ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 НАЈ закон женски

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Чет 04 Сеп 2008, 8:34 pm

abrakadabra напиша:
[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:MdkpteB0aBeRDM:http://www.protennisfan.com/images/maria_kirilenko.jpg[/img]

Не ти е добро пренесен линкот, нема ништо !
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Чет 04 Сеп 2008, 8:38 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Чет 04 Сеп 2008, 8:40 pm

Mојата омилена ADRIANA LIMA
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Чет 04 Сеп 2008, 8:55 pm

Pancho Villa напиша:
Mојата омилена ADRIANA LIMA
Еххх на сите машки им е омилена, ама Србинот Јариќ ви ја ќареше :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Чет 04 Сеп 2008, 8:57 pm

abrakadabra напиша:
[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:MdkpteB0aBeRDM:http://www.protennisfan.com/images/maria_kirilenko.jpg[/img]
Измени го постот, и при тоа избриши ги од двете страни овие => [/img]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Jennifer Lopez   Пет 05 Сеп 2008, 1:45 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пет 05 Сеп 2008, 1:55 am
heidi klum Smile
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Charlize Theron   Пет 05 Сеп 2008, 2:41 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пет 05 Сеп 2008, 10:21 am

И после ќе ми кажат била ептен згодна, убава, шармантна ... confused

Heidi Кlum
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пет 05 Сеп 2008, 10:22 am

Venco напиша:

Види ја без шминка :x
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пет 05 Сеп 2008, 11:09 am

Аууу Јелена немој така, па нико не е ептен совршен, затоа ја измислиле шминката за понежниот пол ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Jelena
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 91
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пет 05 Сеп 2008, 11:16 am

Venco напиша:
Аууу Јелена немој така, па нико не е ептен совршен, затоа ја измислиле шминката за понежниот пол ;)
Јас само коментирам од какви грди пајчиња се прават лепотици Smile
Ехх шминка - тоа е!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/jelena_cvetkovik
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Sharon Stone   Пет 05 Сеп 2008, 3:47 pmПоследната промена е направена од Venco на Пет 05 Сеп 2008, 4:02 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Michelle Pfeiffer   Пет 05 Сеп 2008, 4:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Sophie Marceau   Пет 05 Сеп 2008, 4:09 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Jessica Alba i Alyssa Milano   Саб 06 Сеп 2008, 11:49 pmНема што закон женски
;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Поздрав за Тончи   Саб 06 Сеп 2008, 11:51 pmKate Beckinsale
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Нед 07 Сеп 2008, 12:01 am

Види го ти Венцо шо е активен на темава!? ;)


А Јелена само „му расипува забава“ :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Нед 07 Сеп 2008, 12:26 am

Тања напиша:
Види го ти Венцо шо е активен на темава!? ;)


А Јелена само „му расипува забава“ :lol: :lol: :lol:

Ништо Тање, слабо инспирации кај останатите. Тончи нема инспирација ај белки Скарлет ке ја поправи ситуацијата Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Нед 07 Сеп 2008, 12:51 am

Venco напиша:
Тања напиша:
Види го ти Венцо шо е активен на темава!? ;)


А Јелена само „му расипува забава“ :lol: :lol: :lol:

Ништо Тање, слабо инспирации кај останатите. Тончи нема инспирација ај белки Скарлет ке ја поправи ситуацијата Smile

Скарлет сега кога ќе нападне.... :lol: :lol: :lol:

А и Тончи ќе се врати во форма, ќе видиш ;)
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Нед 07 Сеп 2008, 3:35 am

Тања напиша:
Venco напиша:
Тања напиша:
Види го ти Венцо шо е активен на темава!? ;)


А Јелена само „му расипува забава“ :lol: :lol: :lol:

Ништо Тање, слабо инспирации кај останатите. Тончи нема инспирација ај белки Скарлет ке ја поправи ситуацијата Smile

Скарлет сега кога ќе нападне.... :lol: :lol: :lol:

А и Тончи ќе се врати во форма, ќе видиш ;)

За Скарлет нема сомневање, исто како и за Тончи ... него сакав да го испровоцирам со Катето (последната постирана Нај) ама нешто слабо трза :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Нед 07 Сеп 2008, 7:06 pm

JAs sakav da napadnam ama uste taze sum pa dur se snajdam... :lol:
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Denise Milani » Rock Chick   Нед 07 Сеп 2008, 11:24 pm


Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Ријана   Пон 08 Сеп 2008, 12:26 am

Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   Пон 08 Сеп 2008, 12:28 am

Браво Тончи ... за камбекот ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: НАЈ закон женски   

Вратете се на почетокот Go down
 
НАЈ закон женски
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 28Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: