ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Фотографија од мојот фото-апарат

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Мирно езеро...   Сре 08 Окт 2008, 2:42 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 09 Окт 2008, 12:21 pm

Вратете се на почетокот Go down
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 09 Окт 2008, 12:25 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 09 Окт 2008, 2:57 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 09 Окт 2008, 3:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 09 Окт 2008, 5:20 pmcrkvata vo mavrovi anovi
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Вчера видено,денес сликано   Пет 10 Окт 2008, 11:21 pmЕСЕН `08

Дел од моето соседство,на пат кон мојата викендица ❤

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Празнична   Саб 11 Окт 2008, 8:02 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Монте Карло   Пон 13 Окт 2008, 1:23 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 13 Окт 2008, 1:25 am

Pancho Villa напиша:


ајде одиме у казино.. знам едно добро таму :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 13 Окт 2008, 1:25 am

Pancho Villa напиша:

Многу убав фотоапарат имаш Панчо!!!!!! :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Gif од мојот апарат   Пон 13 Окт 2008, 1:31 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 13 Окт 2008, 1:33 am

Green Power напиша:
Pancho Villa напиша:

Многу убав фотоапарат имаш Панчо!!!!!! :D
Грини со телефон ми се правени само ќути си,зашто нема тема слики од мојот телефон Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 14 Окт 2008, 9:04 pm


Оваа нива е моја,ја орам ја сејам .. ..

Рурално-Урбана целина

Ракиичка,домат и поглед кој смирува

11,10,2008 GG

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Boite na esenta :)))   Вто 14 Окт 2008, 10:24 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 14 Окт 2008, 10:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 14 Окт 2008, 10:54 pm

Прекрасни бои на едно место,во едно растение lol!

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 14 Окт 2008, 11:01 pm

Скарлет браво за сликите , супер се !
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 14 Окт 2008, 11:15 pm


Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Сре 15 Окт 2008, 1:42 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 14 Окт 2008, 11:18 pm

GokaGrozni напиша:


упорно не ти искачав слике scratch
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 12:38 am

Pancho Villa напиша:
Скарлет браво за сликите , супер се !
Blagodaram Panco deneshni se-taze!Smile
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 1:01 am

Slikava ne e bas kako sto treba so telefon e slikana!
Aj sledniot pat obavezno ke si zemam aparat! :D

Mozebi Venco ke prepoznae nesto na slikava Smile
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 1:32 am

Scarlett O'Hara напиша:
Slikava ne e bas kako sto treba so telefon e slikana!
Aj sledniot pat obavezno ke si zemam aparat! :D

Mozebi Venco ke prepoznae nesto na slikava Smile

Не гледам што би препознал ??
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Struga   Сре 15 Окт 2008, 1:43 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 15 Окт 2008, 1:45 am

ПРЕКРАСНО !
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотографија од мојот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: