ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
+22
Oliver The Macedonian
Lidija
ivi
toise
CENTO
Gala
Morpheus
GokaGrozni
abrakadabra
Jelena
OPINOK
Scarlett O'Hara
SiNaPsA`
Venco
Green Power
Билјана
Ангела
Бе Перо
eftimoskatb
СтончиС
Arwen BubaMawa
Далила
26 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:19 am

toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Toise ne se luti vednas,ete taka kazisi deka ti e drugar i nema problem! :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:20 am

добра нок
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:22 am

Здраво Toise. Кога сме кај никовите, мене твојот ми е многу интересен и јас го читам Туаз (француски) ама не можам да откријам што значи. Ќе сакаш ли објасниш од каде ти е никот.
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:23 am

Angela напиша:
добра нок
Dobra nok! ;)
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:24 am

Добра ноќ Ангела..убаво е кога и ти си дел од неа...некако те немаше во неа или премногу темна беше ноќта за да те забележиме, а велат дека зеленото дречи и ја сече ноќта Smile
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise


Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:37 am

СтончиС напиша:
Здраво Toise. Кога сме кај никовите, мене твојот ми е многу интересен и јас го читам Туаз (француски) ама не можам да откријам што значи. Ќе сакаш ли објасниш од каде ти е никот.
се викам тоше и кога порано на една игра се потпишував по грешка ми се стегна и и така ми остана,ми беше интересно
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
toise


Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:37 am

Scarlett O'Hara напиша:
toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Toise ne se luti vednas,ete taka kazisi deka ti e drugar i nema problem! :D
не се лутам,далеку од тоа
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto


Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:42 am

Билјана напиша:
Дадето имаш сличен аватар со друг форумџија. не би требало тоа да се дозволи.. ужас Evil or Very Mad

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
losotija vidi ja ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A070

imam avtorski prava ma Bile ...
i blagodaram za dobrodoslicata ..
i ne me karajte de odma ...pa ke se uplasam pa....ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A090

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 C033
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:46 am

Dadeto напиша:
Билјана напиша:
Дадето имаш сличен аватар со друг форумџија. не би требало тоа да се дозволи.. ужас Evil or Very Mad

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
losotija vidi ja ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A070

imam avtorski prava ma Bile ...
i blagodaram za dobrodoslicata ..
i ne me karajte de odma ...pa ke se uplasam pa....ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A090

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 C033

Убаво сестричке си напишала.....смеј се само....1 минута смеење е исто како 5 минути веслање или 10 минути џогинг ;) ..не ми преостанува ништо друго, туку да симулирам веслање и џогинг преку процесот на смеење :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:47 am

ц ц ц ц ... абе не минува времето на работа ,знаете ли кај е 7 часот ,а не да ми се спие :sleep:
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:48 am

Pancho Villa напиша:
ц ц ц ц ... абе не минува времето на работа ,знаете ли кај е 7 часот ,а не да ми се спие :sleep:

Велат дека со спиење, 7 часа поминувале како една минута.....хммм :D


Последната промена е направена од Green Power на Вто 07 Окт 2008, 2:49 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto


Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:48 am

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A056

nazdravuvam za toa ....
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:49 am

Дал ја видам добро ил ми се чини...па то је ГРИНИИИИ....кај си бе друже Question
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:50 am

toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Не ги оценував само се шалев,полека пред да ме нападнеш,а текст сеуште не сум видела од нив.Јас не сум тука никого да оценувам
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:50 am

Dadeto напиша:
ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A056

nazdravuvam za toa ....
Даде со што да наздравиме ?
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:52 am

Pancho Villa напиша:
Дал ја видам добро ил ми се чини...па то је ГРИНИИИИ....кај си бе друже Question

Јас сум како ѕвездите на небото друже.....некогаш не ги гледаш, но знаеш дека се постојано над тебе и со тебе ;) ..убаво е повторно да си дел од тимот :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:53 am

Далила напиша:
toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Не ги оценував само се шалев,полека пред да ме нападнеш,а текст сеуште не сум видела од нив.Јас не сум тука никого да оценувам
еве ја ќе оценувам..може ? ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Youre_The_Best
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto


Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:54 am

so sto sakas vila...
kazi samo odma otvaram sankot ..
ama ako go najdam :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:54 am

Далила напиша:
toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Не ги оценував само се шалев,полека пред да ме нападнеш,а текст сеуште не сум видела од нив.Јас не сум тука никого да оценувам

Ти си тука само да насликаш портрет на секој од нас во негова нормална големина, со сето она што е најтешко или најлесно да го доловиш преку перото-карактерот :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 2:57 am

Dadeto напиша:
so sto sakas vila...
kazi samo odma otvaram sankot ..
ama ako go najdam :roll:
поради што не можеш да го најдеш...темно е или проблеми со видот lol!
НЕКА БИДЕ НЕШТО ДОМАШНО,НАШЕ...ал жестоко Exclamation lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
Dadeto


Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 3:03 am

more..
pa vie ovde nemate sank ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A093
aiiiiiiiiiiiiiiii
epa aj eve poveli vila ...

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Wisky
aj ziveli ...
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 3:04 am

Green Power напиша:
Далила напиша:
toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Не ги оценував само се шалев,полека пред да ме нападнеш,а текст сеуште не сум видела од нив.Јас не сум тука никого да оценувам

Ти си тука само да насликаш портрет на секој од нас во негова нормална големина, со сето она што е најтешко или најлесно да го доловиш преку перото-карактерот :D
Знаеш Грини дека јас сакам да сликам портрети во натпросечна големина,кога ќе бидам во можност ќе ви покажам некои од нив,сликав еден портрет и над 2 метра,многу ми е интересно тоа :D Затоа пазете да не претерам и со вашите ликови :shock:
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 3:05 am

Dadeto напиша:
more..
pa vie ovde nemate sank ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 A093
aiiiiiiiiiiiiiiii
epa aj eve poveli vila ...

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Wisky
aj ziveli ...
фала фала ... aјде ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 111111111111Ziveli
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 3:06 am

Далила напиша:
Green Power напиша:
Далила напиша:
toise напиша:
Далила напиша:
Имаме најнов член некоја Велика,само да нема врска со некои кои не не сакаат afro,а и некој Деспот име што не звучи многу пријателски Question
деспот ми е другар мој и нема врска со другиот форум а плус е многу пријателски расположен и немој да ги оценуваш лугето по никот туку по текстот во нивните пораки
Не ги оценував само се шалев,полека пред да ме нападнеш,а текст сеуште не сум видела од нив.Јас не сум тука никого да оценувам

Ти си тука само да насликаш портрет на секој од нас во негова нормална големина, со сето она што е најтешко или најлесно да го доловиш преку перото-карактерот :D
Знаеш Грини дека јас сакам да сликам портрети во натпросечна големина,кога ќе бидам во можност ќе ви покажам некои од нив,сликав еден портрет и над 2 метра,многу ми е интересно тоа :D Затоа пазете да не претерам и со вашите ликови :shock:
нацртај ме мене голем како диносаурус имам комплекс од висина :d
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 EmptyВто 07 Окт 2008, 3:10 am

Pancho Villa напиша:
:
нацртај ме мене голем како диносаурус имам комплекс од висина :d[/quote]
Не лечам комплекси :P
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 19 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 19 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: