ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Online игри

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Сре 18 Фед 2009, 1:07 am

А-ха, јас ќе бидам од кај Дадето ;)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Сре 18 Фед 2009, 2:20 am

Билјана напиша:
А-ха, јас ќе бидам од кај Дадето ;)

E и ти ама најде за кого да навиваш тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла ... ке има после Ѕид .... :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Сре 18 Фед 2009, 3:09 am

ne krekajte more..
ke bide kokoskina zabava Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ami jas si znam se..
samo lobyto go proucuvav 👅
btw pitaj g sinapsa ko pomina :roll: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Чет 19 Фед 2009, 5:13 pm

Dadeto напиша:
ne krekajte more..

btw pitaj g sinapsa ko pomina :roll: :hayel: :hayel: :hayel:

Чим трае, овоа напред истина ќе е, изгледа ... Тоо
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Чет 19 Фед 2009, 9:41 pm

ne tuku e dzentlmen...
ako otvori usta ke ti kaze deka me st'chi mars dva pati :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Чет 19 Фед 2009, 11:29 pm

Dadeto напиша:
ne tuku e dzentlmen...
ako otvori usta ke ti kaze deka me st'chi mars dva pati :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:

Тоа е добро, значи научила си да играш :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Пет 20 Фед 2009, 5:00 pm

abe si znam jas odamna... samo se prilagoduvav na sajtot :roll: :roll: geek
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Пет 27 Фед 2009, 12:15 am

Дали е некој за партија покер? Smile_smoker:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Саб 21 Мар 2009, 1:58 am

Таблаџии, тренирате уште? Рум 69 и 73 чека на двобој :eskalibur:

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Саб 21 Мар 2009, 2:20 am

Ја деновиве сум окупирана со интересна онлајн игра, редам коцки по тежок редослед до одредена цел и секое ниво е се побрзо.Ама синоќа сите 10 нивоа ги поминав и се правев фраер 8) 8)

А Дадето ја решаваше најлогичната задача и ја реши за ...3 дена тра-ла-ла (само да не ме прочита ):shock: geek
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Саб 21 Мар 2009, 3:03 am

Билјана напиша:

А Дадето ја решаваше најлогичната задача и ја реши за ...3 дена тра-ла-ла (само да не ме прочита ):shock: geek
Ако те прочита, кажи lol!
И да прашам....да не се уплаши Дадето од табла па што реди коцки :roll: :roll: geek

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Саб 21 Мар 2009, 3:33 am

Не реди коцки , јас сум по коцките :D Решаваше некои логични задачи и ги реши..одвај geek

Сигурно се исплашила од таблите чим стана solo player king
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Саб 21 Мар 2009, 4:49 am

koj mor 3 dena
3 casa..
ccccccccccccccccccc
mi vadi eftirii ..
oj ti resi ja ..
kaj da e do kaj nova 2010 ke ja resis geek geek geek geek

Sinapsa .. ne sum se isplasila more.. tuku ne mogu stich geek
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Сре 25 Мар 2009, 8:08 pm

Интересна игра ама доста тешка! :shock:

http://www.foddy.net/Athletics.html
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Сре 25 Мар 2009, 8:36 pm

Чак Норис има и онлајн игра! :hayel: :hayel:http://www.buzzedgames.com/play-4682-Tchaqui_Nouris_World.html


Пазете да не го победите... :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Нед 29 Мар 2009, 5:49 pm

Ставете си слика од НЕТ или вашиот компјутер и клоцајте го тој што ве нервира.. geek geek ..барем малку ќе ви олесни.. ;) ;)


http://www.pictogame.com/en/create/111_devil-kick
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Пон 27 Апр 2009, 1:10 am


девојка со точокО


...пу да ти и*ам раката, да ти и*ам

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Чет 14 Мај 2009, 1:48 am:Here I Come:


Жива зараза!

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Пон 22 Јун 2009, 8:52 pmЕве конечно и јас да се пријавам со муабети "ЗА ПРЕД КУМ"

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Пон 29 Јун 2009, 10:03 pm

И по ТИТО, ТИТО !!! study

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Пет 14 Aвг 2009, 2:42 am

Има доброволец да го преслушам на фудбалче? мајмун

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Нед 16 Aвг 2009, 11:59 am

SiNaPsA` напиша:
Има доброволец да го преслушам на фудбалче? мајмун

ХихХИ, сум се заразил до даска со таа, башка па сум се заразил и со онаа другата.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Нед 23 Aвг 2009, 8:08 pm

еМакедонија е новата цел кон која тежнеат македонските зависнизи, проверете и поиграјте.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Сре 26 Aвг 2009, 11:55 pm

Знаев дека мати нешто, па толкави поени, па то је немогуНче !


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Online игри   Вто 01 Сеп 2009, 10:31 amПочеток на едно добро пријателство, му подарив едно шише со незнам што внатре ( цидар ?? )

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Online игри   

Вратете се на почетокот Go down
 
Online игри
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: