ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:26 am

Scarlett O'Hara напиша:
Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny sega te gledav na Sitel so zelenoto salce bese :D

Шалчето беше само составен дел од Пи - арот.....наменски ставено за да ја влече како магнет публиката пред малите екрани со својот дреч :D ......простете ми што не можам подолго да ви кажувам, но не ми е баш најдобро моментално, ама ете, сакав да ве поздравам без оглед на се'
Vo red zgreeny drug pat ke pravime muabet koga ke bides poraspolozen!I Ivi te gledala da ti kazam! :D

И што забелешки или што маани ми нашла????..... ајде брзо да ми кажеш и мене и на сите тука присутни форумџии :D
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:27 am

Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny sega te gledav na Sitel so zelenoto salce bese :D

Шалчето беше само составен дел од Пи - арот.....наменски ставено за да ја влече како магнет публиката пред малите екрани со својот дреч :D ......простете ми што не можам подолго да ви кажувам, но не ми е баш најдобро моментално, ама ете, сакав да ве поздравам без оглед на се'
Vo red zgreeny drug pat ke pravime muabet koga ke bides poraspolozen!I Ivi te gledala da ti kazam! :D

И што забелешки или што маани ми нашла????..... ајде брзо да ми кажеш и мене и на сите тука присутни форумџии :D

не се секирај ништо лошо не кажав напротив те пофалив :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:29 am

ivi напиша:
Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny sega te gledav na Sitel so zelenoto salce bese :D

Шалчето беше само составен дел од Пи - арот.....наменски ставено за да ја влече како магнет публиката пред малите екрани со својот дреч :D ......простете ми што не можам подолго да ви кажувам, но не ми е баш најдобро моментално, ама ете, сакав да ве поздравам без оглед на се'
Vo red zgreeny drug pat ke pravime muabet koga ke bides poraspolozen!I Ivi te gledala da ti kazam! :D

И што забелешки или што маани ми нашла????..... ајде брзо да ми кажеш и мене и на сите тука присутни форумџии :D

не се секирај ништо лошо не кажав напротив те пофалив :D

Ете што се' може да направи еден мал, обичен и секојдневен, но зелен шал :D
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:29 am

Green Power напиша:
ivi напиша:
Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny sega te gledav na Sitel so zelenoto salce bese :D

Шалчето беше само составен дел од Пи - арот.....наменски ставено за да ја влече како магнет публиката пред малите екрани со својот дреч :D ......простете ми што не можам подолго да ви кажувам, но не ми е баш најдобро моментално, ама ете, сакав да ве поздравам без оглед на се'
Vo red zgreeny drug pat ke pravime muabet koga ke bides poraspolozen!I Ivi te gledala da ti kazam! :D

И што забелешки или што маани ми нашла????..... ајде брзо да ми кажеш и мене и на сите тука присутни форумџии :D

не се секирај ништо лошо не кажав напротив те пофалив :D

Ете што се' може да направи еден мал, обичен и секојдневен, но зелен шал :D

не ќе да е до шалот :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:40 am

Greeny do covekot e i do dusata! :D
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:43 am

Scarlett O'Hara напиша:
Greeny do covekot e i do dusata! :D

така е скарлет на тоа мислев :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:44 am

Samo Greeny me interesira zasto gi frlase listovite ??? lol! :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 2:54 am

Scarlett O'Hara напиша:
Samo Greeny me interesira zasto gi frlase listovite ??? lol! :D

Значи вака Скарлет......тоа беше кадар сниман OFF RECORD во неврзан разговор со колегите новинари после завршувањето на PRESS-от, шега мала моја и драматизација пропратена со глума, поради индолентниот однос на државата кон прашањата што живот значат.....не знам зошто ме намонтирале и ставиле во такво издание.....не сакам да верувам дека е тенденциозно со оглед дека СИТЕЛ има чудна уредувачка политика или пак само сакале да го покажат и онака мојот жив темперамент и ревносност кон еколошките прашања......и мене ми е чудно и сеуште не знам да го објаснам, но другите телевизии прекрасно ја извадија поентата :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 3:00 am

ivi напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny do covekot e i do dusata! :D

така е скарлет на тоа мислев :D

Не ги коментирам никогаш моите "доблести"....сакам за моите маани да ви кажувам, за она за кое никој не сака да зборува, бидејќи сите се совршени во овој несовршен свет ;)
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 3:04 am

Green Power напиша:
ivi напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny do covekot e i do dusata! :D

така е скарлет на тоа мислев :D

Не ги коментирам никогаш моите "доблести"....сакам за моите маани да ви кажувам, за она за кое никој не сака да зборува, бидејќи сите се совршени во овој несовршен свет ;)
јас немам проблем со тоа да зборувам за своите маани :D :D не се баш многу ама ги имам :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 3:04 am

Green Power напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Samo Greeny me interesira zasto gi frlase listovite ??? lol! :D

Значи вака Скарлет......тоа беше кадар сниман OFF RECORD во неврзан разговор со колегите новинари после завршувањето на PRESS-от, шега мала моја и драматизација пропратена со глума, поради индолентниот однос на државата кон прашањата што живот значат.....не знам зошто ме намонтирале и ставиле во такво издание.....не сакам да верувам дека е тенденциозно со оглед дека СИТЕЛ има чудна уредувачка политика или пак само сакале да го покажат и онака мојот жив темперамент и ревносност кон еколошките прашања......и мене ми е чудно и сеуште не знам да го објаснам, но другите телевизии прекрасно ја извадија поентата :D
Jas go svativ ok pa duri i simpaticno mi izgledase! :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 3:05 am

ivi напиша:
Green Power напиша:
ivi напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Greeny do covekot e i do dusata! :D

така е скарлет на тоа мислев :D

Не ги коментирам никогаш моите "доблести"....сакам за моите маани да ви кажувам, за она за кое никој не сака да зборува, бидејќи сите се совршени во овој несовршен свет ;)
јас немам проблем со тоа да зборувам за своите маани :D :D не се баш многу ама ги имам :D :D :D
Jas imam mnogu! :clown: :clown: :clown: lol!
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 3:13 am

јас отидов да спијам поздрав и пријатна ви вечер :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 3:14 am

ivi напиша:
јас отидов да спијам поздрав и пријатна ви вечер :D :D
Dobra nok i se gledame! :D
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:00 am

ivi напиша:
јас отидов да спијам поздрав и пријатна ви вечер :D :D

Eте гледате, сепак има некој што си легнува порано од мене :lol: :lol:

Добра ноќ, Иви!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:03 am

Тања напиша:
ivi напиша:
јас отидов да спијам поздрав и пријатна ви вечер :D :D

Eте гледате, сепак има некој што си легнува порано од мене :lol: :lol:

Добра ноќ, Иви!
E da beeeeee :D
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:07 am

Дали тоа јас ја гледам Тања после 1:30 часот ? :shock: :shock: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:10 am

Зошто нема караоке на форумов? Како би запеал сега нешто... :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:12 am

Добро утро,мислев нема да најдам никој тука...ме немасе два дена,несто интернетов се поигруваше!
Инаку сон не ми идеше,па си велам моиве драги пријатели можеби се тука....
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:16 am

I da ne sme nie forumgiive obavezno ima po nekoj gostin! :D
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:18 am

Тука сме Лици ја мислев сите ќе ги испратам и ќе си правам журка сама на форумов ама како што гледам во се поголем број не има geek
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:23 am

Како си Биле?Не ти се спие?...мене бре сон не ми иде....а баш супер што сме повеке,
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar

Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:25 am

Билјана напиша:
Тука сме Лици ја мислев сите ќе ги испратам и ќе си правам журка сама на форумов ама како што гледам во се поголем број не има geek
Бидејќи сме повеќе каква журка да правиме сега.. Караоке со рап или рок песна сакаш да пееш Бе Перо :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:29 am

Кај ќе ми се спие цела поручек ја преспав а треба рано да станувам :pale:
После бев на отварање на "Меѓународен саем на стрипови" претпоставувате кој утре на саемот ќе доаѓал :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 EmptyСаб 15 Ное 2008, 4:31 am

СтончиС напиша:
Билјана напиша:
Тука сме Лици ја мислев сите ќе ги испратам и ќе си правам журка сама на форумов ама како што гледам во се поголем број не има geek
Бидејќи сме повеќе каква журка да правиме сега.. Караоке со рап или рок песна сакаш да пееш Бе Перо :lol:
Ах, пак провокации со рапот :D :lol: :lol:
Ни тоа ни тоа, туку нешто народно...како на пример.

Проооошетаа се Јовкааа кумановкааа
ај мориии прошеталаа сее ниизз тооој пољеее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 38 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: