ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 НАЈ закон женски

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
АвторПорака
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 08 Сеп 2008, 12:43 am

Jelena напиша:
Venco напиша:
Еве уште едно моме, наше горе лист Smile

Милена Пројкоска
Она е за у НАЈзакон женски, ама у Временска Smile
На која ТВ коментирра временска прогноза? Да видиме малку „live“ од неа ;) ;)

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 08 Сеп 2008, 12:46 am

Кетрин Зета Џонс

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 08 Сеп 2008, 12:47 am

На Канал 5, Сики !
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Наташа Беквалац   Пон 08 Сеп 2008, 12:48 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Оште еднаш   Пон 08 Сеп 2008, 12:49 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Charlize Тheron   Пон 08 Сеп 2008, 1:15 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Meg Ryan   Пон 08 Сеп 2008, 1:35 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Aishwarya Rai -Indiski model, nema sto   Пон 08 Сеп 2008, 2:28 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Еvangeline Lilly - LOST   Пон 08 Сеп 2008, 3:40 am


Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Catherine Bell   Пон 08 Сеп 2008, 7:09 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 08 Сеп 2008, 7:18 pm

Venco напиша:

Браво Венцо, и јас сакав да ја поставам. cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 08 Сеп 2008, 7:35 pm

Па ја чекам, чекам ама ништо забравите ја оваа тема Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Ума Турман   Пон 08 Сеп 2008, 11:49 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Луси Лиу   Пон 08 Сеп 2008, 11:58 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Hayden Panettiere од серијата Heroes   Вто 09 Сеп 2008, 12:03 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Аlessandra Аmbrosio   Вто 09 Сеп 2008, 12:04 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 09 Сеп 2008, 2:17 am

MONICA BELLUCCI
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Claudia Schiffer   Вто 09 Сеп 2008, 2:27 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Angelina Jolie   Вто 09 Сеп 2008, 2:29 am

Никој не ја поставил досега???
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 09 Сеп 2008, 2:30 am

Salma hayek
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 09 Сеп 2008, 2:33 am

Анџелина Џоли ја има на првата страна ама у друга поза, значи не е плагијат Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 09 Сеп 2008, 2:35 am

Venco напиша:
Анџелина Џоли ја има на првата страна ама у друга поза, значи не е плагијат Smile
Има и видео клип поставено од неа :D ;)

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Вто 09 Сеп 2008, 2:40 am

SiNaPsA` напиша:
Venco напиша:
Анџелина Џоли ја има на првата страна ама у друга поза, значи не е плагијат Smile
Има и видео клип поставено од неа :D ;)
А има и еден спот од Rolling Stones што го поставив кај рок песни во кој исто така ја има неа. :D ;)
Еве ја како мајката на Александар:

Ех Филипе среќнику... :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Јessica Аlba   Вто 09 Сеп 2008, 12:27 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Kim Basinger   Вто 09 Сеп 2008, 8:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   

Вратете се на почетокот Go down
 
НАЈ закон женски
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 28Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: