ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 12:59 am

OPINOK напиша:

ПРОДАВАМ ТАПИ :lol:


:lol: :lol: :lol: За колку ги продаваш Question
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:02 am

Gala kazi mi kako si pominavte so gostinot? :D
Вратете се на почетокот Go down
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:04 am

Scarlett O'Hara напиша:
Kaj mene se e po staro,novo e samo toa sto dodeka ti bese otsutna se zapoznav so Tanja :D


jeeeeee, bas super!!!!
Zensko lobi nikogas ne e na odmet!!!


Biljana, Dedo Mraz postoi, veruvaj, jas ova od iskustvo ti go kazuvam!!! 🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:11 am

Scarlett O'Hara напиша:
Gala kazi mi kako si pominavte so gostinot? :D


Super si pominavme, samo nekako brzo mina vremeto! Znaes, koga ke se najdat muabetdzii na edno mesto, se odi lesno i vremeto leta! Ama ke ima uste priliki za sedenki, a do togas, dobro e i vaka - na forumot. кафица
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
OPINOK
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 262
Регистриран на : 2008-09-03

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:14 am

Билјана напиша:
OPINOK напиша:

ПРОДАВАМ ТАПИ :lol:


:lol: :lol: :lol: За колку ги продаваш Question

бидејки е убав денов
ке ти пуштам цена
ама ако ги земеш сите
нема многу уште оваа гајба ми остана

Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:16 am

Здраво друштво...инаку во Дедо Мраз верувам..односно верувам во тие моменти кои го сплотуваат семејството.Елката,односно Божикното дрво ја окрасивме пред една недела,минатата недела!Ти мигови ми се посебни и уживам кога ја украсувам куќата...Бидете весели,па се читаме... 🎅 🎅 🎅
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:19 am

Здраво Гала, здраво до сите. А за Дедо Мраз прашањето не го коментирам има или нема 8)
ОПИНОК, па кај си ти ко да те нема а нас ни вадиш муабети :lol: :lol: .Инаку фала за тапите, тоа ти е кога барам на крај на викенд ќе искористам намаление хихи..
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:23 am

Lidija напиша:
Здраво друштво...инаку во Дедо Мраз верувам..односно верувам во тие моменти кои го сплотуваат семејството.Елката,односно Божикното дрво ја окрасивме пред една недела,минатата недела!Ти мигови ми се посебни и уживам кога ја украсувам куќата...Бидете весели,па се читаме... 🎅 🎅 🎅


🎅
Lidija, ama jas imam i dokaz!!! Mazena sum za Dedo Mraz!!!! 🎅
Moj mili sin e roden na prvi januar!!! 🎅
Si go najdov pod elka!!! (za malce taka i ke bese! ne sakav kerka mi da ja ostavam sama za Nova godina! cekav da zaspie) 🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:25 am

[quote="Билјана"]Здраво Гала, здраво до сите. А за Дедо Мраз прашањето не го коментирам има или нема 8)

Zdravo!!! 🎅
Biljana, eve jas obrazloziv, a ti odberi dali ke mi veruvas!!! 🎅
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:27 am

Scarlett O'Hara напиша:
Kaj mene se e po staro,novo e samo toa sto dodeka ti bese otsutna se zapoznav so Tanja :D

Ееее, па ние одамна се познаваме, само овојпат пиевме кафе (пиво де, добро) во живо, а не пред монитор ;)
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:28 am

Хихи, кај Опинок се сецна томот! :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:28 am

Тања напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Kaj mene se e po staro,novo e samo toa sto dodeka ti bese otsutna se zapoznav so Tanja :D

Ееее, па ние одамна се познаваме, само овојпат пиевме кафе (пиво де, добро) во живо, а не пред монитор ;)
Ц-ц-ц, а не викате а? :lol: :lol: :lol: :lol:
Баш и не пијам кафе, односно многу ретко. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:31 am

Бе Перо напиша:
Тања напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Kaj mene se e po staro,novo e samo toa sto dodeka ti bese otsutna se zapoznav so Tanja :D

Ееее, па ние одамна се познаваме, само овојпат пиевме кафе (пиво де, добро) во живо, а не пред монитор ;)
Ц-ц-ц, а не викате а? :lol: :lol: :lol: :lol:
Баш и не пијам кафе, односно многу ретко. :D
E da beeeee ti ne krevaj telefon pa posle nie krivi lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:36 am

Бе Перо напиша:
Тања напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Kaj mene se e po staro,novo e samo toa sto dodeka ti bese otsutna se zapoznav so Tanja :D

Ееее, па ние одамна се познаваме, само овојпат пиевме кафе (пиво де, добро) во живо, а не пред монитор ;)
Ц-ц-ц, а не викате а? :lol: :lol: :lol: :lol:
Баш и не пијам кафе, односно многу ретко. :D

Перо.... Не се закачај, еј 8)

Дури двапати ѕвонев, што ретко ми се случува ;)
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:39 am

Ајде-ајде сега, изговори само слушам :D :D Што би рекол Блажо Разбираш од К-15 - „Ќе се растрчаш! Ќе побараш!“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:41 am

Бе Перо напиша:
Ајде-ајде сега, изговори само слушам :D :D Што би рекол Блажо Разбираш од К-15 - „Ќе се растрчаш! Ќе побараш!“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jas ti rekov deka blagovremeno ke bides izvesten i ete Tanja se potrudi ama...
:hide:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:42 am

Scarlett O'Hara напиша:
Бе Перо напиша:
Ајде-ајде сега, изговори само слушам :D :D Што би рекол Блажо Разбираш од К-15 - „Ќе се растрчаш! Ќе побараш!“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jas ti rekov deka blagovremeno ke bides izvesten i ete Tanja se potrudi ama...
:hide:
Се шалам. ;) :D
Спиев џоа клен. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:44 am

Scarlett O'Hara напиша:
Бе Перо напиша:
Ајде-ајде сега, изговори само слушам :D :D Што би рекол Блажо Разбираш од К-15 - „Ќе се растрчаш! Ќе побараш!“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jas ti rekov deka blagovremeno ke bides izvesten i ete Tanja se potrudi ama...
:hide:

Скарлет, двапати го побарав и не ми одговори. Па се јави по три саати и рече дека спиел... Се фура сега ;)

Луѓе, јас ќе спијам, нешто сум уморна и нерасположена, па се’ си мислам дека ако си легнам да поспијам, ќе ми помине :D

Ај добра ноќ :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:44 am

Za malku vcera so Tonci ne se zapoznav! :roll:
KOga stignav na avtobuska bese 12:28,a avtobusot trebase da trgne 12:30 :roll:
Next time!!! :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:45 am

Dobra nok Tanja!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 1:47 am

Тања напиша:

Луѓе, јас ќе спијам, нешто сум уморна и нерасположена, па се’ си мислам дека ако си легнам да поспијам, ќе ми помине :D

Ај добра ноќ :sleep:
Уживај, изгледа така ни` е на сите деновиве - ТАПА! :lol:
Има еден марфиев закон - Ако се чувствуваш добро, не грижи се - ќе ти помине :lol: :lol: :lol:
Добра ноќ и немој да броиш овци, многу се сум ги броел. ;) :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
avatar

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 2:10 am

И јас ве напуштам...поздравче до сите,добра ноќ :D
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 3:07 am

Ајде добро утро ... гледам шестиот том од тупалаката започнал, машала Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 3:19 am

Venco напиша:
Ајде добро утро ... гледам шестиот том од тупалаката започнал, машала Smile
Mnogu brzo gi pisuvame tomovive! :D Ti Venco mnogu kasno doagas! :D
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Пон 15 Дек 2008, 3:29 am

Scarlett O'Hara напиша:
Venco напиша:
Ајде добро утро ... гледам шестиот том од тупалаката започнал, машала Smile
Mnogu brzo gi pisuvame tomovive! :D Ti Venco mnogu kasno doagas! :D

Здраво Скарлет, на работа сум, работам една евиденција за клубот и коа се зацопам у тоа не го осетам денот ...а и не ми се остава оти само тука на раат кога сум можам да го терам тоа ... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: