ФОРУМОТ Е НАШ
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 79175518

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share
 

 ТУПАЛКА (повторно)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 2:48 pm

Green Power напиша:
Angela напиша:
Јас... само информативно..... зелената хаљина отиде на хемиско...;)

Добра ноќ на сите што ве нема!!!

Во каква заблуда ќе сум живеел ако зеленото на "хемиско" не отидеше.....не сум знаел дека и други бои на светот постојат, и дека тие други бои исто така прекрасно го бојат човека :D ......кој и да е на аватаров, прекрасно изгледа од половина надолу, обоен во бело......чиста среќа што е пладне, бидејќи главната инспирација за Тупалка е после полноќ кога вообичаено сум ги пишувал и најинспиративните текстови и есеи...вака, само краток осврт на новостите кои го одбележуваат денот...а тој, денот, нека ви биде доволно ДОБАР за да го прогласите за убав и впечатлив...... :Dзелената боја е составен дел на мојот живот... ако не е хаљината тогаш е твојот зелен шал.... добро дојде cheers
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 2:51 pm

Angela напиша:
Green Power напиша:
Angela напиша:
Јас... само информативно..... зелената хаљина отиде на хемиско...;)

Добра ноќ на сите што ве нема!!!

Во каква заблуда ќе сум живеел ако зеленото на "хемиско" не отидеше.....не сум знаел дека и други бои на светот постојат, и дека тие други бои исто така прекрасно го бојат човека :D ......кој и да е на аватаров, прекрасно изгледа од половина надолу, обоен во бело......чиста среќа што е пладне, бидејќи главната инспирација за Тупалка е после полноќ кога вообичаено сум ги пишувал и најинспиративните текстови и есеи...вака, само краток осврт на новостите кои го одбележуваат денот...а тој, денот, нека ви биде доволно ДОБАР за да го прогласите за убав и впечатлив...... :Dзелената боја е составен дел на мојот живот... ако не е хаљината тогаш е твојот зелен шал.... добро дојде cheers

Наравоучение: "Купете за себе зелен шал, додека е во мода, бидејќи само така ќе бидете некому составен дел од неговиот живот".....добро те најдов lol!
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
SiNaPsA`

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 3:04 pm

Добар ден колешки и колеги...
Денеска е 285-тиот ден во годината...Времето надвор е исто како и вчера...
Тууу не ми иде сабајлечки со тупењево... scratch

..............................................................................................................................................
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 40d0913bea20820bc056391e56d9aaa8
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 3:13 pm

SiNaPsA` напиша:
Добар ден колешки и колеги...
Денеска е 285-тиот ден во годината...Времето надвор е исто како и вчера...
Тууу не ми иде сабајлечки со тупењево... scratch

Абре на никого не му оди тупењето...сите сме во исчекување на вечерта и ноќта и сите креативни атоми и потенцијали си ги чуваме за неа :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 3:31 pm

Green Power напиша:
Angela напиша:
Green Power напиша:
Angela напиша:
Јас... само информативно..... зелената хаљина отиде на хемиско...;)

Добра ноќ на сите што ве нема!!!

Во каква заблуда ќе сум живеел ако зеленото на "хемиско" не отидеше.....не сум знаел дека и други бои на светот постојат, и дека тие други бои исто така прекрасно го бојат човека :D ......кој и да е на аватаров, прекрасно изгледа од половина надолу, обоен во бело......чиста среќа што е пладне, бидејќи главната инспирација за Тупалка е после полноќ кога вообичаено сум ги пишувал и најинспиративните текстови и есеи...вака, само краток осврт на новостите кои го одбележуваат денот...а тој, денот, нека ви биде доволно ДОБАР за да го прогласите за убав и впечатлив...... :Dзелената боја е составен дел на мојот живот... ако не е хаљината тогаш е твојот зелен шал.... добро дојде cheers

Наравоучение: "Купете за себе зелен шал, додека е во мода, бидејќи само така ќе бидете некому составен дел од неговиот живот".....добро те најдов lol!


искуството е вековен учител во животот lol!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 3:35 pm

Регистрирани членови: Angela ке ми прејде во навика да сум сама... после сите ќе добиете црвен картон!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 3:53 pm

Angela напиша:
Регистрирани членови: Angela ке ми прејде во навика да сум сама... после сите ќе добиете црвен картон!!!!

Ангела, да не ги згреши картоните???......покажи зелен картон, па сиот свет да те разбере и да те види!!!! lol!

П.С.А во однос на самотијата, баш кога мислиш дека си најосамена, најприсутен сум тогаш, и јас, и сите останати колеги од форумот :D
Вратете се на почетокот Go down
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
Arwen BubaMawa

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 4:06 pm

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 100408gm
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Ангела

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 4:08 pm

добар и тебе ден Arwen BubaMawa :heart:
Вратете се на почетокот Go down
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
Arwen BubaMawa

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 4:11 pm

Ne im se tupi na lugevo "sabajlecki" a? Smile Pa i toa e ok... NOKTA E NASA!!! :lol: Jas ke doagam povremeno deneska, bidejki sum zafatena - fakultetdziite mi dojdoa deneska od SK pa da si gi izguskam i da si poogovarame! ;) cheers
POOOOOOZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 4:18 pm

Ubavo da si pomines so drugarcinjata a i vremevo e mnogu ubavo!!!cheers
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: На шалтер   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 5:33 pm

Да се пријавам!!!

Компјуторов нејќеше да пали деновиве, стискав на ентер, буткавме со комшиите, ама џабе :roll:

Запали сега, со осумдес евра, да г’онадам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 6:37 pm

Тања напиша:
Да се пријавам!!!

Компјуторов нејќеше да пали деновиве, стискав на ентер, буткавме со комшиите, ама џабе :roll:

Запали сега, со осумдес евра, да г’онадам Smile

Фала што ми го послуша советот да стискаш на Ентер..не успешен ама барем проба

:D .Очигледно АЈ ТИ МЕНАЏЕРОТ си ја завршил работата правилно Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 6:44 pm

Билјана напиша:
Тања напиша:
Да се пријавам!!!

Компјуторов нејќеше да пали деновиве, стискав на ентер, буткавме со комшиите, ама џабе :roll:

Запали сега, со осумдес евра, да г’онадам Smile

Фала што ми го послуша советот да стискаш на Ентер..не успешен ама барем проба

:D .Очигледно АЈ ТИ МЕНАЏЕРОТ си ја завршил работата правилно Smile

cheers sunny

Ја надтупивте ли нормата деновиве??? ;)
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 6:47 pm

Замисли не се разделивме како вагон и локомотива после 67 мата страна..тупалка остана цела :D
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 6:53 pm

Билјана напиша:
Замисли не се разделивме како вагон и локомотива после 67 мата страна..тупалка остана цела :D

lol! lol! lol!

Добро е тоа, значи дека и форумов полека стекнува кондиција технички да ни ги следи мислите geek
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
Билјана

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 6:59 pm

Или ни ги следи мислите.. или на 10 000 тиот пост пак ќе се раздели :cry: .. не е битно може понатаму скроз ќе се среди работата.. па никој нема да паѓа во бездна при делењето Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
Бе Перо

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 7:23 pm

Тања напиша:
Да се пријавам!!!

Компјуторов нејќеше да пали деновиве, стискав на ентер, буткавме со комшиите, ама џабе :roll:

Запали сега, со осумдес евра, да г’онадам Smile
Ооо кого гледам! sunny

Ах тој компјуткор...за напојувањето се менува една батерија внатре ако не се лажам, барем така е кај обичните компјутери.

Како и да е, мило ми е што пак си тука со нас!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 7:36 pm

Тања напиша:
Да се пријавам!!!

Компјуторов нејќеше да пали деновиве, стискав на ентер, буткавме со комшиите, ама џабе :roll:

Запали сега, со осумдес евра, да г’онадам Smile
Welcome back! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
Green Power

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 8:21 pm

Тања напиша:
Билјана напиша:
Тања напиша:
Да се пријавам!!!

Компјуторов нејќеше да пали деновиве, стискав на ентер, буткавме со комшиите, ама џабе :roll:

Запали сега, со осумдес евра, да г’онадам Smile

Фала што ми го послуша советот да стискаш на Ентер..не успешен ама барем проба

:D .Очигледно АЈ ТИ МЕНАЏЕРОТ си ја завршил работата правилно Smile

cheers sunny

Ја надтупивте ли нормата деновиве??? ;)

Форумот почнува да се буди Тања, како север и југ, како исток и запад....но, цело е кога има се' нели??...а баш тоа малку го немаше...те немаше тебе
:D ...добре дојде
Вратете се на почетокот Go down
Lidija
Уметничка душа
Уметничка душа
Lidija

Број на мислења : 609
Локација : Скопје, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 9:13 pm

Навистина добро дојде,не е исто без тебе драга Тања......без професор нема квалитетно тупење.
Вратете се на почетокот Go down
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
Arwen BubaMawa

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 10:54 pm

Ajde drustvo, dosta tupenje, sabota e LET'S PARTY!!! 8) bounce jocolor
afro afro afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
Pancho Villa

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyСаб 11 Окт 2008, 11:08 pm

После чаршија сите тука да видиме кој,како ,што...
п.с. Добре ни дојде Тања, комјутерот како у јапан да го беше пратила на сервис,два месеца го поправаш...хехе
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
eftimoskatb

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 12 Окт 2008, 12:46 am

Pancho Villa напиша:
После чаршија сите тука да видиме кој,како ,што...
п.с. Добре ни дојде Тања, комјутерот како у јапан да го беше пратила на сервис,два месеца го поправаш...хехе

Богами, и јас така се чувствував... Ко којзнае колку време да ме нема!!!
Компјутер кога немам, ко недајбоже нешто да ме боли, или ко струја да немам дома, толку е штуро :roll: :roll:

Не е уба таа зависноста, ама ко што вели еден графит „Ако е хероинот дрога - онда ја сум наркоман!“ :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
Scarlett O'Hara

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 EmptyНед 12 Окт 2008, 1:30 am

Dobro utro od mene do site prisutni na forumov! :D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ТУПАЛКА (повторно)   ТУПАЛКА (повторно) - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ТУПАЛКА (повторно)
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ТУПАЛКА-
Отиди до: