ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Фотографија од мојот фото-апарат

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Штипскиот имиџ - Исарот   Пет 02 Јан 2009, 2:32 pmПоглед на Исарот од мојот офис Smile


Последната промена е направена од Venco на Пет 02 Јан 2009, 2:36 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Штип - Downtown   Пет 02 Јан 2009, 2:34 pmПоглед на дел од центарот на градот од канцелариите на радио клубот
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Охрид - 02,01,2009   Саб 03 Јан 2009, 11:11 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: =   Саб 03 Јан 2009, 11:43 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: =   Саб 03 Јан 2009, 11:44 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: =   Саб 03 Јан 2009, 11:46 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 04 Јан 2009, 10:32 pmНашата елка geek geek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 04 Јан 2009, 10:34 pmДочекот на нова година на плоштадот во Штип 🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 04 Јан 2009, 10:35 pmНа 1-ви Јан-09 во хотелот Изгрев ама во Штип
🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 05 Јан 2009, 12:26 am

Спортската сала во Куманово која на времете беше најрепрезентативниот спортски објект во република Македонија.
..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 05 Јан 2009, 12:33 am

Поглед од мојот прозорец geek
Нит Спомен Костурницата можеш да ја видиш,нит какви се куќите во далечината..ту ова снегов што врне беља направи geek

Последната промена е направена од Билјана на Вто 17 Фед 2009, 4:21 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ја намалував сликата)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 07 Јан 2009, 2:50 am

Eve go pogledot od mojot prozorec ili balkon lol! [img] [/img][img] [/img]
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Б`дник   Сре 07 Јан 2009, 4:12 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: 06,01,2009 Бадник - Тетово   Чет 08 Јан 2009, 2:15 am

Како и секоја година, така и оваа година имаше традиционален маскенбал во Тетово за време на бадниковата вечер. Имаше многу маски, забава, дезинфекција...

Ја „изигравав“ 14-ти братучет на Sweeny Todd од филмот „The Demon Barber of Fleet Street“. :D :D


Имаше и жонглери за подрегавање на атмосферата.


Флинстон или кременко...

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 08 Јан 2009, 2:21 am

Маска „Face Off“


Пират без з`би


...и то

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Саб 10 Јан 2009, 6:05 pm

Трговски Центар во Турку- ФинскаПоследната промена е направена од Билјана на Сре 18 Фед 2009, 11:15 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 18 Јан 2009, 12:15 am

Сликава не е баш мое лично дело, ама смешна е да се види


Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 17 Фед 2009, 4:11 pm
Оваа слика со љубов и ја посветувам на мојата драга колешка Тања sunny sunny ❤
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 17 Фед 2009, 5:57 pm

Значи, оваа строфа ме следи уште откако научив да читам и дознав кој е Рацин.... Ме разнежни, драга Биле и ТИ БЛАГОДАРАМ што си ми ја посветила сликава!!! Ќе си ја врамам во училница, многу ми се допаѓа! ❤ ❤ Благодарам Благодарам

И браво за велешани за идејава!!!! Да е до мене, цел град би го прекрила со цитати од Рацин, па има ли поголем „бренд“ за градот од него?
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 02 Мар 2009, 7:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 08 Мар 2009, 12:41 pm
Зграда во Велес како стрипче 🆒
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 08 Мар 2009, 10:47 pm

Предизборно Куманово.

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 25 Мар 2009, 12:39 am

super smoker
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Саб 04 Апр 2009, 3:17 am

то поштуем
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 08 Јун 2009, 12:37 pmНовиот фото апарат има чудни способности, оваа се три слики ( одлично ) споени во една, само некако трите димензии не ги погодил како што треба.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотографија од мојот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: