ФОРУМОТ Е НАШ
ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб

Go down 
4 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб   ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 EmptyПон 16 Мар 2009, 1:07 pm

Scarlett O'Hara напиша:
SiNaPsA` напиша:
И ја не ги сакам К. Роналдо и остали слични на него...Од фудбалери се претворија во манекени. Пример додека Бекам играше во Мен Ју беше еден од најдобрите играчи, после кога го продадоа во Реал Мадрид повеќе во весниците се пишуваше за неговите фризури, отколку за играта и на крај се „укака“ како играч.
Инаку, кај Ливерпул за вистински борец го сметам Џерард, што би се рекло: Гине на терен за тимот.
Tuka moram da te popravam. :D
Bekam uste dodeka bese vo Manchester bese meneken i znam deka bas togas se pisuvase za negovite frizuri i deka si gi lakiral noktinjata so svetlo rozevo lakce koe potoa stana hit vo Japonija pa site mazi go kupuvale. тра-ла-ла A vo toa vreme site zenskive koi poima nemaa od fudbal se zanesuvaa po nego,a jas bas poradi toa go mrazev i se molev da ne dojde vo Real!!!
So nego dojde i nesrekata i odtogas nisto ne osvoivme! тра-ла-ла A vo Real malku se smiri i togas se pisuvase za Rebeka ama nikako za frizurata. :hayel:

Тука ве целост се слагам со тебе Скарлет, откако Бекам дојде во Реал, како некоја клетва да фрли врз клубот и ете од тогаш не може да се оправе Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб   ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 EmptyПон 16 Мар 2009, 1:58 pm

Sto mu trebase na Ferguson da go mava so kopacki?! :hagreen: :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб   ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 EmptyПон 16 Мар 2009, 9:19 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Sto mu trebase na Ferguson da go mava so kopacki?! :hagreen: :hagreen: :hagreen:

хехехе .... тоа му беше пак паметен потег за неговиот клуб :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб   ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 EmptyНед 22 Мар 2009, 9:06 pm

Одлично .... серијата продолжува со денешната петарда над Астон Вила. Битно е дека формата е во нагорн тек и само така да остане до крајот на сезоната а тоа ке значи многу титули ;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content





ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб   ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ЛИВЕРПУЛ - Фан клуб
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: