ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 А сега слушам ...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
АвторПорака
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 06 Дек 2008, 4:18 pm

Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: luis amrstorng-what a wonderfull world   Саб 06 Дек 2008, 7:17 pm

Е само кога би го послушале сите човеков,се ќе беше така розево :o
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 10 Дек 2008, 1:50 am

D:\My Music\Talking Heads\Talking Heads-the name of this band is Talking Heads-live\02 - a clean break (let's work).mp3

живели

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 10 Дек 2008, 2:14 am

D:\My Music\Pink Floyd\Wish you were here\04 - Wish You Were Here.mp3
живели

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 10 Дек 2008, 3:51 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 13 Дек 2008, 4:40 am

Evanescence - Anywhere :(
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 14 Дек 2008, 2:16 pm

D:\My Music\R`n`R\Bjork-Post\01 - Army of Me mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 14 Дек 2008, 5:26 pm

Dido - Who Makes You Feel
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 19 Дек 2008, 10:59 pm

Chill out, John Lee Hooker

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 3:30 pm

Saints 'n' Sinners :D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 3:46 pm

D:\MUSIC\RAZNO\ Igor Dzambazov - Kakva e ovaa situacija?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 3:56 pm

lol! lol! lol! Vo razno ti e Igor Gambazov lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 4:02 pm

Scarlett O'Hara напиша:
lol! lol! lol! Vo razno ti e Igor Gambazov lol! lol! lol!
Епа не знам во што да го ставам lol! lol! Најверојатно во блуз, ама немам таков фолдер.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 4:25 pm

Бе Перо напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
lol! lol! lol! Vo razno ti e Igor Gambazov lol! lol! lol!
Епа не знам во што да го ставам lol! lol! Најверојатно во блуз, ама немам таков фолдер.
Smesno bese sto se imase napisano vo koj folder i deka e vo D:\MUSIC\RAZNO\ :D
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Steve Wonder - Superstition   Саб 20 Дек 2008, 6:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 6:28 pm

Elena i Regina-Ljubav nije za nas
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Дек 2008, 6:33 pm

Кад фазани ниско лете, Азра

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
ivi
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 410
Регистриран на : 2008-09-13

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 21 Дек 2008, 12:08 am

калиопи БАТО
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 21 Дек 2008, 2:54 am

Tom Jones&The Cardigans-Burning down the house
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 21 Дек 2008, 11:51 pm

E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
:love: :love: :love: :love: :love:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 12:03 am

GokaGrozni напиша:
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3
:love: :love: :love: :love: :love:
cheers cheers cheers cheers cheers sunny
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 12:08 am

Цитат :
Не занам,ал ево га опет / Ѓуро, Топ Листа Надреалиста
E:\The Best Of The Smiths, Vol. 2\The Smiths-Bigmouth Strikes Again.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 4:07 pm

:nesto muzice: Gnarls Barkley - Crazy нешто музиче 1

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 4:09 pm

E:\Arhangel\Arhangel 02\arhangel.2.chudesen.svet.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Дек 2008, 4:10 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
А сега слушам ...
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 17Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЗИКА-
Отиди до: