ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 3 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyСре 22 Окт 2008, 2:05 am

среќен роденден синдерела Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: мојот 600-ти пост   Ај нека е честито - Page 3 EmptyСре 22 Окт 2008, 3:42 am

Стигнав до 600 ..ополека без брзање и како и секој јубилеен пост и овој ќе го обележам со поговорка...
ШТО НЕМОЖЕШ ДА ОБЈАСНИШ СО ЗБОРОВИ, НЕМА ДА МОЖЕШ НИ СО СТАП
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyСре 22 Окт 2008, 3:50 pm

Pancho Villa напиша:
Стигнав до 600 ..ополека без брзање и како и секој јубилеен пост и овој ќе го обележам со поговорка...
ШТО НЕМОЖЕШ ДА ОБЈАСНИШ СО ЗБОРОВИ, НЕМА ДА МОЖЕШ НИ СО СТАП
Честито 600 ти,пост...... flower flower flower
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyЧет 23 Окт 2008, 12:36 am

Pancho Villa напиша:
Стигнав до 600 ..ополека без брзање и како и секој јубилеен пост и овој ќе го обележам со поговорка...
ШТО НЕМОЖЕШ ДА ОБЈАСНИШ СО ЗБОРОВИ, НЕМА ДА МОЖЕШ НИ СО СТАП

епа ај честито и од мене 600 пост да ти се множат :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyЧет 23 Окт 2008, 12:37 am

и честито на сите што одлучија да ни се придружат на форумов :D
Вратете се на почетокот Go down
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
Синдарела

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyЧет 23 Окт 2008, 4:37 am

Билјана напиша:
среќен роденден синдерела Smile

Благодарам,благодарам! :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
Синдарела

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyЧет 23 Окт 2008, 4:39 am

СтончиС напиша:
Голем поздрав до поновите членови Синдарела и Мистер Но.
Пепелашка од бајките ни дојде на форум а како што гледам денес и е роденден.
Па среќен роденден Синдарела, и многу радост и успех во животот ти посакувам. cheers
Мистер Но поздрав и до тебе и што почесто да те гледаме на форумот.
Ај нека е честито - Page 3 Beerrb1

Ај нека е честито - Page 3 Chocolatenarrowweb300x4ap0
Повелете пиво за Мистер Но и торта за Синдарела.

Јас веќе сечев торта,штета што ве немаше сите,па малце да се облажевме и заедно да прославевме!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyЧет 23 Окт 2008, 9:50 pm

ај нека е честито
Ај нека е честито - Page 3 Trojan-horses-viruses-worms_15

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Happy Halloween   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПет 31 Окт 2008, 9:14 pm

Ај нека е честито - Page 3 Ad62be7af7f1552d1e9ec8c00c2c36ef
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyНед 30 Ное 2008, 2:48 pm

Честит тримесечен помен!
cheers cheers lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyНед 30 Ное 2008, 10:11 pm

Tonci cestito neka im e na tvoite roditeli godisninata,a na bratti mu posakuvam mnogu ljubov i sreka i brakot da im trae najmalku kolku na tvoite roditeli! :D lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 01 Дек 2008, 5:04 am

Тања напиша:
Честит тримесечен помен!
cheers cheers lol! lol!

lol! lol! lol!

Ashes to Ashes, Dust to Dust..Amen
Сите си каснавте од пченицата ај сега

НЕКА НИ Е ЧЕСТИТО ТРОМЕСЕЧИЕ ОД НАШИОТ НИ ФОРУМ, УШТЕ ПИШУВАЊЕ, СМЕА, ЕФЕДРИН, ДРУЖЕЊЕ И ПОЧИТУВАЊЕ!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
MaJkLcAr

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyЧет 04 Дек 2008, 2:28 am

Билјана напиша:
Тања напиша:

cheers cheers lol! lol!
НЕКА НИ Е ЧЕСТИТО ТРОМЕСЕЧИЕ ОД НАШИОТ НИ ФОРУМ, УШТЕ ПИШУВАЊЕ, СМЕА, ЕФЕДРИН, ДРУЖЕЊЕ И ПОЧИТУВАЊЕ!
живели :MK: живели
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 9:27 am

Честит Бајрам до сите вероисповедници од муслиманската вероисповест.
Честит Св.Климент Охридски за православните верници.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 1:32 pm

Sreken Praznik-Sv.Kliment na site pravoslavni vernici na forumov i blagodaram na site koi go cestitaat Kurban Bajram! :D Благодарам Благодарам Благодарам
Туп-Туп живели
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 3:06 pm

нека има е честит празникот курбан Бајрам на сите верници со муслиманска вероисповед и честит св. Климент на сите православни
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 3:23 pm

ivi напиша:
нека има е честит празникот курбан Бајрам на сите верници со муслиманска вероисповед и честит св. Климент на сите православни
Poso postess bujrum tursko
Ај нека е честито - Page 3 693
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 3:29 pm

Scarlett O'Hara напиша:
ivi напиша:
нека има е честит празникот курбан Бајрам на сите верници со муслиманска вероисповед и честит св. Климент на сите православни
Poso postess bujrum tursko
Ај нека е честито - Page 3 693

фала фала тоа не одбивам :D :D
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 4:18 pm

Честит празник Св.Климент Охридски Чудотворец и честит Курбан Бајрам.

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 3 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 6:37 pm

Се придружувам кон честитките, иако веќе пишав на Тупалка :D :D
Ама сакав да кажам, за разлика од некои искуства што ги имавме на претходниот форум - ептен ми е драго што на вакви денови, а особено кога ќе се совпаднат празниците, се покажува колку е религијата ЕДНА, особено ако си вистински верник.

Муслимани, православни или нешто трето - да сме живи и здрави, да ни се множат празниците и деновите поминати во дружење! :heart: :heart: cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 7:22 pm

Ајде и тука да напишам - честит празник Курбан Бајрам на муслиманите, и честит Св. Климент на православните! cheers cheers cheers


Сакам баклава! (или ова требаше да оди во темата Сакам-мразам? :D )
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar

Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 7:33 pm

Цитат :
нека ни се множат празниците и деновите поминати во дружење!
Среќен двоен празник и од мене. cheers cheers
И јас викам нека се множат празниците само ако ми дозволите да се пожалам за овогодишниот распоред на празници во календарот.
Сите можни празници ми се паднаа во за мене обавезни работни денови (понеделник или четврток Evil or Very Mad ).
Едвај чекам да помине оваа неповолна (празнично) година за мене, следната година ќе биде подобра. живели
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 7:33 pm

Be Pero steta sto ne sme blisku inace nemase problem-ke dobiese baklava! :D
Mene eve do sega na gosti mi bea Ivi i Natasha,Ivi ne proba postela ama kafeto piese! :D кафица
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyПон 08 Дек 2008, 7:35 pm

СтончиС напиша:
Цитат :
нека ни се множат празниците и деновите поминати во дружење!
Среќен двоен празник и од мене. cheers cheers
И јас викам нека се множат празниците само ако ми дозволите да се пожалам за овогодишниот распоред на празници во календарот.
Сите можни празници ми се паднаа во за мене обавезни работни денови (понеделник или четврток Evil or Very Mad ).
Едвај чекам да помине оваа неповолна (празнично) година за мене, следната година ќе биде подобра. живели
Od slednata proveri Bozik i Stara Nova Godina i ke znaes kako ke ti tera godinata! lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 EmptyВто 09 Дек 2008, 12:27 am

Тања напиша:
Муслимани, православни или нешто трето - да сме живи и здрави, да ни се множат празниците и деновите поминати во дружење!
За многу години нека е Св.Ѓорѓија ( посен ) заслуг,слава,патерица и кекерица

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 15Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: