojavuva poslednive 2-3 dena :shock:

ama samo na glavna ko ke vlezam .. pocetna de... scratch scratch
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 01 Фед 2009, 2:06 am

А оти мене не ми се појавува? Размислувачот
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   Нед 01 Фед 2009, 2:14 am

hmmmmmmmm
da ne e nesto do verziite na privajderite ???
jas vleguvam so mozila scratch
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до Модераторите ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до Модераторите ?
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: