ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 А сега слушам ...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
АвторПорака
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 12 Јун 2009, 3:51 am

D:\My Music\the Clash\Give 'Em Enough Rope\04 Julie's Been Working for the Drug Squad.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 13 Јун 2009, 2:37 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 16 Јун 2009, 9:57 pm

C:\Documents and Settings\Desktop\Dj Tiesto & Yahel - Open Your Mind.flvaT.mp3
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Јун 2009, 3:09 pmНе оти многу го слушам овој тип на музика ама лето е па Smile
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 20 Јун 2009, 10:43 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Јун 2009, 6:32 pm

Robbie Williams & Kylie Minogue - Kids

ПРАШАЊЕ:Оваа Кајли носи некогаш прслуче ??

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Пон 22 Јун 2009, 6:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Јун 2009, 6:35 pm

GokaGrozni напиша:


ПРАШАЊЕ:Оваа Кајли носи некогаш прслуче ??
Чекај, ти тоа ја СЛУШАШ Кајли Миног или ја ГЛЕДАШ? тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 22 Јун 2009, 6:46 pm

Си се логирам јас на мојот акаунт и ЈуТјуб ми вели Check It Out, нормално регистрирам и проверувам.Така да слушав ама и гледав, еве малку решив да проучам проблематикава Kylie Minogue (Music Video) тра-ла-ла

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 23 Јун 2009, 11:16 pm

А-а не ми ја вреѓајте Кајли, 2-3 пати ја имам ставено таа песна на форумов

Сега и аватар ќе си ставам од неа браќата блуз
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 24 Јун 2009, 12:21 pm

D:\My Music\the Clash\Give 'Em Enough Rope\08 The Clash - Stay Free.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 25 Јун 2009, 10:55 pmФамилија, Фамијија .. нај среќна на свет .. чешај, чешај

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 26 Јун 2009, 8:51 pm

D:\Muzika\Goce Nikolovski
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 27 Јун 2009, 2:29 pm

ЕДЕН

ЧЕТИРИПЕВАЈ МАЈСТОРЕ !
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 27 Јун 2009, 8:09 pm

Џапм араунд дезинфекција Што повод???
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 27 Јун 2009, 9:37 pm

Далила напиша:
Џапм араунд дезинфекција Што повод???
Без повод, викенд самар тајм (20,30ч - 03,30ч.) = младост (лудост) Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 27 Јун 2009, 9:42 pm

SiNaPsA` напиша:
Далила напиша:
Џапм араунд дезинфекција Што повод???
Без повод, викенд самар тајм (20,30ч - 03,30ч.) = младост (лудост) Smile
А дааа...се сеќавам нешто се мислев одамна беше тра-ла-ла Сега на ова се преорентирав кафица (а во позадина малиот свири на едно детско клавирче нешто музиче 1 ) Ладен танц
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Haos in Laos   Нед 28 Јун 2009, 5:38 pm
како 1 на 10

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 28 Јун 2009, 8:36 pm

Yeah
That's why I'm easy
I'm easy like sunday morningОвој што ја најувува песнава, да беше уште во функција, најверојатно ке посветеше цела една емисија на
the

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 04 Jул 2009, 2:38 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 05 Jул 2009, 3:39 am

Talking Heads - Sugar On My Tongue

на repeat
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 05 Jул 2009, 6:14 am

Зуење ()+ врапчичи на изгрејсонце......................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 06 Jул 2009, 6:06 pm

Talking Heads - Lifetime Piling Up Ладен танц
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 08 Jул 2009, 10:51 pm

D:\Muzika\Novo - Dekemvri\Karolina i Aki Rahimovksi - 2007 - Bela Pesna.mp3
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 16 Jул 2009, 10:55 pm

Слушам деца пред зграда како играат жмурка...пу таа...пу оваа... пу.... (одамна немав чуено bounce)

D:\Muzika\House 2008 - The Vocal Session\209_patrick_hagenaar_-_criminal_(vocal_mix).mp3
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 17 Jул 2009, 2:00 pm

како помошник, во процесот на глетување се освежувам со олд-тајмерчиња

D:\My Music\My Music\ggg\Studeni Noze - 01 - Kuceto Moe.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
А сега слушам ...
Вратете се на почетокот 
Страна 14 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЗИКА-
Отиди до: