ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 4 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 09 Дек 2008, 12:46 am

[quote="СтончиС"]
Цитат :
Едвај чекам да помине оваа неповолна (празнично) година за мене, следната година ќе биде подобра. живели

Аууу, јас нејќам да помине, мене оваа година многу ми е поволна, барем така ми рече таксистот вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar

Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 09 Дек 2008, 1:04 am

Цитат :
Аууу, јас нејќам да помине, мене оваа година многу ми е поволна, барем така ми рече таксистот
Сакала неќела, си отиде оваа година. Барај го таксистот да ти каже за следната. lol!
А да не се разбереме погрешно мене оваа година ми беше одлична.
Се роди син ми (поголема радост здравје bounce ), брат ми се ожени, ве запознав вас... не се жалам јас за тие работи, се пожалив само дека сите празници ги поминав на работа (како денес нАли Evil or Very Mad ). Последно ми е нова година да дочекам на работа и после се се менува. cheers (во однос на празниците)
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 09 Дек 2008, 2:09 am

СтончиС напиша:
Цитат :
Аууу, јас нејќам да помине, мене оваа година многу ми е поволна, барем така ми рече таксистот
И јас сакам да потрае оваа година уште некој месец bounce bounce Убави работи ми се случија, иако и претходната година ми беше убава, а истото го очекувам и во следната farao farao

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 4 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 09 Дек 2008, 9:19 pm

Гока,срекна слава!За многу години да е,здравје спокој во твојот дом....
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 09 Дек 2008, 9:43 pm

Lidija напиша:
Гока,срекна слава!За многу години да е,здравје спокој во твојот дом....

Така е, се придружувам!!!

Честито слава, нека е за многу години, да сте здрави-живи-весели сите по дома! cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 09 Дек 2008, 10:12 pm

Srekna neka vi e slavata Goka,mnogu sreka i od zdravje da ne kurtulite! :D
Ke moze da se posluzime? lol! lol! lol!
Ај нека е честито - Page 4 Pi_drinks_470_470x352
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyНед 14 Дек 2008, 2:45 am

Ја користам оваа прилика на мојата драга колешка форумџика Скарлет да и го честитам 1000-от пост со желба да и се множат постовите! cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyНед 14 Дек 2008, 2:54 am

Бе Перо напиша:
Ја користам оваа прилика на мојата драга колешка форумџика Скарлет да и го честитам 1000-от пост со желба да и се множат постовите! cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Blagodaram Be Pero!!!
Prvo sluzev samo ovosje ama sega mi tekna deka e sabota i pa i da se napieme ne e strasnoАј нека е честито - Page 4 Drinks2
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyНед 14 Дек 2008, 5:07 am

Scarlett O'Hara напиша:
Бе Перо напиша:
Ја користам оваа прилика на мојата драга колешка форумџика Скарлет да и го честитам 1000-от пост со желба да и се множат постовите! cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Blagodaram Be Pero!!!
Prvo sluzev samo ovosje ama sega mi tekna deka e sabota i pa i da se napieme ne e strasnoАј нека е честито - Page 4 Drinks2
Браво Скарлет само така продолжи cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyНед 14 Дек 2008, 5:01 pm

:D lol! lol! и ние сме негови Туп-Туп
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 1:54 am

Тања, честито 1000 пост, да ти се множат и да те гледаме по јутјуб како пееш на трибини :D cheers cheers cheers
Ај наздравје! Чин-чин!
живели :MK: живели :MK: живели :MK:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 1:56 am

Тања честито и од мене... lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 3:03 am

Aj Tања честито ... 1000 поста е многу кој разбира

Ај нека е честито - Page 4 Blog_-_1000_miles_540x552
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 5:04 am

ај честито за 100 000 да се исчекаме
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Tanja cestito!!!!   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 2:53 pm

Ај нека е честито - Page 4 Number1000qk7
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 3:15 pm

Честито раситнување на илјадарките на Тања и Scarlett O' Hara queen queen

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 4 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 5:45 pm

Fala,fala SInapsa,sega ti si na red! :D
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 6:40 pm

SiNaPsA` напиша:
Честито раситнување на илјадарките на Тања и Scarlett O' Hara queen queen

Да се приклучам за честитките и за новата тема Булевар и звездичките. Браво за славениците и за Панче за одличната идеја Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 7:52 pm

Blagodaram Venco ajde i ti uste 5 kujni i ke ti cestitame! ;) lol!
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 7:57 pm

Лелеееее, види ги, сите ми честитале! :D :D :D :D

МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ НА СИТЕ!!!!!!!!!!!!

Кога се случило ова бе, како, јас па ништо не забележав???? :lol: :lol: Пред некој ден кога се силев да ја претркам Скарлет, баш проверив и имаше 961 или така нешто....

Скарлет, честитки и до тебе, ај да ни се множат постовите, сармите, новогодишните пакетчиња и убавините! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyПон 15 Дек 2008, 8:05 pm

Fala Tanja neka ni se mnozat i gi ocekuvame i drugite da ja rassitnat 1000rkata pa da im cestitame!
Venco ocekuvam denes da dojde do 1000,a i Pancho e tuka nekade! :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 16 Дек 2008, 2:07 am

VENCO AJDE CESTOTO 1000TI POST!
Ај нека е честито - Page 4 Eee_1000_1
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 16 Дек 2008, 3:01 am

Scarlett O'Hara напиша:
VENCO AJDE CESTOTO 1000TI POST!
Ај нека е честито - Page 4 Eee_1000_1

Е ДА БЕ ТИ СИ ОТИДЕ НА СПАЊЕ И СЕА МЕ ЗАДОЛЖУВАШ ДА СЕДАМ ДОДЕКА НЕ НАПРАВАМ 1000Ај нека е честито - Page 4 Icon_evil
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 16 Дек 2008, 5:06 am

Честито на венцо за 1000 и само напред до 100000000000000000 па после почекајне и нас таму :lol:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 EmptyВто 16 Дек 2008, 5:07 am

Една за Тончи:
Ај нека е честито - Page 4 500eurojm2

Две за Венцо:
Ај нека е честито - Page 4 500eurojm2

Ај нека е честито - Page 4 500eurojm2

Честито и на двајцата и да ви се множат.

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 4 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 15Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: