ФОРУМОТ Е НАШ
Ај нека е честито - Page 14 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Ај нека е честито

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 02 Мај 2009, 2:33 am

Честитки до Чичото, е па Чичо ај Чин-Чин, да Чукнеме тоа Чоканчињата

нешто музиче 1
ТЕТОВСКА
:nesto muzice:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 02 Мај 2009, 11:40 am

Честито чичко ! Да е жива и здрава внуката! живели
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
VoniVaraS

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 02 Мај 2009, 3:03 pm

Благодарност до сите за честитките живели
А сега чичо бидејќи заврши со работа иде дома да се замагли.
дезинфекција дезинфекција Сречно ....
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 02 Мај 2009, 3:25 pm

VoniVaraS напиша:
Честитки за тазе М-р efimoskatb. Smile јуху-јуху-јее јуху-јуху-јее
Особена гордост и чест ми е што можам да се наречам нејзин пријател и и посакувам и понатаму да реди успеси во науката а се надевам дека наскоро (за година две Smile ) ќе присуствувам и на одбраната на нејзината докторска дисертација. :bravo: :bravo: :bravo:

А сега всушност сакам и да објавам една за мене многу радосна вест, а тоа е дека станав ЧИЧКООО Smile
Брат-ми и снаа-ми денес-вчера (на 01.05. во 15:00) си добија ќеркичка, која најверојатно ќе се вика Јана.

Честитки! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА БИДЕ БЕЛА И УБАВА КАКО ШТО И’ Е ИМЕТО! cheers cheers cheers

Добродојде за Јана на овој свет! и на радоста и немаш и на радоста и немаш
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyПон 04 Мај 2009, 9:52 pm

Честито магистратура драга Тања!
Јас со мало задоцнување,но незнаев кога браниш и ме немаше на форумов за да прочитам!
Да знаев ке дојдев односно да ме поканеше со цела почит ке писуствував на тој убав чин.
Навистина со цело срце си честитам и чест ми е што те познавам....
Искрено замолувам да ми проститиш! Што малку доцнам во честиткиве.
Те поздравувам и се гледаме...
Искрено,Лидија
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyВто 05 Мај 2009, 12:26 am

Lidija напиша:
Честито магистратура драга Тања!
Јас со мало задоцнување,но незнаев кога браниш и ме немаше на форумов за да прочитам!
Да знаев ке дојдев односно да ме поканеше со цела почит ке писуствував на тој убав чин.
Навистина со цело срце си честитам и чест ми е што те познавам....
Искрено замолувам да ми проститиш! Што малку доцнам во честиткиве.
Те поздравувам и се гледаме...
Искрено,Лидија

Ти благодарам, Лидија, и искрено ми е жал што не дојде, но нејсе, ќе надоместиме ;)
Не пишав на форумов од разбирливи причини, а во Велес не успеавме да се видиме. Како и да е, наскоро ќе биде славјето, па благовремено ќе ве известам Смешниот танц
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyВто 05 Мај 2009, 1:32 pm

Честитки и од мене Тања по 10-ти пат :love: :baloon: :love:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 09 Мај 2009, 12:50 pm

GokaGrozni напиша:
Пред десет години, на денешен ден бев младоженец и го кажав судбоносното ДА

Честита годишнина, честит јубилеј и уште многу, многу заеднички славења :love: јуху-јуху-јее


живели Аплауз живели Аплауз живели Аплауз
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
VoniVaraS

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 09 Мај 2009, 3:04 pm

Ај нека е честито - Page 14 F286bc0a976dc49879fc5429881a9cf0
Ај честито раситнување на 2000-ка. Туп-Туп

ПС. Извини за каснењето :oops:
Честито 10 годишнина Гока, уште многу да вакви округли годишнини да си дочекате.
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 09 Мај 2009, 7:53 pm

Билјана напиша:
GokaGrozni напиша:
Пред десет години, на денешен ден бев младоженец и го кажав судбоносното ДА

Честита годишнина, честит јубилеј и уште многу, многу заеднички славења :love: јуху-јуху-јее


живели Аплауз живели Аплауз живели Аплауз

Гока ,честитки и од мене...среќа,љубов и уште многу години да славите!! :bravo: :bravo: :bravo:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 09 Мај 2009, 9:57 pm

Од ваши уста во божји уши Благодарам

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyНед 10 Мај 2009, 1:42 am

О, фала Тончи, јас не ни забележав! :lol: :lol:

И до Гока: Честитки и од мене, многу убав јубилеј! Да си дочекате златен Smile
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСаб 23 Мај 2009, 1:13 pm

Среќен роденден на ќерката на Гока, Марија! јупи-ја-ее среЧно роЏенје јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyПон 25 Мај 2009, 2:08 am

Со саат време задоцнување....
Честит празник 24 мај, денот на сесловенските просветители Кирил и Методиј.

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 14 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyПон 01 Јун 2009, 1:23 am

Форумот е започнат на 31.08.2008
Ај нека е честито - Page 14 2006-327P-channel-nine-number
и ние сме негови

..............................................................................................................................................
Ај нека е честито - Page 14 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyВто 02 Јун 2009, 8:11 pm

Соодветна е сликава! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyЧет 04 Јун 2009, 11:23 am

И како што е редот, роденден без музика не оди .. ајде Морфи .. ломи га мајсторе .. са-са-са .... шта би с` ту мастику .. нема .. сипи комовицу .. опа-нина-нинанај
:nesto muzice:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyНед 07 Јун 2009, 1:10 am

Users having a birthday today: ZaKoN (27) :baloon: среЧно роЏенје јуху-јуху-јее јупи-ја-ее


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyЧет 11 Јун 2009, 1:18 am

Ај неке и е честит роденденот на eftimoskatb, со македонските фестивалски евергрини...............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyСре 24 Јун 2009, 11:18 pm

Ај нека е честито - Page 14 As-fireworks-anim-1Постојат b>100 регистрирани членовиАј нека е честито - Page 14 Firework64

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyВто 21 Jул 2009, 6:20 pm

VoniVaraS напиша:
.. .. Честито 10 годишнина Гока .. ..
Честито 7 .. .... .. или да ја из-мекедонизирам оваа ствар, започнете со домашна-па бело винце и на крај со едно коктелче.

ПС.Оваа коктелчево, препорачливо низ скопјево, надвор под ѕвездите.Огин и пламен Огин и пламен Огин и пламенАј нека е честито - Page 14 Van_gogh_sunflower

ПС.Честито и на мојата витруелна пријателка Далила

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyВто 21 Jул 2009, 6:53 pm

Благодарам мој виртуелен пријателу Гока Smile Благодарам Почастете се по едно пивце

Ај нека е честито - Page 14 Beertoast
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyВто 21 Jул 2009, 9:17 pm

Честито годишнина VoniVaras и Далила јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyНед 02 Aвг 2009, 12:42 pm

Честит Илинден на сите! За многу години! Македонија Македонија Македонија
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 EmptyНед 02 Aвг 2009, 2:03 pm

ЧЕСТИТ ИЛИНДЕН И ОД МЕНЕ !!!


Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
Ај нека е честито - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ај нека е честито   Ај нека е честито - Page 14 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ај нека е честито
Вратете се на почетокот 
Страна 14 of 15Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ОПШТО-
Отиди до: