ФОРУМОТ Е НАШ
Временска прогноза - Page 31 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 Временска прогноза

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
АвторПорака
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyСре 22 Апр 2009, 1:56 am

...па више скисна дождов :roll:

..............................................................................................................................................
Временска прогноза - Page 31 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyСре 22 Апр 2009, 2:12 am

Uste ke vrne!
Se ocekuva razvedruvanje vo Petok. :D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyСре 22 Апр 2009, 2:15 am

Времено е
повуци-потегни
Глигорче е распаметен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyСре 22 Апр 2009, 2:37 am

Бе Перо напиша:
Времено е
повуци-потегни
Глигорче е распаметен

Глигорче, Глигорче, Глигорче
месеци, месеци и месеци
пишувате за него,
а ја уште не знам
што е поентава
со тоа Глигорче= да се чудиш :clown:

..............................................................................................................................................
Временска прогноза - Page 31 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyЧет 23 Апр 2009, 12:52 am

SiNaPsA` напиша:
Бе Перо напиша:
Времено е
повуци-потегни
Глигорче е распаметен

Глигорче, Глигорче, Глигорче
месеци, месеци и месеци
пишувате за него,
а ја уште не знам
што е поентава
со тоа Глигорче= да се чудиш :clown:
Сврти еднаш на временска прогноза на А1 и лично ќе се увериш во мајсторијата на прогнозирањето која ја демонстрира Глигорче. geek :D :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyНед 26 Апр 2009, 3:21 pm

Одлично се погоди времето вчера, како најавуваше во вторникот-средата, јас си реков ќе го видиме Велес наврнат :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПон 27 Апр 2009, 12:10 am

Tanja so slusas ti drugi?!!!:D
Jas ubavo si kazav deka se ocekiva razvedruvanje vo Petok. :D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПон 27 Апр 2009, 12:18 am

Scarlett O'Hara напиша:
Tanja so slusas ti drugi?!!!:D
Jas ubavo si kazav deka se ocekiva razvedruvanje vo Petok. :D:D:D

Оооо, се извинувам, тоа не сум го видела :oops:
Отсега тебе ќе те прашувам, арно Перо отвори и тема geek
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПон 27 Апр 2009, 12:21 am

eftimoskatb напиша:
Scarlett O'Hara напиша:
Tanja so slusas ti drugi?!!!:D
Jas ubavo si kazav deka se ocekiva razvedruvanje vo Petok. :D:D:D

Оооо, се извинувам, тоа не сум го видела :oops:
Отсега тебе ќе те прашувам, арно Перо отвори и тема geek
Pameten e Be Pero! ;)
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПон 27 Апр 2009, 12:37 am

Е па ајде Скарлет, во дилема сум што да облечам утре geek , помагај околу временскиве прилики!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПон 27 Апр 2009, 12:50 am

Utre ke bide soncevo so max temperatura 18° C vo 13 casot. :D
Znaci ke si obleces kosulce so kratki rakavcinja i gemperce koe koga ke zatopli ke mozes da si go sobleces! :D
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПон 27 Апр 2009, 1:24 am

Scarlett O'Hara напиша:
Utre ke bide soncevo so max temperatura 18° C vo 13 casot. :D
Znaci ke si obleces kosulce so kratki rakavcinja i gemperce koe koga ke zatopli ke mozes da si go sobleces! :D

Одлично, така и си мислев. Ајде да се дадам во потрага по некое соодветно џемперче ;)
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyВто 28 Апр 2009, 3:50 pm

Се спрема да се истури Временска прогноза - Page 31 Rain

..............................................................................................................................................
Временска прогноза - Page 31 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyВто 28 Апр 2009, 4:18 pm

На овој дел (тука кај нас) само се мрчи, зароси помалку и то, Инаку дува југоисточен ветер па мош попладнево ке донесе некое дошче !
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyВто 28 Апр 2009, 4:26 pm

Venco напиша:
На овој дел (тука кај нас) само се мрчи, зароси помалку и то, Инаку дува југоисточен ветер па мош попладнево ке донесе некое дошче !
Ако ви фали дожд да ви пратиме некое облаче од тука, тука ги имаме за извоз Smile

..............................................................................................................................................
Временска прогноза - Page 31 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
GokaGrozni

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyВто 28 Апр 2009, 6:42 pm

SiNaPsA` напиша:
... тука ги имаме за извоз Smile
Документи за извоз ги правам гратис, инаку го виде ли Глигорче ?

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Venco
Тупаџија со тапија
Venco

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyВто 28 Апр 2009, 8:29 pm

GokaGrozni напиша:
SiNaPsA` напиша:
... тука ги имаме за извоз Smile
Документи за извоз ги правам гратис, инаку го виде ли Глигорче ?

Превозот франко Тетово или Куманово lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyСре 29 Апр 2009, 2:54 am

Venco напиша:
GokaGrozni напиша:
SiNaPsA` напиша:
... тука ги имаме за извоз Smile
Документи за извоз ги правам гратис, инаку го виде ли Глигорче ?

Превозот франко Тетово или Куманово lol!
Преку слободна (временска) зона Скопје lol!
...и фајнали после 8 месеци разбрав што е поентата со Глигорче :clown:

..............................................................................................................................................
Временска прогноза - Page 31 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПет 01 Мај 2009, 8:34 pm

Дали некогаш сме имале постуден 1-ви мај од денешниов? :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПет 01 Мај 2009, 8:47 pm

Бе Перо напиша:
Дали некогаш сме имале постуден 1-ви мај од денешниов? :D

Леле, катасттрофа е времево денес - више не знам кај да се обратам, више пукнав! :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyПет 01 Мај 2009, 8:51 pm

eftimoskatb напиша:
Бе Перо напиша:
Дали некогаш сме имале постуден 1-ви мај од денешниов? :D

Леле, катасттрофа е времево денес - више не знам кај да се обратам, више пукнав! :roll:
Не помага ни ракија, ни ништо. :D :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyСре 06 Мај 2009, 8:59 pm

Насабајле кочан ладно, поручек вручина, навечер дожд :roll:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyЧет 07 Мај 2009, 12:02 am

SiNaPsA` напиша:
Насабајле кочан ладно, поручек вручина, навечер дожд :roll:
Еве прееска ако го слушаше Глигорче (фајнали дозна за човекот :D ) рече дека не очекуваат повисоки температури со повеќе сончеви периоди во наредните денови! Сонцето наше
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyЧет 07 Мај 2009, 12:19 am

Бе Перо напиша:
повисоки температури со повеќе сончеви периоди
Значи сеа ќе биде потопло од 12 до 17 часот? :lol:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 EmptyЧет 07 Мај 2009, 12:25 am

SiNaPsA` напиша:
Бе Перо напиша:
повисоки температури со повеќе сончеви периоди
Значи сеа ќе биде потопло од 12 до 17 часот? :lol:
Да. :D Времето ќе биде поволно за друштвени игри и прошетки низ парк. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
Временска прогноза - Page 31 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Временска прогноза   Временска прогноза - Page 31 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Временска прогноза
Вратете се на почетокот 
Страна 31 of 34Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: