ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Анимиран (цртан) филм

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Од вештер човек не бидува! - Штрумфови(те)   Сре 08 Окт 2008, 5:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Таличниот Том   Сре 08 Окт 2008, 5:51 pm

Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Мр. Хикап   Сре 08 Окт 2008, 6:07 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Ч У Д Н О   Сре 08 Окт 2008, 9:45 pm

Цртаниот над Цртаните,сите го заборавивте Question Exclamation Question Exclamation Exclamation Arrow


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Сре 08 Окт 2008, 10:46 pm

GokaGrozni напиша:
Цртаниот над Цртаните,сите го заборавивте Question Exclamation Question Exclamation Exclamation Arrow


Бе Перо напиша:

Јас ги сакам следниве цртани:
-Снупи
-Том и Џери
-Looney Tunes -особено оној со петелот што многу збори и кучето.
...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Чет 09 Окт 2008, 2:15 am

Темава е одлична !!!
Си ги изгледав дел од цртаните кои и кај мене оставија голем белег.
Над 80% од цртаните ми се познати, освен оние постарите...
И цртаните од продукција Walt Disney многу сакав да ги гледам bounce
Donald Duck


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Mickey Mouse & Pluto   Чет 09 Окт 2008, 2:19 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Попај морнарот   Чет 09 Окт 2008, 2:27 am

Сакам многу спанаќ Basketball

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Чет 09 Окт 2008, 2:29 am

Бе Перо напиша:

-Looney Tunes -особено оној со петелот што многу збори и кучето.
...

I jas! :D
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: south park sucks my balls mr garrison   Чет 09 Окт 2008, 2:32 am

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Yabba Dabba Doooo !!!   Чет 09 Окт 2008, 2:38 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Чет 09 Окт 2008, 3:19 pm

Oliver The Macedonian напиша:
Браво Оливер што го најде и го постави.
(мајката му било на македонски да си прашаш :D )
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Чет 09 Окт 2008, 4:19 pm

Scarlett O'Hara напиша:
Бе Перо напиша:

-Looney Tunes -особено оној со петелот што многу збори и кучето.
...

I jas! :D
Еве го!
Вака отприлика збори:
„Now what...I say what`s goin` on here?“ :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: СКУБИ ДУ   Чет 09 Окт 2008, 11:21 pmНа еден филм коментар,забелешка упатена кон продавачот на автомобили марка SUBARU беше следнава,што продаваш СКУБИ-ДУ автомобили ( во Амерички стил,нАли )

:D Twisted Evil :D

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Пчеличката Маја   Пет 10 Окт 2008, 2:56 am

Ете што ти значи форум,добиваш инспирација во 01.57,ЧУДНО.


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Пет 10 Окт 2008, 3:00 am

GokaGrozni напиша:
Ете што ти значи форум,добиваш инспирација во 01.57,ЧУДНО.

Ех колку ја сакав,а и бев многу малечка тогаш...како ти текна-баш инспирација flower
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Пет 10 Окт 2008, 4:57 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Пет 10 Окт 2008, 4:58 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Пет 10 Окт 2008, 5:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   Пет 10 Окт 2008, 5:04 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Инспекторот МАМБЛИ   Нед 12 Окт 2008, 9:54 am

КЛАСИКА 1Посебно ми е интересантна синхронизацијата на овој цртан филм.

..............................................................................................................................................
„Име си е име“


Последната промена е направена од GokaGrozni на Нед 12 Окт 2008, 9:57 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : заборавив коментар)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Тошо мачорот и полицаецот Добромир   Нед 12 Окт 2008, 10:06 am

КЛАСИКА 2Прекрасна синхронизација,исто

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Incredibles - Мојот омилен цртан   Нед 12 Окт 2008, 10:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Asterix&Obelix in Britain   Пон 13 Окт 2008, 2:35 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Ice Age   Пон 13 Окт 2008, 3:05 am

Цртан од новата генерација на 3Д цртани, кој мене ми е меѓу најомилените :P

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Анимиран (цртан) филм   

Вратете се на почетокот Go down
 
Анимиран (цртан) филм
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЛТИ МЕДИА-
Отиди до: