ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Фотографија од мојот фото-апарат

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 2:03 am

Venco напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Slikava ne e bas kako sto treba so telefon e slikana!
Aj sledniot pat obavezno ke si zemam aparat! :D

Mozebi Venco ke prepoznae nesto na slikava Smile

Не гледам што би препознал ??
Malecka e slikata tuka na forumov!Od sprotivnata strana,na planinata e manastirot sv.Jovan Bigorski!
Вратете се на почетокот Go down
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Struga   Сре 15 Окт 2008, 2:04 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 2:07 am

Scarlett O'Hara напиша:

Malecka e slikata tuka na forumov!Od sprotivnata strana,na planinata e manastirot sv.Jovan Bigorski!

А да ... таму сум бил ама мноооогу одамна, во тој дел имам одено во Лазаро поле, Галичник и од тој дел накај Струга па Охрид итн... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: TopCapi-Saraj vo Istanbul   Сре 15 Окт 2008, 2:16 amGala i tvojata slika e mnogu ubava!
Вратете се на почетокот Go down
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Esen e...vreme na hrizantemi   Сре 15 Окт 2008, 3:07 amMoje hrizanteme flower
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 3:18 am

Gala напиша:


Moje hrizanteme flower

Tvoje hrizanteme su uistinu predivne Gala...uzivam u njima svakog trenutka....cvece mi je jednostavno velika slabost nakon iskrenosti!!! :D
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 3:01 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Плаошник   Сре 15 Окт 2008, 6:21 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Охридско   Сре 15 Окт 2008, 6:25 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Парк во Монако   Сре 15 Окт 2008, 6:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Kajakari, Struga   Чет 16 Окт 2008, 1:14 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 16 Окт 2008, 1:17 am

Гала, многу убава слика последнава! cheers Како за на разгледница!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 16 Окт 2008, 1:27 am

Бе Перо напиша:
Гала, многу убава слика последнава! cheers Како за на разгледница!

Fala, Be Pero!!!
Imam fotografii....mislam deka ne mozat da se prebrojat!! Imam sreka sto sum na takvo mesto, kade i da sliknes - ubava fotka! I vo glavnom se fotografirani - 'bez umisla', na obicni prosetki. Mozebi treba da im namaluvam format koga gi postiram?!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Grdoto pajce   Чет 16 Окт 2008, 1:36 amPorodica: mama, tata i deca ❤
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 16 Окт 2008, 2:23 am

Gala site fotki ti se ubavi no za poslednava nemam zborovi!
Basketball cheers
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Велес 15.10.2008 год.   Чет 16 Окт 2008, 2:29 pm

Ликот на Кочо Рацин


Црква во изградба

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Велес (повторно)   Чет 16 Окт 2008, 2:32 pm

Коњаник


Велешка пастрјмајлија

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 16 Окт 2008, 2:35 pm

Светло во тунелот


Солун е наш !

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 16 Окт 2008, 4:48 pm

Сликите Г,Д и Ѓ одлични

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Se sprema nevreme....   Пет 17 Окт 2008, 12:57 am
E, vaka izgleda najubavoto ezero, Ohridsko, ama od struska gledna tocka, koga se sprema nevreme........
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Саб 18 Окт 2008, 2:15 am

Гала ме воодушеви со фотографииве,имаат се и приказна и композиција,прекрасни бои,светлосни ефекти-вистински уметнички дела flower
Вратете се на почетокот Go down
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Саб 18 Окт 2008, 2:32 am

Далила напиша:
Гала ме воодушеви со фотографииве,имаат се и приказна и композиција,прекрасни бои,светлосни ефекти-вистински уметнички дела flower


Blagodaram, Dalila!!! ❤
Mozebi vo nekoja moja fotografija ke najdes inspiracija za nekoje tvoe novo platno. sunny
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Hrizanteme, opet   Саб 18 Окт 2008, 2:43 amMoje zute hrizanteme iz baste, samo za Grinija i mene!!! flower
(Ostali su maco, ne komentiraju - cvekinja!!! :lol: )
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Esen....   Саб 18 Окт 2008, 2:55 amNeboto izgleda kako da e naslikano so grankite od drvjata.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Близнаци   Вто 21 Окт 2008, 8:04 pm

Слика Близнаци (кадар помалиот брат :roll: )

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотографија од мојот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: