ФОРУМОТ Е НАШ
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 САКАМ-МРАЗАМ

Go down 
+22
Билјана
MaJkLcAr
Venco
Ангела
ivi
Gala
Scarlett O'Hara
Morpheus
CENTO
toise
Arwen BubaMawa
OPINOK
Green Power
Jelena
Pancho Villa
Бе Перо
SiNaPsA`
eftimoskatb
shadow
GokaGrozni
СтончиС
Lidija
26 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next
АвторПорака
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:16 am

Билјана напиша:
Ех за змијски усти колку што сакаш.И баш ЈАС нејќам да ве раскарам си прашав нормално прашање !!
и ние си даваме нормален одговор
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:19 am

Pancho Villa напиша:
Билјана напиша:
Ех за змијски усти колку што сакаш.И баш ЈАС нејќам да ве раскарам си прашав нормално прашање !!
и ние си даваме нормален одговор

Сакам нормални одговори на нормални прашања!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:19 am

Pancho Villa напиша:
Green Power напиша:
Pancho Villa напиша:
А што е проблемот сега? Ако сум го изгубил...ок мој проблем, јас со грини си правев муабет и не треба да биде смешно,а ни духовито, а од каде сурфам е глупа работа да се праша...интернет има WRLS ,3G ... постои лап топ итд , но постои и резервен клуч само што мора да запалиш кола и да идеш да го земеш ...

Сакаат да не раскараат брату Панче, ама нема да им дадеме нели?! ;) :D
Бате они можат и кинески ѕид да го срушат...ама нас не можат !!!


а кој тоа они? ;)
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:21 am

Angela напиша:
Pancho Villa напиша:
Green Power напиша:
Pancho Villa напиша:
А што е проблемот сега? Ако сум го изгубил...ок мој проблем, јас со грини си правев муабет и не треба да биде смешно,а ни духовито, а од каде сурфам е глупа работа да се праша...интернет има WRLS ,3G ... постои лап топ итд , но постои и резервен клуч само што мора да запалиш кола и да идеш да го земеш ...

Сакаат да не раскараат брату Панче, ама нема да им дадеме нели?! ;) :D
Бате они можат и кинески ѕид да го срушат...ама нас не можат !!!


а кој тоа они? ;)

Е па кои се де.....ТИЕ...еве гледам серија ОТПИШАНИ.....и цело време ТИЕ па ТИЕ......важно е дека постојат и дека се тука некаде околу нас :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:23 am

In the Air Tonight Smile
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:24 am

Angela напиша:
In the Air Tonight Smile

Знам за едно нешто што е во воздухот и САКАМ да е тоа присутно......Love is in the air!!!! :D
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi


Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:29 am

колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно
Вратете се на почетокот Go down
Gala
Тупаџија
Тупаџија
Gala


Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:32 am

ivi напиша:
колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно

SAKAM da ti kazam Ivi nesto: stom javno ke kazes deka nesto te 'zasega' vednas i site ostanati SME zasegnati!!! Zabuna nema, i taman dobar muabet trgna, bez razlika na 'prethodno praven' muabet!!! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi


Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:36 am

Gala напиша:
ivi напиша:
колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно

SAKAM da ti kazam Ivi nesto: stom javno ke kazes deka nesto te 'zasega' vednas i site ostanati SME zasegnati!!! Zabuna nema, i taman dobar muabet trgna, bez razlika na 'prethodno praven' muabet!!! lol!

мазам кога погрешно ке ме разберат! значи уште еднаш тоа што го кажав не се однесуваше на никој од форумов РАЗБРАНО? :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:39 am

ivi напиша:
Gala напиша:
ivi напиша:
колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно

SAKAM da ti kazam Ivi nesto: stom javno ke kazes deka nesto te 'zasega' vednas i site ostanati SME zasegnati!!! Zabuna nema, i taman dobar muabet trgna, bez razlika na 'prethodno praven' muabet!!! lol!

мазам кога погрешно ке ме разберат! значи уште еднаш тоа што го кажав не се однесуваше на никој од форумов РАЗБРАНО? :D :D :D
lol! lol! lol! a јас и Грини веднаш помисливме на саботажа ... ех какво време дојде и на ладно да дуваме
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi


Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:41 am

Pancho Villa напиша:
ivi напиша:
Gala напиша:
ivi напиша:
колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно

SAKAM da ti kazam Ivi nesto: stom javno ke kazes deka nesto te 'zasega' vednas i site ostanati SME zasegnati!!! Zabuna nema, i taman dobar muabet trgna, bez razlika na 'prethodno praven' muabet!!! lol!

мазам кога погрешно ке ме разберат! значи уште еднаш тоа што го кажав не се однесуваше на никој од форумов РАЗБРАНО? :D :D :D
lol! lol! lol! a јас и Грини веднаш помисливме на саботажа ... ех какво време дојде и на ладно да дуваме

од сега не пишувам ништо на оваа тема ке си останам недоискажана па не е фер само мене ме напаѓате :( :( :( :( :(
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:43 am

ivi напиша:
Pancho Villa напиша:
ivi напиша:
Gala напиша:
ivi напиша:
колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно

SAKAM da ti kazam Ivi nesto: stom javno ke kazes deka nesto te 'zasega' vednas i site ostanati SME zasegnati!!! Zabuna nema, i taman dobar muabet trgna, bez razlika na 'prethodno praven' muabet!!! lol!

мазам кога погрешно ке ме разберат! значи уште еднаш тоа што го кажав не се однесуваше на никој од форумов РАЗБРАНО? :D :D :D
lol! lol! lol! a јас и Грини веднаш помисливме на саботажа ... ех какво време дојде и на ладно да дуваме

од сега не пишувам ништо на оваа тема ке си останам недоискажана па не е фер само мене ме напаѓате :( :( :( :( :(

Ма, те САКАМЕ Иви, не те напаѓаме...ако не ни значеше ништо, немаше ни муабет да ти правиме....МРАЗАМ кога некој ќе престане да пишува некаде без некоја посебна причина!!! :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:44 am

ivi напиша:
Pancho Villa напиша:
ivi напиша:
Gala напиша:
ivi напиша:
колку да нема забуна моето СМЕШНО-ДУХОВИТО беше за нешто сто мене лично ме засега и не се однесуваше на муабетот што сте си го правеле претходно

SAKAM da ti kazam Ivi nesto: stom javno ke kazes deka nesto te 'zasega' vednas i site ostanati SME zasegnati!!! Zabuna nema, i taman dobar muabet trgna, bez razlika na 'prethodno praven' muabet!!! lol!

мазам кога погрешно ке ме разберат! значи уште еднаш тоа што го кажав не се однесуваше на никој од форумов РАЗБРАНО? :D :D :D
lol! lol! lol! a јас и Грини веднаш помисливме на саботажа ... ех какво време дојде и на ладно да дуваме

од сега не пишувам ништо на оваа тема ке си останам недоискажана па не е фер само мене ме напаѓате :D :D :D :D :D
Морав да ти ги избришам солзите ... не е точно...Донт вори би хепи ..тебе никој не те напаѓа и затоа продолжи да си се изјаснуваш како сакаш...ние што си имаме проблеми ќе си ги решиме...хехе
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi


Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:47 am

од сега не пишувам ништо на оваа тема ке си останам недоискажана па не е фер само мене ме напаѓате :( :( :( :( :([/quote]

Ма, те САКАМЕ Иви, не те напаѓаме...ако не ни значеше ништо, немаше ни муабет да ти правиме....МРАЗАМ кога некој ќе престане да пишува некаде без некоја посебна причина!!! :D[/quote]

и јас ве сакам вас ама ама веќе страв ми е да напишам нешто за да не ме сватите пак погрешно..
значи причината е таа МРАЗАМ кога погрешно ме проценуваат, не ме знаете доволно инаку би знаеле дека не сум човек што мисли или кажува или недај боже прави лошо :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела


Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:52 am

мразам понеделник... посебно овој... кој доаѓа после две недели боледување.. лоша работа била навиката... :D
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:56 am

Викате саботери има секаде? :D Туу човек веќе не знае од кого да се брани..

Ангела толку бргу ми ги мењаш аватрите што не знам веќе кој ми зборува.. :D :D

Да не бегам од темава- И јас мразам понеделници
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:56 am

ivi напиша:
од сега не пишувам ништо на оваа тема ке си останам недоискажана па не е фер само мене ме напаѓате :( :( :( :( :(

Ма, те САКАМЕ Иви, не те напаѓаме...ако не ни значеше ништо, немаше ни муабет да ти правиме....МРАЗАМ кога некој ќе престане да пишува некаде без некоја посебна причина!!! :D[/quote]

и јас ве сакам вас ама ама веќе страв ми е да напишам нешто за да не ме сватите пак погрешно..
значи причината е таа МРАЗАМ кога погрешно ме проценуваат, не ме знаете доволно инаку би знаеле дека не сум човек што мисли или кажува или недај боже прави лошо :D :D[/quote]САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 TiAmoСАКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Ivi
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi


Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 1:58 am

Pancho Villa напиша:
ivi напиша:
од сега не пишувам ништо на оваа тема ке си останам недоискажана па не е фер само мене ме напаѓате :( :( :( :( :(

Ма, те САКАМЕ Иви, не те напаѓаме...ако не ни значеше ништо, немаше ни муабет да ти правиме....МРАЗАМ кога некој ќе престане да пишува некаде без некоја посебна причина!!! :D

и јас ве сакам вас ама ама веќе страв ми е да напишам нешто за да не ме сватите пак погрешно..
значи причината е таа МРАЗАМ кога погрешно ме проценуваат, не ме знаете доволно инаку би знаеле дека не сум човек што мисли или кажува или недај боже прави лошо :D :D[/quote]САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 TiAmoСАКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Ivi[/quote]

хехеее фала панчо ова ме расположи малку :D
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:08 am

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Ivi
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Ti_amo

A ова ? :D
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
ivi
Тупаџија
Тупаџија
ivi


Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:10 am

Pancho Villa напиша:
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Ivi
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Ti_amo

A ова ? :D
лелеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!

незнам што да кажам :oops: :oops:
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:13 am

Сакам кога се има разбирање и работите се вратат у нормала
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:23 am

Мразам кога ќе ми се закачат безброј вируси, тројанци Twisted Evil
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Trojanec_virus_crv1
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:26 am

SiNaPsA` напиша:
Мразам кога ќе ми се закачат безброј вируси, тројанци Twisted Evil
САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Trojanec_virus_crv1
пробај со САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Nod32
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:29 am

Pancho Villa напиша:
SiNaPsA` напиша:
Мразам кога ќе ми се закачат безброј вируси, тројанци Twisted Evil
пробај со САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Nod32
Пробав и со тој антивирус и со Касперски, АВГ, АВИРА...ама не биват нишчо Suspect
А исто, Мразам и кога треба да преинсталирам нов Windows :no:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa


Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Престани да одиш на YES   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 EmptyПон 13 Окт 2008, 2:32 am

САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Virus

lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content





САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 13 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
САКАМ-МРАЗАМ
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 38Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: