ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 предлози и идеи

Go down 
АвторПорака
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: предлози и идеи   Сре 01 Jул 2009, 6:21 pm

На помош се повикани старите добри модераторишта, се додека не избереме нови тие ка си ја вршат работата.
Предлагајте членови, самопредлагајте се, не е битно, важно е низ еден демократски процес да се состави квалитетен тим.
Предизборната кампања ке трае до 30-ви август, 31-ви е ден за прослава.
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: предлози и идеи   Сре 01 Jул 2009, 6:23 pm

Мој предлог - SiNaPsA` за Админод Гавриловиќа

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: предлози и идеи   Сре 01 Jул 2009, 7:10 pm

GokaGrozni напиша:
Мој предлог - SiNaPsA` за Админод Гавриловиќа
Предлогот е одбиен.
Се нудам ја за помош за оние кои што ќе имаат пречки/застои при модерирање.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: предлози и идеи   Чет 16 Jул 2009, 1:52 am

MaJkLcAr напиша:

Предизборната кампања ке трае до 30-ви август, 31-ви е ден за прослава.
Како кандидат на овие избори за модератор на подфорумот Музика, ред е да ја претставам мојата програма пред гласачите:

1. Секој има право да поставува песни по свој избор.
амандманче: се додека тоа не е турбо-фолк. Smile
2. Ветувам дека ќе има многу квалитетен рокенрол во соодветните теми. Во тоа ќе ми помага експертски тим составен од закоравени рокеришта.
3. Ветувам дека ќе се отворат нови музички теми, а старите ќе бидат збогатени, надградени и проширени.
4. Како продолжение на првото амандманче, ќе се залагам за искоренување на девијантните појави како што се турбо-фолкот, разни Глоријановци, Јован Јовановци и Елвировци.
5. Како пример за тоа како треба да изгледаат музичките теми ќе ги посочам темите „Македонски рок“ и „Чија е песнава?“, каде што се разви една фина висококултурна дискусија на нивоУ, покрај аудио-визуелната презентација на песните. Очекувам да продолжиме во ист стил.
6. Соработката од форумџиите во темите ќе биде наградувана со субвенции во вид на позитивни поени и заблагодарувања.
7. За поставени три песни на една страна од некоја од музичките теми, јас лично ќе поставам една песна по желба на поставувачот.
8. Нашето главно мото, драги форумџии и форумџики, ќе биде: Кој пее, зло не мисли! А да, и секако: Песна на форум вреди колку две на YouTube!
9. Отворен сум за секаков вид на соработка: предлози, сугестии, идеи како би го направиле овој подфорум едно прекрасно катче во кое сите ќе уживаат слушајки ја својата омилена музика.

За татковината со песна - напред!

Заокружете го бројот 1 - Бе Перо.
Благодарам.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: предлози и идеи   Пет 17 Jул 2009, 1:50 pm

Бе Перо напиша:

Како кандидат на овие избори за модератор на подфорумот Музика
Заокружете го бројот 1 - Бе Перо.


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: предлози и идеи   

Вратете се на почетокот Go down
 
предлози и идеи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: Правила,прашања и одговори-
Отиди до: