ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
+11
Далила
Dadeto
bob_rock
Lidija
Билјана
Venco
VoniVaraS
GokaGrozni
eftimoskatb
Бе Перо
SiNaPsA`
15 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyНед 16 Aвг 2009, 3:08 pm

А бе вас двајца, оти ич ве нема на Фејсбук? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyНед 16 Aвг 2009, 5:18 pm

Играат јовил на Фејсбук ар ју токинг ту ми Јас од Васко стално си добивам поклончиња тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyНед 16 Aвг 2009, 8:22 pm

eftimoskatb напиша:
А бе вас двајца, оти ич ве нема на Фејсбук? Smile
Ам тука сНе, како не сНе...туку тебе те нема, ни под дрво ни под камен, ни под на камено камен...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 17 Aвг 2009, 9:19 am

Бе Перо напиша:
eftimoskatb напиша:
А бе вас двајца, оти ич ве нема на Фејсбук? Smile
Ам тука сНе, како не сНе...туку тебе те нема, ни под дрво ни под камен, ни под на камено камен...

Е баш ме има! ар ју токинг ту ми
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 17 Aвг 2009, 12:38 pm

Howard Huges напиша:
ајде здраво живо да речам за прв пост, за после да сме здрави и живи

Добредојде....здраво и од мене... :FEN:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyВто 18 Aвг 2009, 9:08 pm

Више, више, преко више од реклами за преведена стручна литература И реклами за задолжително средно образование И реклами за вечноста македонска И реклами за дисперзирани студии И реклами дека сум јас Македонија И реклами за подмирување на додадените даночни вредности И реклами за домашните производи И реклами за создавање на семејства со три деца И реклами да не се нервираме И реклами за е-Македонија .. .. И вести за бесплатни учебници И вести за урувањето на бариерата И вести за спорот околу името И вести за нај нато-армија на Балкан И вести за модернизираното ни здравство И вести за трет пензиски фонд .. ..



P.S.Обрни посебно внимание на 3:56 тра-ла-ла



.. .. И регулаторната гиљотина
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyСре 19 Aвг 2009, 12:42 am

GokaGrozni напиша:
Више, више, преко више од реклами за преведена стручна литература И реклами за задолжително средно образование И реклами за вечноста македонска И реклами за дисперзирани студии И реклами дека сум јас Македонија И реклами за подмирување на додадените даночни вредности И реклами за домашните производи И реклами за создавање на семејства со три деца И реклами да не се нервираме И реклами за е-Македонија .. .. И вести за бесплатни учебници И вести за урувањето на бариерата И вести за спорот околу името И вести за нај нато-армија на Балкан И вести за модернизираното ни здравство И вести за трет пензиски фонд .. ..
...И од македонски новинари И од политички партии И од политички аналитичари И од економски експерти...
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПет 28 Aвг 2009, 9:30 pm

Замислите вчера на ударните вести на А1 нашиот идол “ШКЉШЉЊ..“ , на кој некој му се дрснал да му прети со ликвидација ц ц ц ц ..... како бе на такви самонаречени експерти некој може да им прете ?! Каква загува би било тоа за државата тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Howard Huges
Тупаџија
Тупаџија
Howard Huges


Број на мислења : 5
Локација : city of light
Регистриран на : 2009-08-16

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyНед 30 Aвг 2009, 12:42 pm

SiNaPsA` напиша:
Бе Перо напиша:
Howard Huges напиша:
ајде здраво живо да речам за прв пост, за после да сме здрави и живи
Здраво-живо, добродојде! и ние сме негови
Добре дојде и од мене...осеЧај се како дома Smile


фала, фала, тро се забајв, на одмор, работа и така
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 31 Aвг 2009, 11:13 pm

Луѓе, тежок ден утре.... geek
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 31 Aвг 2009, 11:19 pm

eftimoskatb напиша:
Луѓе, тежок ден утре.... geek
Ајде... со лесно утре! Smile Smile Smile
Јас ќе одмарам уште малку...

Оваа година најавија дека студентите ќе тргнат малку порано на факултетите - на 15-ти септември, ама мислам дека ни тие самите не се на чисто кога вистински ќе почне годината.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 31 Aвг 2009, 11:24 pm

Бе Перо напиша:
eftimoskatb напиша:
Луѓе, тежок ден утре.... geek
Ајде... со лесно утре! Smile Smile Smile
Јас ќе одмарам уште малку...

Оваа година најавија дека студентите ќе тргнат малку порано на факултетите - на 15-ти септември, ама мислам дека ни тие самите не се на чисто кога вистински ќе почне годината.

Фала-фала Smile

Да, и јас знам дека од 15-ти ќе почнуваат студентите. Во моите златни времиња, во септември се учеше турбо!
Леле, колку сега ми недостигаат тие студентски години, ми се плаче. Најубави се!
Вратете се на почетокот Go down
Gala
Тупаџија
Тупаџија
Gala


Број на мислења : 292
Локација : Struga, Makedonija, svet
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyСре 02 Сеп 2009, 2:30 am

Gooooolem pozdrav za site forumdzii!!!!

Kakva e ova tisina..........site pozaspani......
Vi prakam Сонцето наше pa kaj i da e ke ve nacekam vo forma - Tupadzii edni nizaedni!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyСре 02 Сеп 2009, 10:46 am

Gala напиша:
..........site pozaspani......
Што да правиш, ете и започна учебната `09 -`10, по дефиниција тера на спиење.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyСре 02 Сеп 2009, 9:59 pm

Gala напиша:
Gooooolem pozdrav za site forumdzii!!!!

Kakva e ova tisina..........site pozaspani......
Vi prakam Сонцето наше pa kaj i da e ke ve nacekam vo forma - Tupadzii edni nizaedni!

Поздрав Гала и брееееј твоето отсуство беше хммм долго, тоа ке значи дека сезоната полека полека е готова Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Howard Huges
Тупаџија
Тупаџија
Howard Huges


Број на мислења : 5
Локација : city of light
Регистриран на : 2009-08-16

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyСре 02 Сеп 2009, 11:30 pm

школската година почна, главава почна да ме боли УПМ Џапм араунд Џапм араунд
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyЧет 03 Сеп 2009, 12:00 am

Howard Huges напиша:
школската година почна, главава почна да ме боли УПМ Џапм араунд Џапм араунд
Бегај во сенка и пиј течности
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyЧет 03 Сеп 2009, 10:49 pm

А јас, да ви кажам, настинав, и тоа се’ си мислам дека ми е од онаа температурата во пештерата.... scratch
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyЧет 03 Сеп 2009, 11:42 pm

eftimoskatb напиша:
А јас, да ви кажам, настинав, и тоа се’ си мислам дека ми е од онаа температурата во пештерата.... scratch
Таков е периодот,наутро ладно,преку ден многу топло...и оп вирусче...сега децава тргнаа на школо,многу ми е страв од тие вируси.
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 07 Сеп 2009, 11:47 pm

Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
А јас, да ви кажам, настинав, и тоа се’ си мислам дека ми е од онаа температурата во пештерата.... scratch
Таков е периодот,наутро ладно,преку ден многу топло...и оп вирусче...сега децава тргнаа на школо,многу ми е страв од тие вируси.

Пушти, отров е вирусов.....
Уште не можам да се опоравам, дојдов до антибиотици и тие с.... - што неизмерно ги презирам! Ама тоа е, кога се мора....

Нема нешто полошо од тоа да си болен, едноставно ти пречи да живееш Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 07 Сеп 2009, 11:51 pm

Иако Опинок не е поминат на форумов така едно добри 5-6 месеци, сакам да му ја честитам наградата „Крсте Мисирков“ за уметност, што ја доби неговиот ансамбл „Танец“ од Велија Smile Smile Smile

Многу ми е драго што добија награда со такво убаво и возвишено име и едно големо браво за Опинок и за сите дечки од „Танец“. Македонија Македонија Македонија
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 07 Сеп 2009, 11:57 pm

eftimoskatb напиша:
Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
А јас, да ви кажам, настинав, и тоа се’ си мислам дека ми е од онаа температурата во пештерата.... scratch
Таков е периодот,наутро ладно,преку ден многу топло...и оп вирусче...сега децава тргнаа на школо,многу ми е страв од тие вируси.

Пушти, отров е вирусов.....
Уште не можам да се опоравам, дојдов до антибиотици и тие с.... - што неизмерно ги презирам! Ама тоа е, кога се мора....

Нема нешто полошо од тоа да си болен, едноставно ти пречи да живееш Evil or Very Mad
Сега подобро ли си?
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyПон 07 Сеп 2009, 11:58 pm

eftimoskatb напиша:
Иако Опинок не е поминат на форумов така едно добри 5-6 месеци, сакам да му ја честитам наградата „Крсте Мисирков“ за уметност, што ја доби неговиот ансамбл „Танец“ од Велија Smile Smile Smile

Многу ми е драго што добија награда со такво убаво и возвишено име и едно големо браво за Опинок и за сите дечки од „Танец“. Македонија Македонија Македонија
И јас му честитам то поштуем Македонија
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyВто 08 Сеп 2009, 8:06 pm

Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
Далила напиша:
eftimoskatb напиша:
А јас, да ви кажам, настинав, и тоа се’ си мислам дека ми е од онаа температурата во пештерата.... scratch
Таков е периодот,наутро ладно,преку ден многу топло...и оп вирусче...сега децава тргнаа на школо,многу ми е страв од тие вируси.

Пушти, отров е вирусов.....
Уште не можам да се опоравам, дојдов до антибиотици и тие с.... - што неизмерно ги презирам! Ама тоа е, кога се мора....

Нема нешто полошо од тоа да си болен, едноставно ти пречи да живееш Evil or Very Mad
Сега подобро ли си?

Уште сум ко да ме згазил воз.... Се одолжи некако работава scratch
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 EmptyВто 08 Сеп 2009, 9:50 pm

eftimoskatb напиша:
А јас, да ви кажам, настинав, и тоа се’ си мислам дека ми е од онаа температурата во пештерата.... scratch
А-у!
Од времево многу луѓе испонастинаа. Ајде, гледај што побрз да оздравиш за ајвар-мејкинг сизон! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content





ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 10 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 14Отиди на страна : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: