ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
АвторПорака
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Пет 24 Окт 2008, 2:24 pm

За ОВАА ТЕМА МИСЛАМ ДЕКА МНОГУ,МНОГУ ЗБОРЕЊЕ,Т.Е. ПИШУВАЊЕ НЕ НИ ТРЕБА! :D :D :D :D
Но сепак добредојдени се коментари :D :D :D :D 8) 8)

Што носиме под секојдневната облека мислам дека е многу важно,особено ако сакаме нешто поексклузивно,затоа еве неколку идеи!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Пет 24 Окт 2008, 2:41 pm

Синдарела напиша:
Што носиме под секојдневната облека мислам дека е многу важно,особено ако сакаме нешто поексклузивно,затоа еве неколку идеи
Може едно глупо ( модераторско ) прашање.
Тамава специјално за долен веш ли е Question

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Пет 24 Окт 2008, 10:23 pm

GokaGrozni напиша:
Синдарела напиша:
Што носиме под секојдневната облека мислам дека е многу важно,особено ако сакаме нешто поексклузивно,затоа еве неколку идеи
Може едно глупо ( модераторско ) прашање.
Тамава специјално за долен веш ли е Question
Највероватно...Гока дај покажи ја тангата што ја носиш lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 1:23 am

[img][/img][img]
Понудата за понежниот пол.
[img]
Опасна танга.
[/img]URL=http://img511.imageshack.us/my.php?image=mantiesgq3.jpg][/URL][/img]
и составниот дел на работно одело на работникот со цигли а можеби и со плочки.

(Не разбирам што се деси со сликите едвај некао се појавија 10 пати пробував. :silent:)


Последната промена е направена од СтончиС на Саб 25 Окт 2008, 1:48 am. Мислењето е променето 7 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 1:27 am

:D не ми замерувај Синдарела... ама ептен грд долен вешот е .. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 1:31 am

СтончиС напиша:

Понуда за понежниот пол.

Составен дел од униформа на работник со цигли.
(може да се користат и при кршење на плочки ;) )

Опасна танга. Idea

Претпоставувам многу добар веш, само што не се гледа Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 1:52 am

Venco напиша:
СтончиС напиша:

Понуда за понежниот пол.

Составен дел од униформа на работник со цигли.
(може да се користат и при кршење на плочки ;) )

Опасна танга. Idea

Претпоставувам многу добар веш, само што не се гледа Evil or Very Mad
Едвај успеав да ги исправам.
Нај хот е тангата на работникот а Question lol!
Вратете се на почетокот Go down
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 9:51 am

GokaGrozni напиша:
Синдарела напиша:
Што носиме под секојдневната облека мислам дека е многу важно,особено ако сакаме нешто поексклузивно,затоа еве неколку идеи
Може едно глупо ( модераторско ) прашање.
Тамава специјално за долен веш ли е Question

ДА,ДА,ДА,ДА!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: VERY HOT зар не?   Саб 25 Окт 2008, 10:32 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: за свечени пригоди предлог ...   Саб 25 Окт 2008, 10:56 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 12:33 pm

Pancho Villa напиша:

Ова да не го спремаш за првата брачна ноќ,а?упс!да не се спремаш(убаво ме шокира типчево кога го видов)
Или чисто онака..... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 12:37 pm

Синдарела напиша:
Pancho Villa напиша:

Ова да не го спремаш за првата брачна ноќ,а?упс!да не се спремаш(убаво ме шокира типчево кога го видов)
Или чисто онака..... Smile
НЕЕЕ... за првата брачна ноќ нешто ново ќе спремам ова веќе го имам носено lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 12:42 pm

Pancho Villa напиша:
Синдарела напиша:
Pancho Villa напиша:

Ова да не го спремаш за првата брачна ноќ,а?упс!да не се спремаш(убаво ме шокира типчево кога го видов)
Или чисто онака..... Smile
НЕЕЕ... за првата брачна ноќ нешто ново ќе спремам ова веќе го имам носено lol!

А така ли???ете ти гледам јас....
Сакав да ти кажам ама ај викам ќе се праам наудрена....Се гледа дека е веќе износено,нишо ко така тогаш ќе треба да си побараш нешо помодерно за тогаш :roll: :roll: :roll: 8) 8) 8)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 2:22 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Синдарела
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 21
Регистриран на : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 25 Окт 2008, 2:26 pm

Pancho Villa напиша:
Абе овие по центарот у Куманово да не се рашетале вака?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fantasytrend.blogspot.com
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 01 Ное 2008, 3:54 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Саб 01 Ное 2008, 2:28 pm

Леле Венцо,овие твои избранички се со ГОЛЕМИ ОЧИ,како поднесуваш толку да БУЉАТ во тебе :shock:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Вто 25 Ное 2008, 4:05 pm

Далила напиша:
Леле Венцо,овие твои избранички се со ГОЛЕМИ ОЧИ,како поднесуваш толку да БУЉАТ во тебе :shock:

Да знаеш Далила ич не ми е лесно ама коа мора да се работи се издржува lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Вто 09 Дек 2008, 3:09 am

Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Чет 11 Дек 2008, 12:55 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Чет 11 Дек 2008, 4:14 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: е ова е жешко...хахаха   Чет 11 Дек 2008, 4:16 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Сре 17 Дек 2008, 8:42 pmПоследната промена е направена од Venco на Пон 19 Јан 2009, 8:27 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Сре 17 Дек 2008, 8:44 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   Сре 17 Дек 2008, 8:47 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хот,хот,хот ... Полноќно ЖЕШКО !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 13Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: