ФОРУМОТ Е НАШ
Прашајте ја Скарлет - Page 9 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Прашајте ја Скарлет - Page 9 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 Прашајте ја Скарлет

Go down 
+9
Oliver The Macedonian
eftimoskatb
toise
SiNaPsA`
Scarlett O'Hara
Билјана
GokaGrozni
Venco
Бе Перо
13 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyЧет 19 Мар 2009, 11:47 pm

Toni deka ima napadi na slucajni minuvaci ima i toa e fakt!!!
E sega druga rabota e ako ti toa ne sakas da go vidis i mene najmalku me interesira sto branat kucinjata i dali ima zenka i sl.
Covek ako napaga pa se znae kaj treba da zavrsi,a ne za kucinja ako se raboti!Sto treba lugeto da gi zatvarame,a kucinjata da bidat priviegirani???!Pred nekoe vreme bas citav na ulica Makedonija bese
napadnat eden biznismen!
Zamisli da se sluci ova na tvoe dete pa da vidime kolku ke gi sakas kucinjata!
Kuce domasno se znae kako se cuva i koga se seta sto treba da ima!
Eve ti nekoi primeri koi se prvite koi slucajno gi pronajdov,a ti ako ne si slusnal za takov slucaj poveli na Google imas milioni!

Скопјанка ќе тужи поради напад од улични кучиња

Скопјанката Г.Е. ќе ги тужи надлежните од градот бидејќи нејзината снаа, која била во петтиот месец од бременоста, ја нападнале глутница кучиња и добила сериозни повреди по телото. Како што раскажува таа, несреќата се случила минатиот петок во паркот пред зградата каде што живее нејзината снаа, во населбата Ново Лисиче. Во моментот на нападот, на помош и притрчала сосетка од зградата, која исто така добила угризи од кучињата.

Djevojčicu napao pas dalmatiner

U Splitu još jedan stravičan napad psa na dijete. Ovaj put teško je stradala 12-godišnja djevojčica Mirta Milin kojoj je pas dalmatiner - rastrgao obraz do vrata.


Mješanac izgrizao dječaka koji mu je dao slani štapić
Dječak (3) iz Rovinja bio je u posjetu baki. Ona ga je samo nakratko ostavila samog na dvorištu. Krenuo je prema psu, koji ga je teško ozlijedio
10:23 | 20.05.2008. | Piše: Dijana Marić
Dječačića (3) napao je pas u dvorištu djedove kuće u Roču kraj Buzeta i izgrizao ga po licu, tjemenu i zatiljku te mu nanio teške ozljede. Istarska je policija dojavu o napadu zaprimila u 16.20 sati sa hitnog prijema dječje bolnice na Kantridi gdje se dječak nalazi.
- Dječak je izašao s bakom u dvorište. U jednom trenutku njoj je zazvonio telefon i na kratko je ostavila dječaka u dvorištu samog. Mališan je došao do psa i pružio mu slani štapić na što je pas skočio na njega i počeo ga gristi - kazala je Nataša Rogić iz istarske policije.


11-GODIŠNJU djevojčicu iz Fernandinovca jutros je na putu u školu napao pas mješanac koji se otrgnuo s lanca. Pas je djevojčicu nekoliko puta ugrizao za noge, prije nego ga je zaustavio vlasnik i odvezao je u Opću bolnicu u Koprivnici.

Djevojčica je zbog zadobivenih ozljeda zadržana u bolnici.

KIKINDA – Osmogodišnjeg dečaka, koji se preksinoć igrao s drugarima ispred zgrade u Mikronaselju u Kikindi, napao je pas, najverovatnije pitbul, ali to nije pouzdano utvrđeno jer je vlasnik pobegao.


Прашајте ја Скарлет - Page 9 Offtopicpk9


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 20 Мар 2009, 1:36 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 12:38 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Laie_23


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пон 23 Мар 2009, 10:00 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 12:57 am

Далила напиша:
Што се овие примери Скарлет?До кај ја донесе работава?Ако е така,колку примери има човек да нападне човек?????Секој ден некој човек убива по некој друг човек...која ти е оваа логика со примериве?Со животните треба претпазливо и секако може да бидат опасни,но опасностите секојдневно се поголеми од надрогирани,пијани луѓе,луѓе што возат многу опасно итн.итн.извади весник па читај.А мое дете не спомнувај.
Постојат решенија како стационари,животинска полиција,посвојување,се што се прави во земји кои имаат долга традиција на грижа кон животните,а да се трча по улици и да се пука по кучиња,пих,па размислете само тогаш кој е поголем ѕвер :shock:
Vaka:ako ti si tolku zagrizena za ulicnite kucinja otvori stacionar a ne samo vak!Koga se raboti za pravo na covek ili zivotno odbiram covek,a sto se odnesuva na tvoeto dete ne se sekiraj ne ti go kasnav!!!!!


Прашајте ја Скарлет - Page 9 Offtopicpk9


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 20 Мар 2009, 1:37 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 12:57 am

I uste nesto jas nikade ne ja doterav rabotata nego priveri gi sama postovite pa ke vidis koj kogo napaga!A jas za razlika od tebe ne kazav deka lugeto sto napagaat treba da se na sloboda!Sekoj koj steti na drug bez razlika dali e covek i zivotno imasoodvetna institucija pa i ima i smrtna kazna,a koga site borci za prava na zivotnite bi otvorile po eden stacionar ili bi posvoile po nekolku i doma si gi cuvaat ne bi imalo kucinja skitnici!


Прашајте ја Скарлет - Page 9 Offtopicpk9


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 20 Мар 2009, 1:37 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:02 am

Scarlett O'Hara напиша:
Далила напиша:
Што се овие примери Скарлет?До кај ја донесе работава?Ако е така,колку примери има човек да нападне човек?????Секој ден некој човек убива по некој друг човек...која ти е оваа логика со примериве?Со животните треба претпазливо и секако може да бидат опасни,но опасностите секојдневно се поголеми од надрогирани,пијани луѓе,луѓе што возат многу опасно итн.итн.извади весник па читај.А мое дете не спомнувај.
Постојат решенија како стационари,животинска полиција,посвојување,се што се прави во земји кои имаат долга традиција на грижа кон животните,а да се трча по улици и да се пука по кучиња,пих,па размислете само тогаш кој е поголем ѕвер :shock:
Vaka:ako ti si tolku zagrizena za ulicnite kucinja otvori stacionar,a ne samo vaka jaki ste na zborovi a nisto ne pravite!Koga se raboti za pravo na covek ili zivotno odbiram covek,a sto se odnesuva na tvoeto dete ne se sekiraj ne ti go kasnav!!!!!


Прашајте ја Скарлет - Page 9 Offtopicpk9


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 20 Мар 2009, 1:38 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:03 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Laie_23


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пон 23 Мар 2009, 10:01 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:04 am

Далила напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Далила напиша:
Што се овие примери Скарлет?До кај ја донесе работава?Ако е така,колку примери има човек да нападне човек?????Секој ден некој човек убива по некој друг човек...која ти е оваа логика со примериве?Со животните треба претпазливо и секако може да бидат опасни,но опасностите секојдневно се поголеми од надрогирани,пијани луѓе,луѓе што возат многу опасно итн.итн.извади весник па читај.А мое дете не спомнувај.
Постојат решенија како стационари,животинска полиција,посвојување,се што се прави во земји кои имаат долга традиција на грижа кон животните,а да се трча по улици и да се пука по кучиња,пих,па размислете само тогаш кој е поголем ѕвер :shock:
Vaka:ako ti si tolku zagrizena za ulicnite kucinja otvori stacionar a ne samo vak!Koga se raboti za pravo na covek ili zivotno odbiram covek,a sto se odnesuva na tvoeto dete ne se sekiraj ne ti go kasnav!!!!!
Што се караш ти со мене?Кој ти е проблемот?Ужасно си некултурна!Да имав пари секако дека ќе се погрижев за она што ме засега,ќе помогнев и на луѓе и на животни,а по овој твој однос се гледа кој е поопасен.Ти кажав не спомнувај мои деца,ти возвраќаш вака,изгледа си ги покажувате правите лица под тие насмеани маски,со кучињата бар знаеш на што си!
Ako e taka togas odi druzise so kucinja,tuka na forumov tesko deka ke gi najdes!
A za kultura ti se molam ne mi ni spomnuvaj!



Прашајте ја Скарлет - Page 9 Offtopicpk9


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пон 23 Мар 2009, 10:02 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:13 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Laie_23


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пон 23 Мар 2009, 10:02 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:17 am

Далила напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Далила напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Далила напиша:
Што се овие примери Скарлет?До кај ја донесе работава?Ако е така,колку примери има човек да нападне човек?????Секој ден некој човек убива по некој друг човек...која ти е оваа логика со примериве?Со животните треба претпазливо и секако може да бидат опасни,но опасностите секојдневно се поголеми од надрогирани,пијани луѓе,луѓе што возат многу опасно итн.итн.извади весник па читај.А мое дете не спомнувај.
Постојат решенија како стационари,животинска полиција,посвојување,се што се прави во земји кои имаат долга традиција на грижа кон животните,а да се трча по улици и да се пука по кучиња,пих,па размислете само тогаш кој е поголем ѕвер :shock:
Vaka:ako ti si tolku zagrizena za ulicnite kucinja otvori stacionar a ne samo vak!Koga se raboti za pravo na covek ili zivotno odbiram covek,a sto se odnesuva na tvoeto dete ne se sekiraj ne ti go kasnav!!!!!
Што се караш ти со мене?Кој ти е проблемот?Ужасно си некултурна!Да имав пари секако дека ќе се погрижев за она што ме засега,ќе помогнев и на луѓе и на животни,а по овој твој однос се гледа кој е поопасен.Ти кажав не спомнувај мои деца,ти возвраќаш вака,изгледа си ги покажувате правите лица под тие насмеани маски,со кучињата бар знаеш на што си!
Ako e taka togas odi druzise so kucinja,tuka na forumov tesko deka ke gi najdes!
A za kultura ti se molam ne mi ni spomnuvaj!
Ти гледај си работа и не ми кажувај каде да одам,мене ме знаете и која сум и што сум и како изгледам,добра и лоша можам да бидам,а ти која си и што сакаш да прикриеш,ништо не си кажала.Знаете многу нешта за мене оти никогаш не сум била ниту лицемерна,ниту површна,кога сум се шалела,сум се шалела,кога сум напаѓала,сум напаѓала,кога сум била тажна,сум била тажна,таа сум и не се криев ни со име ни со лик,па сега удрете по мене зошто немам никаков штит скриена позади аватар и постојани бесмислени шеги.
Ti ne me znaes za razlika od drugite forumgii!A tebe nemam nikakva potreba da ti objasnuvam ni koja sum,ni kakva sum ni sto sum!
Si stavila slika i mislis so toa se si kazala-golema rabota!
A jas so site tuka sum bila kulturna i so nikogo ne sum se spreckala za razlika od nekoi drugi tuka na forumov na koi hobi im e raspravanje!


Прашајте ја Скарлет - Page 9 Offtopicpk9


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Пет 20 Мар 2009, 1:39 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:24 am

Кај ми се очилата за читање Question
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:25 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Laie_23


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Сре 25 Мар 2009, 8:10 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:29 am

GokaGrozni напиша:
Кај ми се очилата за читање Question
Poveli!
Прашајте ја Скарлет - Page 9 11_52_17---Glasses-Spectacles_web lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 1:37 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Laie_23


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Сре 25 Мар 2009, 8:11 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyПет 20 Мар 2009, 2:44 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Laie_23


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Сре 25 Мар 2009, 8:11 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Админ)
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 25 Мар 2009, 8:09 pm

Како да ги накодошиме циганите ( гРЦИТЕ ) кај Чак Норис, за да им ја скрши кичмата ??
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 25 Мар 2009, 8:20 pm

Ke kazeme deka mu parkirale na negovo mesto! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 25 Мар 2009, 8:24 pm

A moze i da go zememe kaj nas da im bide komsija na Grcite. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
P.S.Sto jadat komsiite na Cak Noris?
-Jadat kotek! :D
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 25 Мар 2009, 8:40 pm

Ќе облече маица-Don't you FYROM me!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 25 Мар 2009, 11:11 pm

Ke go pratime Cak Noris vo pregovarackiot tim! :hagreen: :hagreen: :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyЧет 26 Мар 2009, 12:36 am

Дали Метју Нимитц ке го заебе ( со некоја си цака или финта ) нешто Чакита со некаков си анекс-амандман на прирачникот за преговори, сакам да кажам дали Ч.Н. е бирократски поткован ??
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyЧет 26 Мар 2009, 1:28 am

GokaGrozni напиша:
Дали Метју Нимитц ке го заебе ( со некоја си цака или финта ) нешто Чакита со некаков си анекс-амандман на прирачникот за преговори, сакам да кажам дали Ч.Н. е бирократски поткован ??
кој смее да се да се заебава со Чак Норис???

-Кучето на Чак Норис е научено само да си го собира сопствениот измет затоа сто Чак Норис не трпи ничии срања,а усте помалку тие на Нимиц! тра-ла-ла
- Сите напади кон Чак Норис полицијата ги означува со САМОУБИСТВО!

Ако изгледа како пилешко, мириса на пилешко, и има вкус на пилешко, а Чак Норис каже дека е телешко, тогаш месото е телешко и крај.
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyЧет 26 Мар 2009, 1:51 am

Од извори блиски на Hollywood дознавам дека циганите ( гРЦИТЕ ) + Метју Нимитс ке ги викнат на помош Брус Вилис и Стивен Сигал, што дополнително ни ја отежнува ситуацијата, мора да признаеме дека тие не се ...... дим.
Дали е тоа само шпекулација или е точно ??
Доколку е точно, какви ни се шансите ???
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyЧет 26 Мар 2009, 1:55 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Chuck2
Kaj mozat ovie so Cak Noris! тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni


Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: НАЈ закон женски   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 01 Апр 2009, 12:15 am

Прашајте ја Скарлет - Page 9 11720



1-во Априлски пост
Прашајте ја Скарлет - Page 9 Joker


Последната промена е направена од MaJkLcAr на Чет 02 Апр 2009, 12:40 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Оф-топик зезање)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 EmptyСре 01 Апр 2009, 12:26 am

I koe e prasanjeto ?:D:D:D:
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашајте ја Скарлет   Прашајте ја Скарлет - Page 9 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашајте ја Скарлет
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: АРХИВА-
Отиди до: