ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
+14
toise
Green Power
Arwen BubaMawa
ivi
Далила
Venco
GokaGrozni
SiNaPsA`
Scarlett O'Hara
Lidija
Билјана
СтончиС
Бе Перо
eftimoskatb
18 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Next
АвторПорака
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise


Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 2:58 pm

јас за малце го промашив станав во 10.45 :cry:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:02 pm

Добар ден за Бе Перо и Тоисе ... шо правам, ете се занимавам со еден компјутер, донесен од Дојчланд летоска, имаше некои проблеми со напајањето и сега е среден па префрлам од стариот некои работи и то ... дупло појак, као, нели од овој пертходниот ама не ја гледам многу разликата. Стариот П-3 на 800мхз а овој П4 на 1,7 гхз, рам и двата со по 512 и то за денес занимација колку сакаш Тепање
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise


Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:06 pm

Добар ден венцо,барем имаш некаква занимација и ке ти поминиТ времето :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:13 pm

toise напиша:
Добар ден венцо,барем имаш некаква занимација и ке ти поминиТ времето Размислувачот

Тоисе, моето е тепање на време, ама ти и бе Перо не се заебавајте терајте учењето и наскоро да чуеме убави вести од вас двамата :bom:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:17 pm

Venco напиша:
Добар ден за Бе Перо и Тоисе ... шо правам, ете се занимавам со еден компјутер, донесен од Дојчланд летоска, имаше некои проблеми со напајањето и сега е среден па префрлам од стариот некои работи и то ... дупло појак, као, нели од овој пертходниот ама не ја гледам многу разликата. Стариот П-3 на 800мхз а овој П4 на 1,7 гхз, рам и двата со по 512 и то за денес занимација колку сакаш Тепање

Да живее техниката! вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:21 pm

eftimoskatb напиша:
Venco напиша:
Добар ден за Бе Перо и Тоисе ... шо правам, ете се занимавам со еден компјутер, донесен од Дојчланд летоска, имаше некои проблеми со напајањето и сега е среден па префрлам од стариот некои работи и то ... дупло појак, као, нели од овој пертходниот ама не ја гледам многу разликата. Стариот П-3 на 800мхз а овој П4 на 1,7 гхз, рам и двата со по 512 и то за денес занимација колку сакаш :FoRuM:

Да живее техниката! вежбај малку


Тако је, узвикоше сељаци и сви на ... интернет lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:26 pm

Venco напиша:
eftimoskatb напиша:
Venco напиша:
Добар ден за Бе Перо и Тоисе ... шо правам, ете се занимавам со еден компјутер, донесен од Дојчланд летоска, имаше некои проблеми со напајањето и сега е среден па префрлам од стариот некои работи и то ... дупло појак, као, нели од овој пертходниот ама не ја гледам многу разликата. Стариот П-3 на 800мхз а овој П4 на 1,7 гхз, рам и двата со по 512 и то за денес занимација колку сакаш :FoRuM:

Да живее техниката! вежбај малку


Тако је, узвикоше сељаци и сви на ... интернет lol! lol! lol!


Ашаколсум

„Ма, треба ми тај интернет, да имају људи шта да читају кад доџу“ lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:31 pm

Scarlett O'Hara напиша:
MaJkLcAr напиша:
eftimoskatb напиша:
(ти ибам фиромот, ама тоа е :roll: )
:mkmkmk: :MK: Македонија
:bravo: Аплауз то поштуем I Tanja konecno da ispcue!!! lol! lol!


А-ха, конечно...ај види кај бисерине.. :hide:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 3:49 pm

Билјана напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
MaJkLcAr напиша:
eftimoskatb напиша:
(ти ибам фиромот, ама тоа е :roll: )
:mkmkmk: :MK: Македонија
:bravo: Аплауз то поштуем I Tanja konecno da ispcue!!! lol! lol!


А-ха, конечно...ај види кај бисерине.. :hide:

Зашо бе, си пцујам јас редовно кога возам... Си вежбам! lol! lol!

А за бисерите, ќе видиш ти убаво што ме начека така неспремна 130/90 lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 4:01 pm

Е ако де, и ја редовно пцујам.Тоа ми е некако ..узречица. geek


:cool: види го емотиконов хи-хи
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 4:15 pm

А овој? Духовито

lol! lol!

Многу нови емотикони на нашиот прекрасен вино боја форум! Не можам да и’ се изнагледам на бојава од што ми ја погодиле, темно црвена, па уметничка.... А бе, алал вера на модераториве! :bravo: :bravo: :bravo:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 4:22 pm

Јас не можам ни да ја приметам добро бојата зошто мојов екран ми дава така-малку бледички бои. :roll: :D

Добар ден Венцо, извини што не вратив одма, ама излезен бев.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 4:32 pm

Бе Перо напиша:
Јас не можам ни да ја приметам добро бојата зошто мојов екран ми дава така-малку бледички бои. :roll: :D

Добар ден Венцо, извини што не вратив одма, ама излезен бев.

Не ти замерив оти те знам дека учиш а ти излезен ц ц ц ... lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 4:33 pm

Venco напиша:
Бе Перо напиша:
Јас не можам ни да ја приметам добро бојата зошто мојов екран ми дава така-малку бледички бои. :roll: :D

Добар ден Венцо, извини што не вратив одма, ама излезен бев.

Не ти замерив оти те знам дека учиш а ти излезен ц ц ц ... lol!

Не го карај, јас му оправдав lol! lol! lol!


Инаку, Перо, добро е што не ја гледаш бојата баш-баш, ти и онака сакаш црна lol! Озбилно, многу интересна темно црвена нијанса е Тоо
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 4:40 pm

eftimoskatb напиша:

Инаку, Перо, добро е што не ја гледаш бојата баш-баш, ти и онака сакаш црна lol! Озбилно, многу интересна темно црвена нијанса е Тоо

Ствар навике, уште некој ден коа ке ни легне супер ке ни биде :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 5:08 pm

Чисто информативно да ви кажам дека денес на новиот плоштад во автокоманда се одржува „Пифтијада“ . :rock band:
Немам информации дали ќе даваат и јогурт и сирење со Пифтиите, ама Бе Перо ќе ја провери таа работа. geek :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 5:13 pm

СтончиС напиша:
Чисто информативно да ви кажам дека денес на новиот плоштад во автокоманда се одржува „Пифтијада“ . :rock band:
Немам информации дали ќе даваат и јогурт и сирење со Пифтиите, ама Бе Перо ќе ја провери таа работа. geek :hagreen:
:hayel: :hayel: :hayel:
Далеку ми е Автокоманда, инаку јас за мекици сум секогаш расположен. :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 6:12 pm

Бојата на форумот е трула вишна, Гока препека за таква боја конечно му се погоди.Којзнае колку се дичи сега вежбај малку :D

Венцо шо го караш Перо кога и ти рече ќе ручаш а тука си бил

geek
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 6:16 pm

Билјана напиша:
Бојата на форумот е трула вишна, Гока препека за таква боја конечно му се погоди.Којзнае колку се дичи сега вежбај малку :D

Венцо шо го караш Перо кога и ти рече ќе ручаш а тука си бил

geek

Ја сум нон стоп тука, ручав и бога ми добро ми легна речекот, само пивце ми фалеше, за вино ми е рано. Перо не е каран туку рече ке учи а он си ја летнал на улица, ама оправдан е од учителката, така да немај гајле. Гледај ракомет, првото полувреме ги здробивме Пољаците, само да издржиме вака и ке те частам една т’га за југ, мислам една чаша да не помислиш на флаша, ск“по е
geek geek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 6:22 pm

Не можам да гледам ракомет многу ми е напнат спорт. Јас сакам релаксирачки спортови, атмосвери итн. А и немам сега време ...
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 6:25 pm

Venco напиша:
Билјана напиша:
Бојата на форумот е трула вишна, Гока препека за таква боја конечно му се погоди.Којзнае колку се дичи сега вежбај малку :D

Венцо шо го караш Перо кога и ти рече ќе ручаш а тука си бил

geek

Ја сум нон стоп тука, ручав и бога ми добро ми легна речекот, само пивце ми фалеше, за вино ми е рано. Перо не е каран туку рече ке учи а он си ја летнал на улица, ама оправдан е од учителката, така да немај гајле. Гледај ракомет, првото полувреме ги здробивме Пољаците, само да издржиме вака и ке те частам една т’га за југ, мислам една чаша да не помислиш на флаша, ск“по е
geek geek
Ne e skpo Venco,skpo e po kafici ama ako si go kupis od prodavnica gabe e! Туп-Туп
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 7:41 pm

Билјана напиша:
Не можам да гледам ракомет многу ми е напнат спорт. Јас сакам релаксирачки спортови, атмосвери итн. А и немам сега време ...

Напнатоооооо, така Е, само НАПНАТО!!!!!!!!!!! то поштуем то поштуем lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyПон 19 Јан 2009, 7:59 pm

eftimoskatb напиша:
Билјана напиша:
Не можам да гледам ракомет многу ми е напнат спорт. Јас сакам релаксирачки спортови, атмосвери итн. А и немам сега време ...

Напнатоооооо, така Е, само НАПНАТО!!!!!!!!!!! то поштуем то поштуем lol! lol!

Нашите победија, ја изгубив чаша т’га за југ, Напред Македонија, уште една ако требе ке дадам :MK: :MK: јуху-јуху-јее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyВто 20 Јан 2009, 12:52 am

Билјана напиша:
Не можам да гледам ракомет многу ми е напнат спорт. Јас сакам релаксирачки спортови, атмосвери итн. А и немам сега време ...
Кажи ми Биле кој е релаксирачки спорт жити се’, јас цело време барам, ама не можам да го најдам. lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 EmptyВто 20 Јан 2009, 1:00 am

Бе Перо напиша:
Билјана напиша:
Не можам да гледам ракомет многу ми е напнат спорт. Јас сакам релаксирачки спортови, атмосвери итн. А и немам сега време ...
Кажи ми Биле кој е релаксирачки спорт жити се’, јас цело време барам, ама не можам да го најдам. lol! lol! lol!
Така ти е Бе Перо кога не гледаш уметничко лизгање и ритмичка гимнастика. тра-ла-ла
То ти се едни многу релаксирачки спортове, а не ова другиве... па после си скокал по тросед Зајко скок Ѕид :%tZ*/@~Ж
живели
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 32 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 32 of 44Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: