ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 12 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
АвторПорака
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
Morpheus

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 24 Мар 2009, 10:19 pm

Билјана напиша:
Морфеус како саат си ни на форумов ..Ај нека е честито - Page 12 5891d874c7063781c5641e397a6e2607
ХА ХА ХА ........А види го оваа за два дена -Нашите членови се испратиле точно 22100 мислења.
Машала,се враќаме на старите времиња,само напред ! и ние сме негови браќата блуз
Вратете се на почетокот Go down
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
Morpheus

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:11 am

Нашите членови се испратиле точно 22222 мислења! :MK:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:12 am

Morpheus напиша:
Нашите членови се испратиле точно 22222 мислења! :MK:
Leleeee samo da se broelo!
Ostaj broenjeto aj vo meana lom se prai! :D тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyЧет 26 Мар 2009, 3:14 am

Морфи, ко швицерски саат си... super smoker
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 31 Мар 2009, 3:07 am

Aj cestito pobeda na Open Eu na Venco i negoviot klub i da vi se mnozat! јуху-јуху-јее Аплауз Аплауз то поштуем то поштуем
Бр 1 Бр 1 Бр 1 Бр 1
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 31 Мар 2009, 3:08 am

Честитки и од мене Венци!Браво за преставниците на Македонија! :MK: :MK: :MK:


то поштуем то поштуем то поштуем
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 31 Мар 2009, 3:11 am

Ејјј ме изненадивте тука хехехе, фала многу ... честитките ке бидат пренесени и до
останатите од радио клубот Благодарам Благодарам Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 31 Мар 2009, 3:34 am

Честитки Венцо до тебе и до вашиот клуб
Да ви се множат рекордите и успесите Бр 1

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 12 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 31 Мар 2009, 6:59 pm

Честитки до Венцо и до целиот клуб! Браво, секоја чест! Македонија
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 31 Мар 2009, 7:06 pm

Фала момци, ај наскоро мош пак ке имаме прилика да се пофалиме ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
Morpheus

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: ЗАНИМЛИВИ И ЕДУКАТИВНИ ЛИНКОВИ !   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 12:24 am

Kuharica .Овдека можете да најдете разни корисни рецепти за секојдневниот живот !


1-во Априлски пост
Ај нека е честито - Page 12 Joker


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 03 Апр 2009, 10:35 pm. Мислењето е променето 3 пати. (Reason for editing : Оф топик зезање)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:01 am

АПРИ-ЛИ-ЛИ-ЛИ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:01 am

АПРИ-ЛИ-ЛИ-ЛИ! :hayel: :hayel: :hayel:

За многу години нека е денот на шегата, уште долго да се смееме и да бидеме весели! :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
Morpheus

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:02 am

АААППРИИЛИЛИИЛИИИИИИИИ !!!!! браќата блуз Аплауз Basketball
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:03 am

АПРИ-ЛИ-ЛИ-ЛИ
и ние сме негови

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 12 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:11 am

Море Г’с ке ви знае на следната средба .... туку ај сречен АПРИЛИЛИ :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:12 am

Venco напиша:
Море Г’с ке ви знае на следната средба .... туку ај сречен АПРИЛИЛИ :hayel: :hayel:
Хааааахахахахахахаха :hayel: :hayel: :hayel: тра-ла-ла тра-ла-ла lol! lol!

Ц ц ц...шо се плашите.... Вода стои - ФЕН не стои! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 01 Апр 2009, 1:18 am

Првите постови беа од Морфи и од Гока и мислив дека се заебаваат нешто, но отпосле кога ги видов и твојот и постот на Сики помислив дека нешто не е во ред, Сики од кога спомна, аарно ама ц ц ц ц ... страхотни заебанти сте биле :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyПет 03 Апр 2009, 10:18 pm

Постојат b>88 регистрирани членови


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyНед 05 Апр 2009, 9:25 pm

Goka cestito 2000 post!
Ај нека е честито - Page 12 Post2000
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyВто 07 Апр 2009, 8:59 pm

Бе Перо напиша:
Yamaha C70 !!
Ево да ја видите, убава таа на Перо:
Ај нека е честито - Page 12 E6d7b5da0efc15257283040bfee8f703

КОНГРАЧУЛЕЈШ`Н МЕН ( и со G )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 08 Апр 2009, 12:35 am

Be Pero koj te iznenadi so vaka dobar podarok?:D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyСре 08 Апр 2009, 6:48 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Be Pero koj te iznenadi so vaka dobar podarok?:D
Јас си штедев подолго време и моите ме „изненадија“ на роденденот. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyЧет 09 Апр 2009, 8:36 pm

9 април, денеска е св.Лидија по православниот календар!
Честит именден на сите што го носат ова име...
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 EmptyЧет 09 Апр 2009, 11:51 pm

Среќен именден Лидија! јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 12 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 12 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 12 of 15Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: