ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Си личат, нели?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 12 Мар 2009, 1:11 am

Одлични споредби Скарлет. Това се с`штите хора, само в`ф две слики. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 13 Мар 2009, 11:44 am


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 13 Мар 2009, 12:07 pm


:hagreen: :hagreen: :hagreen: :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 13 Мар 2009, 3:30 pm

Хахахахха :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Гока, кој е тој од десно? :D

А Скарлет, последните двајца па ептен личат, ко јајце на јајце. :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 13 Мар 2009, 4:53 pm

I jas bev iznenadena kako e mozna tolkava slicnost. lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Саб 14 Мар 2009, 2:24 am

GokaGrozni напиша:
Аууу Гока, па овој бил тапанарот на Franz Ferdinand, јас дури сега го забележав. :D :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Нед 15 Мар 2009, 1:54 am

тра-ла-ла
:hagreen: :hagreen: :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Сре 18 Мар 2009, 3:53 pm

Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Сре 18 Мар 2009, 4:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пон 14 Сеп 2009, 12:02 am

Двајца сонародници од Франција, едниот е кошаркар, а другиот е фудбалер.
Де Коло Бензема
Си личат, А?!?
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пон 14 Сеп 2009, 12:04 am

SiNaPsA` напиша:

Си личат, А?!?
Еј и јас го помислив истото!
Дефинитивно личат, браво за споредбата! Аплауз
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Саб 12 Дек 2009, 4:39 pm

Ај не ви кажувам на кого личи глумицава (Jane Adams), сами погодете... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Саб 12 Дек 2009, 9:35 pm

Навистина не сум сигурна кој е на втората слика,Тања да не е?
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Саб 12 Дек 2009, 9:46 pm

Далила напиша:
Навистина не сум сигурна кој е на втората слика,Тања да не е?
Хихи, за чудо, не е. Smile И двете слики се од глумицата, а на втората посебно си личат. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Си личат, нели?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: