ФОРУМОТ Е НАШ
ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008

Go down 
+11
СтончиС
Lidija
ivi
eftimoskatb
GokaGrozni
toise
SiNaPsA`
CENTO
Scarlett O'Hara
Бе Перо
Venco
15 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 1:43 am

Хихи, уште не ми се верува!!!!!!!!!! lol! lol! lol!

НАПРЕД МАКЕДОНИЈА!!!!!!!!! :MK: :MK: :MK: :MK:
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 1:44 am

Бе Перо напиша:
Билјана напиша:
Ја уште синоќа му кажав на Бе Перо дека еден ќош највеќе го даваа на ТВ и дека ти го познав гласот он не веруваше!!!! :P :P :P


Тања и Бе Перо не сте свесни колку сте убави на сликите !! cheers cheers cheers
Фала ти многу Биле :oops: :oops:

Не можев да издржам, морав да го поставам клипот, ми се зезна и учење и све! :lol: :lol: И онака се` знам! ;) :D

Инаку, мислам дека има уште по некоја слика...

Има-има, ама ај да не бидеме досадни, а и ме мрзи да ги ставам, прееска еден саат ги дотерував :lol: :lol:

Ќе ти ги пратам на скајп, па ако сакаш стави ти некоја ;)
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 1:48 am

Ќе морам да го кометирам клипов на јутјуб сега, еден куп позитивни коментари за вас ќе пишам bounce

Во контекст на муабетов, Бе Перо имаме К15 телевизија :D
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 2:06 am

Билјана напиша:
Ќе морам да го кометирам клипов на јутјуб сега, еден куп позитивни коментари за вас ќе пишам bounce

Во контекст на муабетов, Бе Перо имаме К15 телевизија :D

Веќе видов дека си прокоментирала, неуморна си, БРАВО за тебе! :heart: :heart: cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 2:19 am

lol! lol! lol! :lol!
C c c se slavni licnosti na forumov! afro
Super e klipceto lol!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 3:02 am

Тање и Игор АЛАЛ да ви е !!!! така се бранат боите на Македонија .... Така се брани и Честа и на “ФОРУМОТ НАШ“ ... СЕКОЈА ЧЕСТ !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 3:07 am

Инаку вечерва што шокови преживеав од овој глупиот новинар на МТВ ... те ни требаат повеке од 7 гола разлика те ова-те она (глупак) толку се изнапцуав и изнервирав на крај да се било џабе !!!! простакот не знаел дека со победа и од 5 гола сме СЕДМИ ... Секоја чест на сите девојчиња во репрезентацијата ... Така се бранеше МАКЕДОНИЈА !!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 3:40 pm

Бе Перо напиша:
Се уклучувам само ова да ви го кажам: Не` има на YouTube мене и Тања!!!

НЕВЕРОЈАТНО!!! lol! lol!
БРАВО КОМИТИ И КОМИТКИ
:MK: живели :MK: живели :MK:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 3:52 pm

Venco напиша:
Така се бранеше МАКЕДОНИЈА !!!!
Честитки за нашите ракометарки за освоеното 7-мо место, за играта и за борбеноста. cheers Мислам дека уште еднаш покажаа како треба да се има вистински и искрен пристап кон една репрезентација и кон една држава. СЕКОЈА ЧЕСТ !!! живели
Следно > Машката ракометна репрезентација на СП во Хрватска :MK:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 6:07 pm

Ви благодарам на сите за убавите зборови. :D

Сега кога имам малку повеќе време, да направам едно мало „ремизе“ :D :

Тања се покажа како одличен навивач: пееше гласно цело време, ракоплескаше, мавташе со шалот и сликаше. Тоа што вика дека не ја сака онаа песнана „Излези момче право на тераса...“ да ви кажам - лаже! :D Не само што ја пееше, туку и најгласна беше. :D Дури и во одредени моменти имаше повеќе нерви од мене - јас на пример, не можев да ги гледам пеналите, а таа можеше :lol:

Таму ве спомнавме сите, да си знаете, ќе беше преубаво сите да бевме таму, па јас да ви диригирав во навивањето.:lol: :lol:

Не знаевме дека картата ни` важела за три меча, односно за цел ден, инаку ќе останевме и после тој натпревар. :D

За вчерашниот натпревар и за целото првенство... едно огромно БРАВО за девојките кои дадоа се` од себе на ова првенство да го остварат најдобриот пласман на Македонија на европските првенства.
Венцо, и мене ме изнервира тој коментатор, не беше сигурен, па не` натера и ние гледачите да се нервираме, а всушност немало потреба, на крај си завршивме 7-ми.

Убаво беше на крајот, сите ракометарки кажаа по нешто и го одиграа познатото „оро на паркетот“. :D

Како што рече Сики, следен голем настан за нашиот спорт е светското првенство во ракомет за мажи во Хрватска. Ајде и таму да се покажеме во добро светло! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 7:59 pm

Бе Перо напиша:

Сега кога имам малку повеќе време, да направам едно мало „ремизе“ :D :

Тања се покажа како одличен навивач: пееше гласно цело време, ракоплескаше, мавташе со шалот и сликаше. Тоа што вика дека не ја сака онаа песнана „Излези момче право на тераса...“ да ви кажам - лаже! :D Не само што ја пееше, туку и најгласна беше. :D Дури и во одредени моменти имаше повеќе нерви од мене - јас на пример, не можев да ги гледам пеналите, а таа можеше :lol:

Таму ве спомнавме сите, да си знаете, ќе беше преубаво сите да бевме таму, па јас да ви диригирав во навивањето.:lol: :lol:

Резимирано резиме:
Предлог бр.1: Да се формира навивачки клуб/група со име Туп-Туп
Предлог бр.2: Бе Перо да биде воџа.
Предлог бр.3: Заменик воџа да биде Тања.
Предлог бр.4: Доброволно се пријавувам да ги осмислувам кореографиите.
Предлог бр.5,6,7,8 и т.н. да ги дадат останатите членови на и ние сме негови
Предлозите ги ставам на рагледување живели
:MK: :MK: :MK: :MK:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 9:34 pm

lol! lol! lol! lol!
Одлично е ремизево! lol! lol!

Да, во се’ се слагам со Бе Перо. Мене па многу смешно ми беше што не можеше да ги гледа пеналите :D :D :D , ама дефинитивно изгубивме ентузијазам на крајот од натпреварот со Шведска, и ние, и цела публика.

Сики, браво за идејата за навивачка група!!! Ај, како да се викаме? „Форумџии“ или „Тупаџии“? lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПет 12 Дек 2008, 10:17 pm

SiNaPsA` напиша:

Предлозите ги ставам на рагледување живели
:MK: :MK: :MK: :MK:
Досега сите предлози се усвоени, а посебно се радувам на четвртиот, односно твоите кореографии! :D
живели живели живели :MK:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyСаб 13 Дек 2008, 2:47 pm

Испаднавме на супер место! 7 е среќен број, па здравје, на следното ЕП може ќе бидеме меѓу првите три, особено кога ракометарките ќе бидат инспирирани од нашата кореографија ;)
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 12:19 pm

Значи кај нас не може нешто да помине а да не биде попратено со некоја голема глупост или скандал. Вчера за време на финалната утакмица го слушам репортерот како кажува дека влезницата за овој натпревар (претпоставувам заедно со тој за 3-4 место) е 10.000 ден ??!! Мислев да не сум грешка кога тој повторно ја кажува истата цифра. Па откако увиделе дека картите не се продават на пладне ги пуштиле на 600 ден ??!! и пак кога виделе дека не иде за финалната ги отвориле вратите за слободно влегување ц ц ц !!!Ова беше шлаг на тортата, како доказ дека организацијата (наша, нели) за целото првенство, кампањата за истото преку годината и негова афирмација, беа “НУЛА“. Наместо ЕП да се искористеше за поголема афирмација на државата, привлекување на голем број туристи за време на истото, ние се преставивме како супер неспособни од една ваква манифестација да направиме нешто, но ете пак докажавме дека не бива, ама за ништо, жалосно !!! Единствената позитивна работа од истото е успехот на репрезентација кој ке и помогне на тие „дебили“ кои биле во организациониот одбор да се заталашка работата и да не сносат никакви последици. Срамота !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
abrakadabra
Тупаџија
Тупаџија
abrakadabra


Број на мислења : 69
Локација : west london
Регистриран на : 2008-09-03

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: спортска нација :)   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 6:37 pm

се случи катастрофа на финалето ,немало доволно реклами па не знаеле дека се одржува во мкд во ск немало никаде плакати за настанот исто и во охрид, па тој што е заинтересиран за спорт, а посебно за ракомет не му треба ни реклама ни ништо.срамота за мак.народ кој само на нашата репрезентација ја полнеше салата, спак финале си е финале требаше да биде исполнета салата
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 6:46 pm

abrakadabra напиша:
се случи катастрофа на финалето ,немало доволно реклами па не знаеле дека се одржува во мкд во ск немало никаде плакати за настанот исто и во охрид, па тој што е заинтересиран за спорт, а посебно за ракомет не му треба ни реклама ни ништо.срамота за мак.народ кој само на нашата репрезентација ја полнеше салата, спак финале си е финале требаше да биде исполнета салата

Немој така бе Абра ... па ти би идел ли на (макар) финале за 10.000 ден. за карта Question дали во последните неколку месеци си видел на некоја ТВ реклами и сл за ЕП, не си нели, а секојдневно гледаме реклами за ЕП во Хрватска. Значи нејке да е до спортската нација туку до тие дебили кои биле во Орг.Одбор на првенството.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise


Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 6:47 pm

сигурно ке имаше многу повеке луге да беа поевтини картите ама не последниот ден туку порано а и искрено да ви кажам во охрид беа картите 300 денари за цел ден па салата беше празна аошто овде лугето се научени само беспари да влегуваат и чекаат само гратиси да земат инаку не плакаат а не затоа што немаат пари туку знаат дека можат да влезат гага
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise


Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 6:52 pm

Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 10:55 pm

Го слушнав и јас тоа за 10000-те денари и се’ си мислам дека е некаква грешка. Па тоа звучи фантастично многу!?
Да не мислел тој на 1000денари???
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 15 Дек 2008, 11:21 pm

Тања напиша:
Го слушнав и јас тоа за 10000-те денари и се’ си мислам дека е некаква грешка. Па тоа звучи фантастично многу!?
Да не мислел тој на 1000денари???

И мислев така кога првпат го слушнав ама тоа беше неколку пати потенцирано, абе живи срамои ПМ-а Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyВто 16 Дек 2008, 2:09 am

MISLEA DEKA TAKA KE ZARABOTAT POVEKE NO SE ZEZNAA!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyВто 16 Дек 2008, 2:40 am

Scarlett O'Hara напиша:
MISLEA DEKA TAKA KE ZARABOTAT POVEKE NO SE ZEZNAA!

ПА ТОА Е ЗАТОА ШТО СЕ ДЕБИЛИ И МИСЛЕА, МОЖЕБИ ПРЕД СЕ НА СВОИТЕ ЏЕБОВИ, А НЕ ДА ЕП СТВАРНО БИДЕ УБАВА МОЖНОСТ ЗА АФИРМАЦИЈА НА МАКЕДОНИЈА Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyВто 16 Дек 2008, 10:21 pm

Sega se afirmiravme po praznite sali!Zamisli kolku grubo im ima izgledano na site koi go gledale evropskoto nadvor od Makedonija!
Вратете се на почетокот Go down
MARKO
Тупаџија
Тупаџија
avatar


Број на мислења : 14
Регистриран на : 2008-10-16

ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 EmptyПон 29 Дек 2008, 1:59 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Sega se afirmiravme po praznite sali!Zamisli kolku grubo im ima izgledano na site koi go gledale evropskoto nadvor od Makedonija!
Organizacija katastrofa.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008   ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008 - Page 5 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ЕП РАКОМЕТ - МАКЕДОНИЈА 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: