ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 А сега слушам ...

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
АвторПорака
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: А сега слушам ...   Саб 25 Окт 2008, 2:13 pm

Овде може да си ги напишете песничките кои моментално ги слушате и така си ги потпевнувате!
"Некаде далеку..."-Елена Ристевска
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: А сега Ченто слуша.......   Саб 25 Окт 2008, 11:09 pm

Led Zepelin-Good times bad times bounce affraid
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Тоше Проески - Игри без граници   Нед 26 Окт 2008, 3:43 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Влатко Илиевски - И премногу долго   Вто 28 Окт 2008, 3:48 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Вто 28 Окт 2008, 3:53 am

Tishina lol!
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Дарио - Човек без спомени   Сре 29 Окт 2008, 3:23 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 30 Окт 2008, 1:32 am

Manic Street Preachers - You Stole The Sun From My Heart

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Владо Јаневски - Некогаш и негде   Чет 30 Окт 2008, 1:56 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 30 Окт 2008, 2:44 am

Stone Temple Pilots - Plush

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 31 Окт 2008, 4:07 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 31 Окт 2008, 4:54 am

РАДИО ! :D
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 31 Окт 2008, 4:25 pm

Talking Heads - a clean break (let's work) = mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 31 Окт 2008, 10:05 pm

D:\My Music\Talking Heads\Little Creatures\10 Road To Nowhere (Early Version).mp3

:lol: ⭐ bounce jocolor scratch afro lol!

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 01 Ное 2008, 12:25 am

D:\My Music\Talking Heads\Talking Heads 77\14 Psycho Killer.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 01 Ное 2008, 3:48 am
ставено на репеат... немам зборови!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 01 Ное 2008, 4:07 am

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 01 Ное 2008, 4:11 am
:(
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Саб 01 Ное 2008, 2:54 pm

C:\My Documents\GokaGrozni\Goka`s music\Razlicni\Jadranka Stojakovic-Sto te nema.mp3

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Marc Terenz - Love To Be Loved By You   Нед 02 Ное 2008, 2:57 am

❤ ❤ ❤
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Е сега ја слушам оваа песна ( 5-6 ) пати   Нед 02 Ное 2008, 12:26 pm

Even Flow - Pearl Jam
Морам да го пофалам вкусот на една наша колешка cheers cheers afro afro lol!

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Чет 06 Ное 2008, 3:40 am

Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: БАКНЕЖИ   Пет 07 Ное 2008, 2:50 am

Се сеќаваш на овие песни-бакнеж до мојата љубов
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 07 Ное 2008, 2:51 am

Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   Пет 07 Ное 2008, 3:54 am

Далила напиша:
И јас си ја ислушав СЕГА :D
(намали малку да не ги разбудиш децата ;) )
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: GUNS n ROSES-NOVEMBER RAIN   Пет 07 Ное 2008, 4:24 am

Децата само се превртуваат од моите песни,ама што да правам,сакам да си слушам музика,ама еве сега ќе се стуткам до нив,а за тебе една ноемвриска песна ❤
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: А сега слушам ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
А сега слушам ...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 17Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЗИКА-
Отиди до: