ФОРУМОТ Е НАШ
САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 САКАМ-МРАЗАМ

Go down 
+22
Билјана
MaJkLcAr
Venco
Ангела
ivi
Gala
Scarlett O'Hara
Morpheus
CENTO
toise
Arwen BubaMawa
OPINOK
Green Power
Jelena
Pancho Villa
Бе Перо
SiNaPsA`
eftimoskatb
shadow
GokaGrozni
СтончиС
Lidija
26 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyЧет 30 Окт 2008, 12:01 am

Се сакам

Ja volim samo sebe

Tamne mrlje prošlosti
Na tvojoj bijeloj košulji
Veš-mašina budućnosti
Nikad neće oprati

Ja ne gutam pilule
Da bi mi bilo bolje
Ja ne trebam žene
Da me zadovolje

Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe

Oči bojim zeleno
Usne žarko crveno
Uvijek sam izgledao
Kao što sam volio

Druge ne primjećujem
Ni u prolazu
Sebe uvijek pozdravljam
U ogledalu


шифра:нарцис

:heart: flower :P
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 31 Окт 2008, 6:00 pm

Честопати е тешко да се Сака!!!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
Venco


Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 31 Окт 2008, 8:26 pm

Мразам ветер - могу Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 01 Ное 2008, 12:10 am

Вовед
Си седам јас така пред компјутерот ( овој е со една 0 ) и си играм табла со СтончиС попатно оговарајки го него и СиНаПсА` на темата online ( споено ) игри, е тогаш нешто ( а тоа го САКАМ ) ме дрмна и ме натера брзински да се спуштам долу.Во кујната на мајка ми има што да видиш,се пече милиброд.

Поента
САКАМ мирис на печен МИЛИБРОД
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 01 Ное 2008, 12:27 am

Мразам кога ме мачи главоболка... :cry:
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 01 Ное 2008, 2:40 am

Сакам! Не,ни јас незнам што сакам!(и ова е човечки,нали)
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 01 Ное 2008, 4:01 pm

Мразам ваков знак
САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 1acbf02f0f00cc0b0831c6193c03a9fa
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 01 Ное 2008, 4:09 pm

Билјана напиша:
Мразам ваков знак
САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 1acbf02f0f00cc0b0831c6193c03a9fa
Оу, јас го ОБОЖАВАМ! :D :D
Море јас кога би се прашувал, би ви забранил секаде да пушите, дури и по дома...и би ви ги напумпал цените на тоа цигарите на 500 ден. кутија! :D
Нормално, за секој фатен со цигара во рака би следувала драконска казна со цифра со повеќе нули и работа еден месец во служба на општеството.
Па да ве видам после пак пушите...
Бреј што се нервирам што сме пушачка нација, кога ќе видам некое дете од 12 години со цигара во рака...или пак средношколка која мисли дека е тоа кул Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 01 Ное 2008, 4:15 pm

:lol: :lol: :lol:

со колку нули ке биде цифрата на казната? ова исто со вицот- 1 милион 6 нули- пола милион 3 нули.. Question

сакам глупи вицови.
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyНед 02 Ное 2008, 12:05 pm

Бе Перо напиша:
Билјана напиша:
Мразам ваков знак
САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 1acbf02f0f00cc0b0831c6193c03a9fa
Оу, јас го ОБОЖАВАМ! :D :D
Море јас кога би се прашувал, би ви забранил секаде да пушите, дури и по дома...и би ви ги напумпал цените на тоа цигарите на 500 ден. кутија! :D
Нормално, за секој фатен со цигара во рака би следувала драконска казна со цифра со повеќе нули и работа еден месец во служба на општеството.
Па да ве видам после пак пушите...
Бреј што се нервирам што сме пушачка нација, кога ќе видам некое дете од 12 години со цигара во рака...или пак средношколка која мисли дека е тоа кул Evil or Very Mad

Аман бре!? Види го ти него, каков антипушач да ти бил, ц-ц-ц... :D :D

Јас не пушам баш-баш, ама не ми пречи. Сепак, скроз се слагам за непушењето на јавни места, селски е да се пуши таму. Инаку, убаво е луѓето да имаат пороци lol! lol!

Сакав да пишам, многу го сакам овој најсабајлечкиот дел од денот, кога е мноооогу раат.
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyНед 02 Ное 2008, 2:58 pm

Сакам кога времево е тивко и топло,а сепак есен е !
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyНед 02 Ное 2008, 3:20 pm

Мразам кога дома шетаат полно вируси со разорна патогена моќ способни да го исфрлат најсилното живо битие(човекот), надвор од колосек :x
Сакам кога сепак нешто друго шета низ куќи!! :D
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyНед 02 Ное 2008, 9:30 pm

Сакам лежерна недела...
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: ГО ОБОЖАВАМ ОВА!!!!!!   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 07 Ное 2008, 12:40 am



МОЛАМ ТИШИНА И СПОКОЈ.......НИШТО НЕ СМЕЕ ДА ГО НАРУШИ УЖИВАЊЕТО И СЕЌАВАЊЕТО НА ЕДНА МЛАДОСТ!!!!!!....САКАМ кога се потсетувам на својата младост!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 07 Ное 2008, 6:28 am

:heart:
САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 300px-Burek_trokut_3 :heart:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 07 Ное 2008, 2:28 pm

Сакам пита со праз....или пак Крушевска пита..прекрасна е,
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 07 Ное 2008, 8:57 pm

МРАЗАМ РАЗМЕРИ
3 лопати песок : 1 лопата цемент
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПет 07 Ное 2008, 10:26 pm

Mrazam bolnici! :no:
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 08 Ное 2008, 1:15 am

Сакам да пијам виски со претседателот, сакам претседателот да ми достави фискална сметка за потрошената младост моја и сечија, мразам волови во кожни столови, мразам скопски снобови и загребски пургери, сакам далечинско со здрави батерии, мразам тастатура која одеданш ќе почне вака да комуницира "egopkdfopisksdfpojiofjiomsdoif", сакам кога преку mail му поставувам прашања на градоначалникот, а уште повеќе сакам кога добивам одговори од него преку mail, сакам да дишам, но мразам што тоа не зависи секогаш од мене, сакам релативност, ама мразам луѓе кои веруваат во апсолути, сакам трезен претседател, па макар и исончан, сакам премиер без говорна мана па макар и со диоптер, го сакам бројот 1.9, но не и носителот негов, сакам да гледам реприза на пирамида во сабота попладне, а мразам да имам обврски во сабота попладне....сакам и луто пиперче, патлиџанче и динче, сакам ЗМИСКО ОКО, сакам ПЕПЕЛ, сакам ПЛАНИНСКА БУРА, сакам ЖЕТВА, сакам кога ОКТА плаќа 20 000 евра оштета, ама сакам да плаќа уште повеќе......мразам напудрени машки ликови со исто такви напудрени меки задници.......мразам метросексуалци, мразам бумеранг оти е така предвидливо неговото движење и правец......(продолжува).......
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 08 Ное 2008, 4:18 am

Green Power напиша:
Сакам да пијам виски со претседателот, сакам претседателот да ми достави фискална сметка за потрошената младост моја и сечија, мразам волови во кожни столови, мразам скопски снобови и загребски пургери, сакам далечинско со здрави батерии, мразам тастатура која одеданш ќе почне вака да комуницира "egopkdfopisksdfpojiofjiomsdoif", сакам кога преку mail му поставувам прашања на градоначалникот, а уште повеќе сакам кога добивам одговори од него преку mail, сакам да дишам, но мразам што тоа не зависи секогаш од мене, сакам релативност, ама мразам луѓе кои веруваат во апсолути, сакам трезен претседател, па макар и исончан, сакам премиер без говорна мана па макар и со диоптер, го сакам бројот 1.9, но не и носителот негов, сакам да гледам реприза на пирамида во сабота попладне, а мразам да имам обврски во сабота попладне....сакам и луто пиперче, патлиџанче и динче, сакам ЗМИСКО ОКО, сакам ПЕПЕЛ, сакам ПЛАНИНСКА БУРА, сакам ЖЕТВА, сакам кога ОКТА плаќа 20 000 евра оштета, ама сакам да плаќа уште повеќе......мразам напудрени машки ликови со исто такви напудрени меки задници.......мразам метросексуалци, мразам бумеранг оти е така предвидливо неговото движење и правец......(продолжува).......
И ја го сакам истото.
Само во едно не можам да се сложам: Не сакам луто пиперче Smile
Сакам кога законите се применуваат во сите делови на Македонија и сакам БРАНИТЕЛИТЕ НА МАКЕДОНИЈА ОД 2001 ДА ГИ ДОБИЈАТ СВОИТЕ ПРАВА !!!!!!
П.С. Мразам НЕПРАВДИ !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyСаб 08 Ное 2008, 12:07 pm

SiNaPsA` напиша:
Green Power напиша:
Сакам да пијам виски со претседателот, сакам претседателот да ми достави фискална сметка за потрошената младост моја и сечија, мразам волови во кожни столови, мразам скопски снобови и загребски пургери, сакам далечинско со здрави батерии, мразам тастатура која одеданш ќе почне вака да комуницира "egopkdfopisksdfpojiofjiomsdoif", сакам кога преку mail му поставувам прашања на градоначалникот, а уште повеќе сакам кога добивам одговори од него преку mail, сакам да дишам, но мразам што тоа не зависи секогаш од мене, сакам релативност, ама мразам луѓе кои веруваат во апсолути, сакам трезен претседател, па макар и исончан, сакам премиер без говорна мана па макар и со диоптер, го сакам бројот 1.9, но не и носителот негов, сакам да гледам реприза на пирамида во сабота попладне, а мразам да имам обврски во сабота попладне....сакам и луто пиперче, патлиџанче и динче, сакам ЗМИСКО ОКО, сакам ПЕПЕЛ, сакам ПЛАНИНСКА БУРА, сакам ЖЕТВА, сакам кога ОКТА плаќа 20 000 евра оштета, ама сакам да плаќа уште повеќе......мразам напудрени машки ликови со исто такви напудрени меки задници.......мразам метросексуалци, мразам бумеранг оти е така предвидливо неговото движење и правец......(продолжува).......
И ја го сакам истото.
И јас
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyНед 09 Ное 2008, 2:11 am

САКАМ кога на форумот има 10 членови во истовреме и сите 10 членови имаат свое име и презиме и сите 10 се мои пријатели!!!! ;)
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija


Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyНед 09 Ное 2008, 4:39 pm

Ги почитувам и сакам моите пријатели...
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПон 10 Ное 2008, 2:29 pm

МАРАЗАМ МАЈСТОРИ !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо


Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 EmptyПон 10 Ное 2008, 10:03 pm

Мразам систематски прегледи!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content





САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САКАМ-МРАЗАМ   САКАМ-МРАЗАМ - Page 20 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
САКАМ-МРАЗАМ
Вратете се на почетокот 
Страна 20 of 38Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: