ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 А сега слушам ...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 4:47 pm

E:\Foltin\Donkey Hot\Foltin_-_Moulin_Rouge_as_a_Duch_Discoteque.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 9:37 pm

Iggy Pop/Goran Bregovic - In the Death Car

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 25 Дек 2008, 10:47 pm

Пред новогодишниот хит во мојата фамилија,а тоа е December's Children (And Everybody's)\The Rolling Stones - I'm Free

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 29 Дек 2008, 12:39 am

D:\Muzika\Novi\Karolina i Aki Rahimovksi - 2007 - Bela Pesna.mp3

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 29 Дек 2008, 2:09 am

Zana-Rane :( :( :(
Вратете се на почетокот Go down
filip sisi wt* fantom eri
Тупаџија
Тупаџија


Број на мислења : 8
Локација : sk
Регистриран на : 2008-12-29

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 29 Дек 2008, 2:25 am

Morandi - Angels
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 29 Дек 2008, 4:36 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 30 Дек 2008, 12:27 am

Elvis - Sinatra, Love me Tender

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 30 Дек 2008, 2:11 am

Lovefool-The Cardigans
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 31 Дек 2008, 12:00 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 31 Дек 2008, 3:28 am

Toa sto ke pusti Dj Be Pero! lol!
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 31 Дек 2008, 9:39 am

C:\Documents and Settings\DELKTB\My Documents\GokaGrozni\Goka`s music\Makedonski narodni pesmi\Goce Arnaudov - Za Kogo Ti Cuti Dano Liceto.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 31 Дек 2008, 9:46 am

C:\Documents and Settings\DELKTB\My Documents\GokaGrozni\Goka`s music\Makedonski narodni pesmi\Blagica Pavlovska - Dobro Utro Makedonijo.mp3

со Морфи си ја слушаме така :nesto muzice:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 31 Дек 2008, 10:47 am

C:\Documents and Settings\DELKTB\My Documents\GokaGrozni\Goka`s music\Makedonski narodni pesmi\Selimova & Zelceski - Oj ovcare.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 31 Дек 2008, 1:43 pm

BB King, The Thrill is Gone

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 02 Јан 2009, 8:04 am

Bastion - Hot Day In Mexico нешто музиче 1 :nesto muzice:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 02 Јан 2009, 8:15 am

C:\Documents and Settings\DELKTB\My Documents\GokaGrozni\Goka`s music\NOVO\Hladno pivo - 11 - Pitala si me.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 04 Јан 2009, 1:09 pm

MOŽDA MOŽDA - LAKI PINGVINI


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 04 Јан 2009, 9:58 pm

Evanescence - Call Me When You're Sober
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 05 Јан 2009, 2:54 pm


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 05 Јан 2009, 8:06 pmoваа сте ја слушнале? :D :D :D мирко митревски ена веко и академци lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 05 Јан 2009, 9:48 pm

ivi напиша:

oваа сте ја слушнале? :D :D :D мирко митревски ена веко и академци lol! lol! lol!
lol! lol! lol!
Леле Иви, од кај го ископа клипов жити се?! lol! lol! Се згазив од смеење! lol!
Мирко во свој елемент, а оваа до него се искрши од играње, мавта со нозете и рацете... lol!
И пази го делов од песната:
„Сега везден одам се’ кај иста мома, само рапче слушам не се враќам дома.“ хахахахахаха lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 05 Јан 2009, 10:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: NORAH JONES-SUNRISE   Вто 13 Јан 2009, 1:58 am

Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 13 Јан 2009, 2:16 am

GokaGrozni напиша:
MOŽDA MOŽDA - LAKI PINGVINI

Ме потсети кога бев мала и со брат ми си ја пеевме песнава по дома јуху-јуху-јее
С сетив сега и на Идоли
Ти си моја чоколада,ја сам твоја чоколада и да ниси тако млада ја бих те љубио нешто музиче 1 нешто музиче 1

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
А сега слушам ...
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 17Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЗИКА-
Отиди до: