ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 А сега слушам ...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 02 Фед 2009, 3:00 am

Madness- Our House In The Middle Of Our Street Ладен танц Ладен танц
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 02 Фед 2009, 4:41 am

C:\Documents and Settings\SiNaPsA\Desktop\Tose Proeski- Angliski Album 2009\Tose Proeski - Beautiful To Me.mp3

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
MaJkLcAr
Антивирус на форумот
Антивирус на форумот
avatar

Број на мислења : 82
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 02 Фед 2009, 3:04 pm

D:\My Music\zbirno gg\Track No02.wav
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 02 Фед 2009, 3:14 pm

SiNaPsA` напиша:
C:\Documents and Settings\SiNaPsA\Desktop\Tose Proeski- Angliski Album 2009\Tose Proeski - Beautiful To Me.mp3
So kakov kvalitet ti e snimkata?
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пон 02 Фед 2009, 5:30 pm

Scarlett O'Hara напиша:
SiNaPsA` напиша:
C:\Documents and Settings\SiNaPsA\Desktop\Tose Proeski- Angliski Album 2009\Tose Proeski - Beautiful To Me.mp3
So kakov kvalitet ti e snimkata?
Мислам дека квалитетот е стандарден и солиден

:nesto muzice: нешто музиче 1

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 03 Фед 2009, 12:38 am

SonicYouth & Iggy Pop - I Wanna Be Your Dog

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 03 Фед 2009, 1:31 am

Слушам кај шумат шумите, буките.. geek
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 03 Фед 2009, 1:57 am

Al Dino ...Kopriva :roll:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 03 Фед 2009, 6:45 am

Big Mouth Strikes Again - The Smiths
( поздрав до извесен "Смитс-Ловер","сакате JB" и до "да дојдам да ви помогнам у пиењето?" )

PS.Следи Ramones- Judy Is A Punk
PS#2.Сетне следи ЏИНГР-ЛА-КА-КАКА тра-ла-ла


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 03 Фед 2009, 10:50 pm

Aleksandra Radovic - 2006 - Domino - 02 - Zagrli Me
Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 04 Фед 2009, 2:04 am

EX YU hitovi :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Tom Jones-If He Should Ever Leave You   Сре 04 Фед 2009, 2:17 am

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Сре 04 Фед 2009, 5:50 pm

D:\My Music\Led Zeppelin\Led Zeppelin 2\Whole Lotta Love.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 05 Фед 2009, 4:26 pm

Bjelo Dugme :rock band:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 06 Фед 2009, 12:01 am

LYNYRD SKYNYRD - Sweet Home Alabama

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 06 Фед 2009, 2:33 am

slusam stari stari staaaaarriii makedonski narodni pesni :roll: :roll: :roll: :roll:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 06 Фед 2009, 3:39 pm

нешто музиче 1 D:\My Music\Jazz & Blues\Muddy Waters The Anthology (1947-1972)\10_Rollin_Stone.mp3 нешто музиче 1
:nesto muzice:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 07 Фед 2009, 8:57 pm

D:\My Music\Janis Joplin\Pearl\07.Me and Bobby McGee.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 07 Фед 2009, 9:11 pm

slusam nesto indisko etno ...
ne e loso ama na placenje me tera :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 07 Фед 2009, 9:19 pm

... да не лупиш кромид или можеби ќумбетот ти чади ...

D:\My Music\Janis Joplin- Big Brother & The Holding Company\Live at winterland `68\01. down on me.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 07 Фед 2009, 9:29 pm

e moze i od toa da e..
pravev sos za spagetite ... geek

slusam Tose Proeski
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 07 Фед 2009, 9:44 pm

:hagreen: :hayel: :hagreen:
.. .. ти велам мора да има нешто .. .. не ке е само до музиката, мене само Индиски филмови ме расплакуваат .. ..

D:\My Music\Janis Joplin\Pearl\02. Cry Baby.mp3 тра-ла-ла тра-ла-ла

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 08 Фед 2009, 2:23 am

Ја не гледам индиски филмови и не плачам.

Слушам вести! :D
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 08 Фед 2009, 2:43 am

Сега си ja слушам Мараја Кери на VHF од Гавриловиќа
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Нед 08 Фед 2009, 2:46 am

Мијата- ПОСТОЈАМ!


Македонија Македонија Македонија Македонија Македонија Македонија
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
А сега слушам ...
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЗИКА-
Отиди до: