ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Фотографија од мојот фото-апарат

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 9:15 pm..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 11:31 pm

SiNaPsA` напиша:

Ги броев птиците и излегоја 21 :shock: другите десет птици во меѓувреме (ми) избегаа bounce scratch lol!
lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: ОКТА ЧАДИ - ОКТА.СЕУШТЕ ЧАДЕШЕ ??!   Пон 29 Сеп 2008, 7:37 pm

Убаво излезе фоткава,инаку сликав попат на враќање уште 10-тина.Сликата ја посветувам на Игор,кој стручно засади дрвца таму каршиsunny

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пон 29 Сеп 2008, 9:12 pm

Зелено на све иде!!!!!.....потврдено од најмалку 5 различни извори :D

Think Green!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Сре 01 Окт 2008, 10:22 am

Green Power напиша:
Зелено на све иде!!!!!.....потврдено од најмалку 5 различни извори :D

Think Green!!!!!!

Грини, нема ли некоја сликичка од твоето патување и престој во Шведска ?? Ама љубоморно ги чуваш тоа Швеѓанките, пушти нешто на пријателите :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 12:53 am

manastir sv.Jovan Bigorski
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 12:57 am

vinozito vo Rostushe :D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:00 am

Иви, браво за сликиве!

Св. Јован Бигорски е стварно прекрасен, еднаш сум бил таму одамна, ама сеуште ми е во сеќавање.
А и виножитото е одлично!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:00 am

planinsko ezero Lokuv
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:01 am

[quote="Бе Перо"]Иви, браво за сликиве!

Св. Јован Бигорски е стварно прекрасен, еднаш сум бил таму одамна, ама сеуште ми е во сеќавање.
А и виножитото е одлично![/quoteAko stvarno ti se dopadnalo pricina plus da dojdes pak :D
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:06 am

ova mi e kucenceto neli e najslatko?
:P
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:45 am

ivi напиша:
planinsko ezero Lokuv
Ah,Lokuv! bounce bounce bounce cheers

P.S.Ivi ne lazi fotografijava e od mojot fotoaparat(telefon) :lol: :lol: :lol: :lol: lol!
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:49 am

NE LAZI zaedno ja slikavme :P
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:50 am

ivi напиша:
NE LAZI zaedno ja slikavme :P
Ke te tuzam za aftorski prava! :lol: :lol: :lol: ;)
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 1:53 am

Scarlett O'Hara напиша:
ivi напиша:
NE LAZI zaedno ja slikavme :P
Ke te tuzam za aftorski prava! :lol: :lol: :lol: ;)


:D :D :D :D :D geek
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Август 2008   Чет 02 Окт 2008, 6:27 pm

The Dark Side of the Moon


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 02 Окт 2008, 11:17 pm

GokaGrozni напиша:
The Dark Side of the Moonwaooooo prekrasna slika bravo GokaGrozni
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: На ГП Табановце   Сре 08 Окт 2008, 2:04 am

Ова е момент кога младиот човек се качи на ново изградената царинска зграда за да постави знаме

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Мисија   Сре 08 Окт 2008, 2:10 am

Ова е Канаѓанецот кој пешки изоди околу светот (сликата е кога пристигна во Македонија)

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Стигли су бугари :p   Сре 08 Окт 2008, 2:15 am


Тој е веќе под ЕУ
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Вљубени ...   Сре 08 Окт 2008, 2:21 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Облачиња   Сре 08 Окт 2008, 2:24 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: ВНИМАНИЕ !!!   Сре 08 Окт 2008, 2:27 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Моето омилено Охридско   Сре 08 Окт 2008, 2:29 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Осамениот рибар   Сре 08 Окт 2008, 2:31 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотографија од мојот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: