ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Фотографија од мојот фото-апарат

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 16 Сеп 2008, 12:37 am

Тања напиша:
Шубај коњи! :D

Штета што не се на гоблен, е за вакви коњи на поило им зборувам на Бе Перо и на Гока lol! lol!

Е гладни ли на поило, прво треба да се напасат :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Вто 16 Сеп 2008, 2:32 pm

Venco напиша:
Тања напиша:
Шубај коњи! :D

Штета што не се на гоблен, е за вакви коњи на поило им зборувам на Бе Перо и на Гока lol! lol!

Е гладни ли на поило, прво треба да се напасат :lol:
Ovie Venco ne gledas imaat i da jadat i da pijat,se na edno mesto! 👅
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 9:49 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Venco напиша:
Тања напиша:
Шубај коњи! :D

Штета што не се на гоблен, е за вакви коњи на поило им зборувам на Бе Перо и на Гока lol! lol!

Е гладни ли на поило, прво треба да се напасат :lol:
Ovie Venco ne gledas imaat i da jadat i da pijat,se na edno mesto! 👅

Да ама не се на гоблен Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Шус   Чет 18 Сеп 2008, 10:01 pm

Каларот на скртот ти мача со шусо...

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Превод?   Чет 18 Сеп 2008, 10:10 pm

Транслејт ми ту д стрит, плиз? :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Слики од Фридрихсафен - Германија   Чет 18 Сеп 2008, 10:15 pmВратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Слики од Будимпешта   Чет 18 Сеп 2008, 10:28 pmВратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 10:41 pm

Venco напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Venco напиша:
Тања напиша:
Шубај коњи! :D

Штета што не се на гоблен, е за вакви коњи на поило им зборувам на Бе Перо и на Гока lol! lol!

Е гладни ли на поило, прво треба да се напасат :lol:
Ovie Venco ne gledas imaat i da jadat i da pijat,se na edno mesto! 👅

Да ама не се на гоблен Smile
Nemoj sega da ne me fati inaetot pa da gi napraam za goblen :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 10:44 pm

Scarlett O'Hara напиша:

Nemoj sega da ne me fati inaetot pa da gi napraam za goblen :lol: :lol:

Побрзај оти Гока може да те претекне :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 11:15 pm

ivi напиша:
eve nesto i od mene

Нема го водопадот Иви !!??
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 11:16 pm

abe neznam zasto ne saka da ja stavi slikata :(
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 11:20 pm

Здраво Иви. Не се гледа силката. На темата прашања до модераторите е објаснето, а ако треба помош (дообјаснување) кажи, тука сме.
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Чет 18 Сеп 2008, 11:21 pm

fala ke proveram :D se nadevam ke se snajdam
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Пет 19 Сеп 2008, 1:43 pm

Venco напиша:
Scarlett O'Hara напиша:

Nemoj sega da ne me fati inaetot pa da gi napraam za goblen :lol: :lol:

Побрзај оти Гока може да те претекне :lol:
E so Goka ne mozam :pale:
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: vodopad duf   Пон 22 Сеп 2008, 6:37 pm

Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Раце горе!   Пон 22 Сеп 2008, 11:41 pm

Малку со лош квалитет е сликава, ама тоа е, со зум сликав.

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 2:38 am

31 птица, весело пеат во хор на жица... :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Зајдисонце   Нед 28 Сеп 2008, 2:44 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
OPINOK
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 262
Регистриран на : 2008-09-03

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 3:54 pm

АУУ ШТО УБАВА СЛИКА ОВАА ПОСЛЕДНАВА
БЕ ПЕРО БРАВО
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 5:54 pm

OPINOK напиша:
АУУ ШТО УБАВА СЛИКА ОВАА ПОСЛЕДНАВА
БЕ ПЕРО БРАВО
Фала. Мило ми е што ти се допаѓа.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 5:55 pm

Бе Перо напиша:
OPINOK напиша:
АУУ ШТО УБАВА СЛИКА ОВАА ПОСЛЕДНАВА
БЕ ПЕРО БРАВО
Фала. Мило ми е што ти се допаѓа.
Перо што апарат ти е ова?
Ептен убави слики вади ...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 6:02 pm

Jelena напиша:
Бе Перо напиша:
OPINOK напиша:
АУУ ШТО УБАВА СЛИКА ОВАА ПОСЛЕДНАВА
БЕ ПЕРО БРАВО
Фала. Мило ми е што ти се допаѓа.
Перо што апарат ти е ова?
Ептен убави слики вади ...
Последните две слики не се од мој апарат, ама јас ги сликав.
Тој апарат беше Fuji, со 7 мегапиксели. Многу добри слики вадеше.
Сега паѓаат и цените, па кога-тогаш сакам да го сменам мојот подзастарен Canon со 2.1 мегапиксел.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   Нед 28 Сеп 2008, 8:41 pm

Бе Перо напиша:
31 птица, весело пеат во хор на жица... :lol:
Ги броев птиците и излегоја 21 :shock: другите десет птици во меѓувреме (ми) избегаа bounce scratch lol!

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Веселата математика на Сики   Нед 28 Сеп 2008, 8:56 pm

lol! lol! lol! lol!

Се смеам на последниов коментар lol! lol!

Инаку, сите слики се многу убави, особено таа со зајдисонцето. Ама и другите се одлични!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Матка 2008   Нед 28 Сеп 2008, 9:13 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотографија од мојот фото-апарат   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотографија од мојот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: