ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 79175518
ФОРУМОТ Е НАШ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
+16
OPINOK
Arwen BubaMawa
Gala
ivi
Venco
Далила
Green Power
Ангела
eftimoskatb
Scarlett O'Hara
Lidija
Бе Перо
СтончиС
SiNaPsA`
Билјана
GokaGrozni
20 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АвторПорака
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:11 am

Ех злоупотребата на децата е најтешката тема за мене...во средно по македонски јазик имавме тема ШТО БИ НАПРАВИЛЕ КОГА БИ ИМАЛЕ МАГИЧНО СТАПЧЕ и сега навистина треба чудо за да се исправи барем малку она што се случува насекаде,туку ајде да не забегувам...се нервирам од вестите што ги гледам и ја нагласив и таа вест заради тоа што се користат одредени сталежи како жртвени јариња,а проблемите остануваат...
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:13 am

Туку Грини кај ти е еротскиот потпис за кој доби дозвола од модераторите ДА ГО ПОКАЖЕШ :lol:
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb


Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:15 am

Дечки, јас почнав малку замаглено да ве гледам cyclops cyclops

Ај добра ноќ, вечерва демек да се легне „на време“ ;)
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:17 am

Тања напиша:
Дечки, јас почнав малку замаглено да ве гледам cyclops cyclops

Ај добра ноќ, вечерва демек да се легне „на време“ ;)
А ти си имаш режим,си ја гледаш душичката,браво,браво...добра ти ноќ!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:19 am

Далила напиша:
Туку Грини кај ти е еротскиот потпис за кој доби дозвола од модераторите ДА ГО ПОКАЖЕШ :lol:

Премогу е тенка линијата помеѓу вкусното и невкусното за да ја пронајдам границата....сепак, останувам достоен на мојата животна девиза, да бидам фин, културен и со затворена уста....впрочем Далила, погледни ја само рибата, завршила како жртва на трпеза, само затоа што несреќно, несмасно и во погрешен момент ја отворила својата уста нешто да каже ;)
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:21 am

Green Power напиша:
Далила напиша:
Туку Грини кај ти е еротскиот потпис за кој доби дозвола од модераторите ДА ГО ПОКАЖЕШ :lol:

Премогу е тенка линијата помеѓу вкусното и невкусното за да ја пронајдам границата....сепак, останувам достоен на мојата животна девиза, да бидам фин, културен и со затворена уста....впрочем Далила, погледни ја само рибата, завршила како жртва на трпеза, само затоа што несреќно, несмасно и во погрешен момент ја отворила својата уста нешто да каже ;)
:lol:
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:27 am

Далила напиша:
Green Power напиша:
Далила напиша:
Туку Грини кај ти е еротскиот потпис за кој доби дозвола од модераторите ДА ГО ПОКАЖЕШ :lol:

Премогу е тенка линијата помеѓу вкусното и невкусното за да ја пронајдам границата....сепак, останувам достоен на мојата животна девиза, да бидам фин, културен и со затворена уста....впрочем Далила, погледни ја само рибата, завршила како жртва на трпеза, само затоа што несреќно, несмасно и во погрешен момент ја отворила својата уста нешто да каже ;)
:lol:

Не дека се плашам да станам нечија жртва и некому да влезам во уста....туѓите усти и онака постојано сакаат да ме имаат мене како составен дел од нивната внатрешност, да ме полијат со амилаза и да го растворат и она малку од мене што остана нерастворено, а јас не сакам да ги оставам гладни, бидејќи и онака само благодарение на мене тие можат да си ги наполнат своите усти...заслужуваат да бидат сити, а јас баш тоа им го давам-СИТОСТА!!!! :D :D...зошто да ги оставам гладни????
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:32 am

Dobro vecer na site prisutni! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:35 am

Во име на присутните на форумот...добравечер Скарлет и добредојде :D
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Далила


Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:35 am

Работиш секогаш за доброто на другиот Smile ,ГРИНИ...
Поздрав до сите останати на кои можеби сме им досадни па не не дружат,ај кажете си некоја тема,ја ионака уште малку зззззз
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана


Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:37 am

Еве ќе славиме уште еден јубилеј вечерва :P
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:38 am

Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:40 am

Scarlett O'Hara напиша:
Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D
Се префорсира синоќа. :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:42 am

СтончиС напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D
Се префорсира синоќа. :lol: :lol:
И сега ќе правиме ли наградна игра за тоа кој последен заспива? Basketball :D
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:43 am

Scarlett O'Hara напиша:
Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D

Ние сме тука Скарлет, кажи ни нам тоа што имаш да и го кажеш, оти некогаш во текот на денот, виртуелните патишта со неа ни се вкрстуваат :D :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:44 am

SiNaPsA` напиша:
СтончиС напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D
Се префорсира синоќа. :lol: :lol:
И сега ќе правиме ли наградна игра за тоа кој последен заспива? Basketball :D

Јас ставам на тебе Сики...1 во 1 дека ти последен заспиваш макар што некогаш и Ангела знае да изненади, ама таков е спортот, полн со изненадувања :D
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:52 am

Green Power напиша:

Јас ставам на тебе Сики...1 во 1 дека ти последен заспиваш макар што некогаш и Ангела знае да изненади, ама таков е спортот, полн со изненадувања :D
Во доверба, јас се обложувам дека ќе има изненадување :D :D
Тууу...срам да ми е, заборавив претходно да кажам добро вечер/утро/здраво :oops:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:53 am

Green Power напиша:
SiNaPsA` напиша:
СтончиС напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D
Се префорсира синоќа. :lol: :lol:
И сега ќе правиме ли наградна игра за тоа кој последен заспива? Basketball :D

Јас ставам на тебе Сики...1 во 1 дека ти последен заспиваш макар што некогаш и Ангела знае да изненади, ама таков е спортот, полн со изненадувања :D
E da beeeeee,a mene nikoj ne me spomnuva! Evil or Very Mad
2/3 dena ke si legnes pobrzo i ke te zaboravat :D lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:54 am

Zdravo SInapsa!Kako e vo Tetovo,ladno? :D
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:55 am

Scarlett O'Hara напиша:
Green Power напиша:
SiNaPsA` напиша:
СтончиС напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Gledam so Tanja sme se razminale,mnogu rano zaminala na spienje! :D
Се префорсира синоќа. :lol: :lol:
И сега ќе правиме ли наградна игра за тоа кој последен заспива? Basketball :D

Јас ставам на тебе Сики...1 во 1 дека ти последен заспиваш макар што некогаш и Ангела знае да изненади, ама таков е спортот, полн со изненадувања :D
E da beeeeee,a mene nikoj ne me spomnuva! Evil or Very Mad
2/3 dena ke si legnes pobrzo i ke te zaboravat :D lol! lol! lol!

Ти си аутсајдер моментално Скарлет, тука има луѓе кои како добермани ја чекаат шансата на векот за да ја зграпчат и да ја однесат победата :D :D :D ...ама не се предавај, сепак убаво е кога се бориш и кога имаш мотив за победа :D
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер
avatar


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:56 am

[quote="SiNaPsA] И сега ќе правиме ли наградна игра за тоа кој последен заспива? Basketball :D[/quote]

Green Power напиша:
Јас ставам на тебе Сики...1 во 1 дека ти последен заспиваш макар што некогаш и Ангела знае да изненади, ама таков е спортот, полн со изненадувања :D
Мислам дека е ферски да ве предупредам дека ако е понеделник или четврток немате шанси Basketball ;) а ако е на работа (ноќна смена) некој од: Гока, Панчо или Морфеус немам шанси ни јас. :D
Така да размислете подобро пред да се обложите на некого или пак да се нафатите да се натпреварувате. bounce
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 2:57 am

Scarlett O'Hara напиша:
Zdravo SInapsa!Kako e vo Tetovo,ladno? :D
Здраво Скарлет, во Тетово е студено...ма не, КОЧАН ЛАДНО Е :silent: :santa: а и м`гла има What a Face Кај вас шо има? Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power


Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 3:01 am

СтончиС напиша:
[quote="SiNaPsA] И сега ќе правиме ли наградна игра за тоа кој последен заспива? Basketball :D

Green Power напиша:
Јас ставам на тебе Сики...1 во 1 дека ти последен заспиваш макар што некогаш и Ангела знае да изненади, ама таков е спортот, полн со изненадувања :D
Мислам дека е ферски да ве предупредам дека ако е понеделник или четврток немате шанси Basketball ;) а ако е на работа (ноќна смена) некој од: Гока, Панчо или Морфеус немам шанси ни јас. :D
Така да размислете подобро пред да се обложите на некого или пак да се нафатите да се натпреварувате. bounce[/quote]

Абре Тончи, многу оптимистички звучиш...твојата работа има крај кога - тогаш, ама Сики е тазе дипломиран студент и слободен стрелец по моментална вокација, има кондиција, пуши, пие, се бања во длабокото, останува до доцна во ноќта.....според мене, ги поседува сите предуслови за да биде прв оваа ноќ ;)
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`


Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 3:01 am

СтончиС напиша:

Мислам дека е ферски да ве предупредам дека ако е понеделник или четврток немате шанси Basketball ;) а ако е на работа (ноќна смена) некој од: Гока, Панчо или Морфеус немам шанси ни јас. :D
Така да размислете подобро пред да се обложите на некого или пак да се нафатите да се натпреварувате. bounce
Ааааа...„наместени“ обложувања не се примаат на тикет bounce lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara


Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 EmptyПет 28 Ное 2008, 3:02 am

SiNaPsA` напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Zdravo SInapsa!Kako e vo Tetovo,ladno? :D
Здраво Скарлет, во Тетово е студено...ма не, КОЧАН ЛАДНО Е :silent: :santa: а и м`гла има What a Face Кај вас шо има? Smile
Kaj nas m'gla nema ama ladno e i tuka!
A za Tetovo znam kako e koga ke pocne ladnoto i maglivo vreme,posebno nautro vo 8 kolku e ladnoooooooooo! :shock:
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 18 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 18 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: