ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
АвторПорака
abrakadabra
Тупаџија
Тупаџија
abrakadabra

Број на мислења : 69
Локација : west london
Регистриран на : 2008-09-03

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 03 Сеп 2008, 9:08 pm

има ли жива душа на форумот
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 03 Сеп 2008, 9:24 pm

abrakadabra напиша:
има ли жива душа на форумот
Ај нека е честита,ама што бе пријателе,искажи се убаво.Ај што си одма бапнал ( по грешка ) тема,ај што никаков вовед немаш,ај ке ти опростиме УЖИВАЈ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
abrakadabra
Тупаџија
Тупаџија
abrakadabra

Број на мислења : 69
Локација : west london
Регистриран на : 2008-09-03

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 03 Сеп 2008, 9:26 pm

абе нема везе тука на ваа тема нека се пракат честитки или нешто слично ако са слагате
Вратете се на почетокот Go down
shadow
Тупаџија
Тупаџија
shadow

Број на мислења : 26
Локација : МКД_Скопје
Регистриран на : 2008-09-02

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 03 Сеп 2008, 9:54 pm

ај кавадарчанец бутни една ,да ти пројди кејфот
те гледам одвај чекаш :D :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
abrakadabra
Тупаџија
Тупаџија
abrakadabra

Број на мислења : 69
Локација : west london
Регистриран на : 2008-09-03

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 03 Сеп 2008, 9:57 pm

shadow напиша:
ај кавадарчанец бутни една ,да ти пројди кејфот
те гледам одвај чекаш :D :D :D :D
епа ако сакате една специјална пожелба до сите форумџии со песната "зошто си ме мајко родила" cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
Jelena

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyЧет 04 Сеп 2008, 9:21 pm

Сметам дека темава или треба да се избрише, или да се дополни те. поправи.
Ако замислата на авторот на темата била да честита за форумот, можел да го напраи на друга тема, а не да поставува тема, бидејќи нема потреба ... ;) Односно, откако честитал ја сврте темата на честитки и тоа со некои песни, за кои он многу добро знае зашто тоа го постирал, ама не му успеа намерата ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyЧет 04 Сеп 2008, 9:29 pm

Фала другарче за поздравот...супер си... уживај тука и еве и од мене за тебе еден поздрав lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyПон 15 Сеп 2008, 1:10 pm

Честито 2000-то мислење на форумот е наш и 200-от мој пост ( 10 % :D )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyПон 15 Сеп 2008, 1:41 pm

GokaGrozni напиша:
Честито 2000-то мислење на форумот е наш и 200-от мој пост ( 10 % :D )
Четито 2000 постови , честито Гока 200 постови cheers

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyПон 15 Сеп 2008, 1:45 pm

SiNaPsA` напиша:
GokaGrozni напиша:
Честито 2000-то мислење на форумот е наш и 200-от мој пост ( 10 % :D )
Четито 2000 постови , честито Гока 200 постови cheers
Goka cestito i tebe no i na site nas za 2000-ot post! bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
abrakadabra
Тупаџија
Тупаџија
abrakadabra

Број на мислења : 69
Локација : west london
Регистриран на : 2008-09-03

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyПон 15 Сеп 2008, 5:41 pm

ете мојата тема за што се користи(ако на некој не му е јасно)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Рамазан Бајрам   Ај нека е честито EmptyПон 29 Сеп 2008, 6:19 pm

abrakadabra напиша:
ете мојата тема за што се користи(ако на некој не му е јасно)
Честит празник на сите членови од форумот кои се со Муслиманска веро-исповест,се извинувам што не го знам точниот збор со кој се честите,сепак нека им е за многу години

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyВто 30 Сеп 2008, 11:14 am

Драга Скарлет, честит Рамазан!
Ти пожелувам многу здравје и мир во душата, мислам дека е тоа суштината на денешниот ден, без оглед на која вера и‘ припаѓаме.

[img]Ај нека е честито A32b2f8933ed4cf5ff3691f369443b81[/img]
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyВто 30 Сеп 2008, 12:03 pm

GokaGrozni напиша:
abrakadabra напиша:
ете мојата тема за што се користи(ако на некој не му е јасно)
Честит празник на сите членови од форумот кои се со Муслиманска веро-исповест,се извинувам што не го знам точниот збор со кој се честите,сепак нека им е за многу години
Tocniot zbor e Bajram Sherif Mubarek Olsun no toa e najmalku vazno,vazna e porakata sto tvojat post ja ispraka!
Ogromna blagodarnost od mene i od site vernici so islamska veroispoved! :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyВто 30 Сеп 2008, 12:05 pm

Тања напиша:
Драга Скарлет, честит Рамазан!
Ти пожелувам многу здравје и мир во душата, мислам дека е тоа суштината на денешниот ден, без оглед на која вера и‘ припаѓаме.
Tokmu taka Tanja epten sum vi blagodarna na site na forumot,stvarno mi napravivte golema cest! :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyВто 30 Сеп 2008, 1:43 pm

Форумот е започнат Нед Aвг 31 2008, 19:41

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 01 Окт 2008, 2:07 am

CESTIT BAJRAM na site vernici od islamska verosiepoved mnogu zdravje i sreka!!!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 01 Окт 2008, 2:10 am

ivi напиша:
CESTIT BAJRAM na site vernici od islamska verosiepoved mnogu zdravje i sreka!!!
;)
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 01 Окт 2008, 2:12 am

konecno nekoj mislev sama sum :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyСре 01 Окт 2008, 10:17 am

ЕВЕ ДА СЕ ПРИДРУЖАМ КОН ЧЕСТИТКИТЕ ЗА ЈУБИЛЕЈОТ НА “НАШИОТ ФОРУМ“, ЕДЕН МЕСЕЦ .... ДА НИ СЕ МНОЖАТ ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyЧет 02 Окт 2008, 6:24 pm

Cestito eden mesec os otvaranje na forumot!
Ај нека е честито Imagejq7
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyПет 03 Окт 2008, 3:06 am

ај нека ни честито уште еден мал јубилеј, 4000 постови ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: мојот 200 пост   Ај нека е честито EmptyСре 08 Окт 2008, 1:38 pm

Бев на iQ тест ...
за среќа беше негативен
Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyЧет 09 Окт 2008, 1:28 am

на денешен ден е поставен 5000 пост па ај честито и нека се множат (ја го поставив) :D :D :D :D


Последната промена е направена од ivi на Чет 09 Окт 2008, 1:31 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито EmptyЧет 09 Окт 2008, 1:30 am

ivi напиша:
на денешен ден е поставен 5000 пост па ај честито и нека се множат (ја го поставив)
Е баш супер Иви го направи јубилејнот пост..сега треба да правиш торта :d
НЕКА СЕ МНОЖАТ ПОСТОВИТЕ !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
Ај нека е честито Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 15Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: