ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:22 am

Gala напиша:
Arwen BubaMawa напиша:
HAHAHAHAHA!!! Lele, 3akonski e 3nakov!!! Lelelelelelele, me voodusevi!!! cheers
Туп-Туп


Sine, dali nesto (skrisno) piese??? ❤ ❤ ❤

Ne znam da li ti je pitanje na mestu??? :shock: :shock: :shock:
Ili si ti nesto pogresno skontala ili ja nesto ne kontam kao sto treba... confused
Ili, jos gore, KONTAM!!! :x
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:24 am

Arwen BubaMawa напиша:
Gala напиша:
Arwen BubaMawa напиша:
HAHAHAHAHA!!! Lele, 3akonski e 3nakov!!! Lelelelelelele, me voodusevi!!! cheers
Туп-Туп


Sine, dali nesto (skrisno) piese??? ❤ ❤ ❤

Ne znam da li ti je pitanje na mestu??? :shock: :shock: :shock:
Ili si ti nesto pogresno skontala ili ja nesto ne kontam kao sto treba... confused
Ili, jos gore, KONTAM!!! :x


Wau, kolike oci??? ❤
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:24 amMuabetot bese za OVOJ znak... Vo slucaj jas pogresno da sum razbrana...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:25 am

Arwen BubaMawa напиша:
Gala напиша:
Arwen BubaMawa напиша:
HAHAHAHAHA!!! Lele, 3akonski e 3nakov!!! Lelelelelelele, me voodusevi!!! cheers
Туп-Туп


Sine, dali nesto (skrisno) piese??? ❤ ❤ ❤

Ne znam da li ti je pitanje na mestu??? :shock: :shock: :shock:
Ili si ti nesto pogresno skontala ili ja nesto ne kontam kao sto treba... confused
Ili, jos gore, KONTAM!!! :x
леле... закачи го ова на вратата
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:28 am

Gala напиша:

Celo vreme pratam rakomet i sekogas mi pagas na pamet: od navivacki aspekt - dobri li bevme?
Од навивачки аспект бевме најдобри! :D Мислам дека и пофалните зборови од странците за нашата публика не се само куртоазија. На другите европски земји им требаат реквизити за навивање, а ние цело време пееме :D Сите наши ракометарки после секој натпревар не пропуштаа да ја пофалат публиката. Таква публика навистина го „крева“ секој спортист.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:29 am

Командант Бе Перо :MK:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:31 am

toise напиша:
Командант Бе Перо :MK:
И поручник Тоисе ;) :MK:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:32 am

Бе Перо напиша:
Gala напиша:

Celo vreme pratam rakomet i sekogas mi pagas na pamet: od navivacki aspekt - dobri li bevme?
Од навивачки аспект бевме најдобри! :D Мислам дека и пофалните зборови од странците за нашата публика не се само куртоазија. На другите европски земји им требаат реквизити за навивање, а ние цело време пееме :D Сите наши ракометарки после секој натпревар не пропуштаа да ја пофалат публиката. Таква публика навистина го „крева“ секој спортист.


E bas super!!! Sekogas rakometot imal dobri navivaci, ke bese blam bas sega da se zatai. Od pred TV izgledase isto dobro, ama jas sepak sakav da slusnam od lice mesto! Bravo!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:34 am

Mislam deka ne se uklapam so avatarov vo momentot!!! :shock:


I koj toa kaza deka Dedo Mraz ne postoi????
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:37 am

Gala напиша:
Mislam deka ne se uklapam so avatarov vo momentot!!! :shock:
Sto da ti pravime koga ne postoi "novogodisna vesterka"!!! тра-ла-ла scratch
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:52 am

сеа ве напуштам а вие не прајте глупости за да не ве мислам,ајт позз
Вратете се на почетокот Go down
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:56 am

Ajde gud najt i od mene, a i od Gala ( i se iskluci kompjuterot .. PAK! ).
Pozdrav do utre, a kolku da znaete ne se karavme stvarno... Toa prirodna pojava e!!! jocolor
BAJ BAJ! :0sleeping:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:59 am

Arwen BubaMawa напиша:
Ajde gud najt i od mene, a i od Gala ( i se iskluci kompjuterot .. PAK! ).
Pozdrav do utre, a kolku da znaete ne se karavme stvarno... Toa prirodna pojava e!!! jocolor
BAJ BAJ! :0sleeping:
Знаеме дека не се карате...добра ноќ и од мене
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 5:03 am

toise напиша:
сеа ве напуштам а вие не прајте глупости за да не ве мислам,ајт позз
Неее, умни сме ние. :D
Го знаеш оној аудио клипот, кога некој човек се јавува во радио: „Ало, Илчо од Лескоец овде. Сака да ми ја пуштите Доказ од Цеца, и на сред песна г*мна да не јајте оти че ја снима.“ :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 11:50 am

Бе Перо напиша:
toise напиша:
сеа ве напуштам а вие не прајте глупости за да не ве мислам,ајт позз
Неее, умни сме ние. :D
Го знаеш оној аудио клипот, кога некој човек се јавува во радио: „Ало, Илчо од Лескоец овде. Сака да ми ја пуштите Доказ од Цеца, и на сред песна г*мна да не јајте оти че ја снима.“ :lol: :lol: :lol:

Само процедурално: „да не јајте лајна“, вели Илчо :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 11:51 am

На сликава налетав сабајчево и не можев да и’ одолеам да не ја ставам овде :lol: :lol: :lol:

[img][/img]
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 2:17 pm

Бе Перо напиша:
toise напиша:
сеа ве напуштам а вие не прајте глупости за да не ве мислам,ајт позз
Неее, умни сме ние. :D
Го знаеш оној аудио клипот, кога некој човек се јавува во радио: „Ало, Илчо од Лескоец овде. Сака да ми ја пуштите Доказ од Цеца, и на сред песна г*мна да не јајте оти че ја снима.“ :lol: :lol: :lol:
да абе овие од лескоец све однесени се и Драганче е од таму
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 2:34 pm


Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 3:48 pm

Тања напиша:


Само процедурално: „да не јајте лајна“, вели Илчо :lol: :lol:
Е баш не вели така Илчо, сега го пуштив клипот на мобилен. :D Ама ај да не се натегаме, посебно не за таков збор :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ново аватарче,а ? 8)

Тоисе, кај го најде календаров со Коста Бургов жити се. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
„Те сакам Елвис Присли, ти си крал на нашите срца...“ итн. :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 3:59 pm

Бе Перо напиша:
Тања напиша:


Само процедурално: „да не јајте лајна“, вели Илчо :lol: :lol:
Е баш не вели така Илчо, сега го пуштив клипот на мобилен. :D Ама ај да не се натегаме, посебно не за таков збор :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ново аватарче,а ? 8)

Тоисе, кај го најде календаров со Коста Бургов жити се. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
„Те сакам Елвис Присли, ти си крал на нашите срца...“ итн. :lol: :lol:

Е добро што си го пуштил, јас па се’ мислев дека така вели, и мене едно време Илчо ми беше хит lol! lol! lol!

А Коста Бургов... Некако се изгуби, не’ остави да чмаеме без неговите хитови! lol!
Последен пат го гледав на едно видео на он.нет, како „зборува“ на хрватски. Е, тоа беше зини-земјо, голтни ме!!! :roll: :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:14 pm

Добар ден :D Јас да видам дали сум се подновила новогодишно 8)
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:24 pm

Сите почнаа новогодишни аватари и потписи... само не знам на Тања тоа клавирот новогодишен ли е? scratch
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   Нед 14 Дек 2008, 4:30 pm

Pancho Villa напиша:
Сите почнаа новогодишни аватари и потписи... само не знам на Тања тоа клавирот новогодишен ли е? scratch

Новогодишен е, новогодишен - не гледаш како свети како лампион? :lol: :lol: :lol:

Далила, добра ти е сликава со Снешко-мајката :P
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Значи празници се ближат   Нед 14 Дек 2008, 4:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Добообра верзија ..Jingle bells   Нед 14 Дек 2008, 4:45 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: