ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:23 pm

Scarlett O'Hara напиша:Eve go cuvam forumov od dusmani ;)

affraid душмани? надворешни или внатрешни?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:24 pm

Green Power напиша:


Pozdrav Angela, godini bez tebe vo niv se pregolema kazna za mene....i pokraj toa sto mislev deka sum elasticen i izdrzliv na otsustvoto na luge, premnogu sme malku za da ne ima uste pomalku, a posebno bez tebe :cry:

ти па како да ја имаш таа мисија само да ме расплакуваш.. :P Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:25 pm

Билјана напиша:
Scarlett O'Hara напиша:Eve go cuvam forumov od dusmani ;)

affraid душмани? надворешни или внатрешни?


кај си ма Биле ;)

јас сум слушнала само за внатрешни и надворешни органи.... lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:31 pm

Поради тоа што сме веќе на 67 мата страна - односно откачување на вагоните од локомотивата те препуштам тебе -твојот пост да биде последен во третиов дел на Тупалката наша.. :bom: 8)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:34 pm

ич не ми е убаво кога сум последна во редот... :cry: lol!
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:49 pm

Поздрав до сите вас кои сте тука,ова попладне,а посебно до Ангела и Биле :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:51 pm

Lidija напиша:
Поздрав до сите вас кои сте тука,ова попладне,а посебно до Ангела и Биле :D :D :D


thanks Lidija иако времето заладува еве ти еден топол поздрав и од нас cheers од :heart:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 5:51 pm

Lidija напиша:
Поздрав до сите вас кои сте тука,ова попладне,а посебно до Ангела и Биле :D :D :D


Фала Лици поздрав и до тебе.. веќе имаме трет потенцијален затварач на третиот дел на Тупалка :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 6:21 pm

Гледам слабо има тупаџии,што е работава????
Недела,одмор...време за ручек... :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 10:39 pm

Se zboruva deka našiot zivot e kako eden golem voz od koj lugeto postojano vleguvaat i izleguvaat....nekoi od niv ne sledat za celo vreme na patuvanjeto, nekoi se tuka samo edna stanica, a nekoi voopsto i ne gi zabelezuvame.....nekoi od niv nie samite gi turkame nadvor, nekoi si zaminuvaat po sopstvena volja, a nekoi i nemaat drug izbor.....I jas samiot sum bil patnik vo mnogu vozovi....kako i mnogumina od nas...ne znam kolku dolgo ke ostanam vo niv, no ako veke si zaminam, se nadevam deka ke bidam barem edno ubavo sekavanje...taka barem znam deka vecno ostanuvam da patuvam!!!!!


P.S.Ostani mi dobro Angela, vozovite doagaat i zaminuvaat....patnicite vo niv se onie koi ostanuvaat vo našite sekavanja i ja brojat sekoja naša misla, kako što nie nekogaš kako mali deca gi broevme vagonite.

P.S.2 Počituvani prijateli, ve nema....eve, ve brojam site vas koi ste vnatre vo ovoj voz, premnogu brzo završuvam so broenjeto, a sakam podolgo da brojam !!! :D
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 11:12 pm

Green Power напиша:
Se zboruva deka našiot zivot e kako eden golem voz od koj lugeto postojano vleguvaat i izleguvaat....nekoi od niv ne sledat za celo vreme na patuvanjeto, nekoi se tuka samo edna stanica, a nekoi voopsto i ne gi zabelezuvame.....nekoi od niv nie samite gi turkame nadvor, nekoi si zaminuvaat po sopstvena volja, a nekoi i nemaat drug izbor.....I jas samiot sum bil patnik vo mnogu vozovi....kako i mnogumina od nas...ne znam kolku dolgo ke ostanam vo niv, no ako veke si zaminam, se nadevam deka ke bidam barem edno ubavo sekavanje...taka barem znam deka vecno ostanuvam da patuvam!!!!!Многу убаво напишано,ме воодушеви како и секогаш драг пријателе....благодарам што сум дел од твојот воз...


P.S.Ostani mi dobro Angela, vozovite doagaat i zaminuvaat....patnicite vo niv se onie koi ostanuvaat vo našite sekavanja i ja brojat sekoja naša misla, kako što nie nekogaš kako mali deca gi broevme vagonite.

P.S.2 Počituvani prijateli, ve nema....eve, ve brojam site vas koi ste vnatre vo ovoj voz, premnogu brzo završuvam so broenjeto, a sakam podolgo da brojam !!! :D
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyНед 26 Окт 2008, 11:17 pm

Навистина животов е патување,честопати чекориме убрзано,некогаш застануваме, но сепак патуваме.
Патуваме во непознато,во мугрите и во ноќите,опкружени со познати и непознати...кога ке пристигнеме,чуствуваме потреба повторно да продолжиме...и се така,продолжуваме да патуваме по животов наш.....
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 12:13 am

[wow]ТУП-ТУП[/wow]

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 12:16 am

PLEASE BE PATIENT—THIS MAY TAKE SEVERAL MINUTES.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 12:37 am

GokaGrozni напиша:
PLEASE BE PATIENT—THIS MAY TAKE SEVERAL MINUTES.
message received
Click FINISH after instalation bounce scratch

..............................................................................................................................................
ТУПАЛКА (повторно) 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 1:23 am

Вата фак??? :D :lol: :lol: (Намерно не ја пишувам кратенката, бидејки знам што ќе ме снајде :lol: :lol: )
Уште не се разделила Тупалкава?
Инаку, Биле по мојата проценка, пак твојот пост ќе биде и последниот во овој том од Тупалкава :lol:
Значи, следно е - 4-ти дел! Младен Делиќ на ова би прокометирал: Људи ма јели то могучеееее!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 3:26 am

е на оваа тупалка изгледа ќе го тупиме до 100 ќе тера :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 3:56 am

:sleep: :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 9:13 pm

Еве ме пишувам на тупалкава и знам дека не сонувам,знам дека 97-та страна е минато.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyПон 27 Окт 2008, 9:58 pm

лелеееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!! пак нема никој :( :( :( :(
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyВто 28 Окт 2008, 12:50 am

ivi напиша:
лелеееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!! пак нема никој :( :( :( :(

Заебан период ... те зимници, те школо, те работа и друго и така малку не нема, ама ке помине Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyВто 28 Окт 2008, 12:52 am

Тања ја нема :cry: ај нека се враќа побрзо..
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyВто 28 Окт 2008, 1:10 am

Билјана напиша:
Тања ја нема :cry: ај нека се враќа побрзо..

Кај неа денес у комшилукот исклучуваа струја, па по грешка да не е настрадала и нејзината бандера lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyВто 28 Окт 2008, 2:19 am

Venco напиша:
Билјана напиша:
Тања ја нема :cry: ај нека се враќа побрзо..

Кај неа денес у комшилукот исклучуваа струја, па по грешка да не е настрадала и нејзината бандера lol!
Tanja e vo Belgrad na saemot na knigata Smile
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) EmptyВто 28 Окт 2008, 2:19 am

GokaGrozni напиша:
Еве ме пишувам на тупалкава и знам дека не сонувам,знам дека 97-та страна е минато.
И јас не сонувам (во моментов де), ама гледам дека е 68 страна Idea study

..............................................................................................................................................
ТУПАЛКА (повторно) 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
ТУПАЛКА (повторно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: