ФОРУМОТ Е НАШ
Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 Топ 50 највлијателни шупаци у МК

Go down 
+6
Scarlett O'Hara
SiNaPsA`
Pancho Villa
CENTO
GokaGrozni
toise
10 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Gala
Тупаџија
Тупаџија
Gala


Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 50 највлијателни шупаци у МК   Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 EmptyВто 07 Окт 2008, 9:11 pm

ЧЕНТО напиша:
Па вие сте ја дотерале до далеку работава со листава,како што дополи некој на мојот втро пост на темава,извини ако згрешам ама мислам дека беше,еј заборавив ај нема врска кој беше ама потполно е во право.Ова е за забава а тоа значи и дека можеме да коментираме се и сешто за тие и за други јавни личности,за личности кои ги познаваме или не,да нагаѓаме за тоа какви се или не се,ама не се согласувам да се заклучи темава,па нели е тупење?
А Гала се најде како повикана,барем како таква се почуствувала,да одговори за мслењето на Бе Перо за Тијана и за тоа каква шљакотина била,Гала верувај Бе перо немал никакви намери да те навреди ниту тебе ниту бил кој иселеник или доселеник,зашто момакот не е таков,тоа повеќе би ми стоеле мене,за жалост.Затоа да си продолжиме со коментари за листава и ајде да додадеме и некој свој фаворит-коњак на листава еве на пример јас би го додал и комшијата до мене,или еве друг, на пример Миленко Неделковски,упс ми се испушти сега ќе падне шпионажа еххехеехехехе,тупење тупење и само рокенрол bounce



E, dobro Cento, kako taka pravis??? Otvoras tema, pa posle nikade te nema??? A nie se i sesto si iznapisavme!!! :lol: A zamalce i ke ja zatvorevme!!! Basketball
Site tuka ste mnogu OK momci, ama da ne se uobrazite, nema da Ve falam mnogu! ;)
Vo vrska so 'favoriti' - napisa 'konjak', a ti se potkradna izgleda stamparska greska - konj (ak)??? :lol:
p.s. ma ne sum jas nitu 'iselenik' nitu 'doselenik', SE se sluci koga SE bese edna (druga, golema) drzava. :D Pa si ostanav kade sto se najdov.
A spijuni? mora od nesto da ziveat...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
CENTO


Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 50 највлијателни шупаци у МК   Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 EmptyСре 08 Окт 2008, 9:32 pm

Шпиуни су меѓу нама,и така натака не ја знам цела песна,а за коњак мислев на она дека ми е фаворит или коњак,жаргонски bounce Супер сме си ние само проблем е што оние што треба да не тупат баш па тие тупат,мислам на политичариве
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 50 највлијателни шупаци у МК   Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 EmptyНед 14 Дек 2008, 5:22 am

Мислам дека многу поубаво че гласи топ 1000 шупаци у МК...па и тоа е малку
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Gala
Тупаџија
Тупаџија
Gala


Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 50 највлијателни шупаци у МК   Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 EmptyПон 15 Дек 2008, 12:35 am

Pancho Villa напиша:
Мислам дека многу поубаво че гласи топ 1000 шупаци у МК...па и тоа е малку


Pancho,
Mislammmm deka se obiduvas da ja razrabotis temava??? ај размисли
lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 50 највлијателни шупаци у МК   Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 EmptyПон 15 Дек 2008, 3:05 am

Gala напиша:
Pancho Villa напиша:
Мислам дека многу поубаво че гласи топ 1000 шупаци у МК...па и тоа е малку


Pancho,
Mislammmm deka se obiduvas da ja razrabotis temava??? ај размисли
lol!
Е можда али ако се разработи овај тема ќе биде како броење до 1000000 lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content





Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 50 највлијателни шупаци у МК   Топ 50 највлијателни шупаци у МК - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Топ 50 највлијателни шупаци у МК
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: