ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 13 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyПон 13 Апр 2009, 1:52 am

Sreken rodenden Gala! јупи-ја-ее
Ај нека е честито - Page 13 F_HappyBirthdm_9518088
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyПон 13 Апр 2009, 10:20 pm

Нашите членови се испратиле точно 23232 мислења
Ми се виде симпатична бројка, па си велам ај да ви ја честитам, и онака одамна не сум нешто честитал
..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 1:34 am

Христос воскресна! За многу години!

Ај нека е честито - Page 13 8b4790670ec26d8310f35f20f6e7ba86

И едни патриотски јајца: :D :D
Ај нека е честито - Page 13 F411db4b388ba07f9923c0aea8f822a1
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 5:14 am

Христос воскресе!!!

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 13 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 10:43 am

Христос Воскресна

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 1:37 pm

Sreken praznik na site pravoslavni hristijani! Smile
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 2:12 pm

Честит Велигден на сите, Христос Воскресе и за многу години!!! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 5:56 pm

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ....ЗА МНОГУ ГОДИНИ ДА Е ПРАЗНИКОВ!!!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyНед 19 Апр 2009, 7:51 pm

НАИСТИНА ВОСКРЕСЕ ... СРЕЌЕН ПРАЗНИК !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyПон 20 Апр 2009, 1:19 am

Во духот на празникот: Велигденски симболи

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 13 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 9:08 am

Честито магистратура и, и нека биде есеј

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 7:18 pm

Ја користам оваа прилика (како некое детенце на „Ѕвон“ :D ), на мојата драга професорка Тања да и` ја честитам магистратурата! Аплауз Аплауз Аплауз

Одбраната помина во најдобар ред, Тања се си знаеше :lol: :lol: :lol:, имаше неверојатно течна и прецизна мисла и сите ги воодушеви (секако и „журито“:D :D)
Журито дури рече и дека „кандидатот“ (читај: eftimoskatb) е како есејот: непредвидлива. :D
Третиот ред од салата за состаноци беше „форумџиски“:D : јас, Гока, Тони и Јелена.
На паузите Гока ме изнасмеа ептен, подоцна ќе пишам зошто. тра-ла-ла

Вчера цел ден бев излезен, па не стигнав да пишам.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 8:46 pm

Честито магистрирање Тања ! Уште многу титули и убави работи во животот
Ај нека е честито - Page 13 773ddf373ebc07ef6be7affe5c7d98a8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 10:43 pm

Лелеееее, вие сте изнапишувале овде, а јас дури сега гледам!!!! :D :D :D Односно, дури сега се трезнам lol! lol! lol!

Драги мои момци и девојки, фала ви ЕПТЕН на честитките и наскоро ќе имам прилика да ве гушнам во живо. Не прифаќам објаснувања и извинувања за тој момент, а ќе бидете благовремено известени кога Благодарам

Му БЛАГОДАРАМ на Гока што дојде од Куманово да ме бодри и што запамтил една моја „мудра мисла“ lol! , и’ благодарам на Јелена што на еден мој збор дојде и што покажа дека не сме се заборавила, му благодарам на Тони што ми држеше среќа и што ме разнежни со една своја постапка и му благодарам на Бе Перо што ме бодри уште од далечната 2004 г. кога се запознавме и со него, и со неговата прекрасна генерација!

Со една реченица, МУ БЛАГОДАРАМ НА ЦЕЛИОТ ФОРУМЏИСКИ РЕД што ми беше светла точка од мојата лева страна Благодарам Благодарам Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 10:50 pm

eftimoskatb напиша:
... уште од далечната 2004 г. кога се запознавме и со него, и со неговата прекрасна генерација!

2003, мала исправка geek :D :D
Супер беше вчера, ми се чинеше како ти да ја испрашуваш комисијата, а не тие тебе тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 10:55 pm

Бе Перо напиша:
eftimoskatb напиша:
... уште од далечната 2004 г. кога се запознавме и со него, и со неговата прекрасна генерација!

2003, мала исправка geek :D :D
Супер беше вчера, ми се чинеше како ти да ја испрашуваш комисијата, а не тие тебе тра-ла-ла тра-ла-ла

Да-да, 2003/2004 :P

Фала ти Перо, да не се праам јунак, стварно ми беше малку како да одам на забар, ама се издржа и тоа! Смешниот танц
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 10:59 pm

eftimoskatb напиша:


Фала ти Перо, да не се праам јунак, стварно ми беше малку како да одам на забар, ама се издржа и тоа! Смешниот танц
Гока имаше еден коментар на паузата:

„Абе каков член сме имале ние!“ :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:

Претходното му се причинило дека големата слика со „Тешкото“ е табла, и тоа неизбришана. :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 11:02 pm

eftimoskatb напиша:
стварно ми беше малку како да одам на забар

Верувај, само чекавме ние од публиката, жирито да побара 50/50 ( или барем, позови пријатеља ) тра-ла-ла :hayel:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 11:08 pm

ВАН МОР ТАЈМ, КОНГРАЧУЛЕЈШ`Н

Ај нека е честито - Page 13 PLAY_IT_AGAIN_SAM_poster

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 11:19 pm

Бе Перо напиша:
eftimoskatb напиша:


Фала ти Перо, да не се праам јунак, стварно ми беше малку како да одам на забар, ама се издржа и тоа! Смешниот танц
Гока имаше еден коментар на паузата:

„Абе каков член сме имале ние!“ :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:

Претходното му се причинило дека големата слика со „Тешкото“ е табла, и тоа неизбришана. :hayel: :hayel:


Ахахахахахахахахахаха lol! lol! lol! lol! lol!

А бе како така за славната слика со Тешкото??????? :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyЧет 30 Апр 2009, 11:21 pm

GokaGrozni напиша:
ВАН МОР ТАЈМ, КОНГРАЧУЛЕЈШ`Н

Ај нека е честито - Page 13 PLAY_IT_AGAIN_SAM_poster


Ееее, го запамти и ова, м? Срценца Благодарам Тоо
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyПет 01 Мај 2009, 12:42 am

Sram da mi e!Zar jas posledna da cestitam?! Evil or Very Mad :roll:
Tanja cestito magistratura!!!Da kazevte i jas ke dojdev da te bodram! :D:D:D
Ај нека е честито - Page 13 Congratulations_navy_gold_glitter
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyПет 01 Мај 2009, 8:46 pm

Фала ти, мила, за честитките, а за недоаѓањето - јас сум крива!

Овде сакав да избегнам, ама требаше да ви пишам на скајп, што последните денови во нервозата, едноставно го изумив :cry:

ТИ БЛАГОДАРАМ!!! Благодарам Срценца
Вратете се на почетокот Go down
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
VoniVaraS

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyСаб 02 Мај 2009, 2:21 am

Честитки за тазе М-р efimoskatb. Smile јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Особена гордост и чест ми е што можам да се наречам нејзин пријател и и посакувам и понатаму да реди успеси во науката а се надевам дека наскоро (за година две Smile ) ќе присуствувам и на одбраната на нејзината докторска дисертација. :bravo: :bravo: :bravo:

А сега всушност сакам и да објавам една за мене многу радосна вест, а тоа е дека станав ЧИЧКООО Smile
Брат-ми и снаа-ми денес-вчера (на 01.05. во 15:00) си добија ќеркичка, која најверојатно ќе се вика Јана.
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 EmptyСаб 02 Мај 2009, 2:31 am

Честитки за новопечениот чичко! :D јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 13 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 15Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: