ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Си личат, нели?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Сре 08 Окт 2008, 9:02 pm

Oliver The Macedonian напиша:

Liev Schreiber, Oliver The Macedonian & Ivona The Great
Uste vegite da gi iscupas i... :D lol!
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Сре 08 Окт 2008, 9:44 pm

Oliver The Macedonian напиша:

Liev Schreiber, Oliver The Macedonian & Ivona The Great
Друже да не ги напишеше имињата одоздола нема да знаев кој е кој Question Idea ...ќе мислев дека се работи за една иста личност scratch ;)

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Сре 08 Окт 2008, 11:13 pm

lol! Браво Оливер! Стварно си личите!

Еве уште една споредба од мене, слободна проценка:Ed Harris
Vladimir Putin
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Сре 08 Окт 2008, 11:27 pm

Wayne Rooney and Shrek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 09 Окт 2008, 12:45 am

Гаргамел и Бучки

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Arwen BubaMawa
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 204
Локација : Beverly Hills / Struga / MAKEDONIJA
Регистриран на : 2008-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 10 Окт 2008, 5:44 pm

Бе Перо напиша:
Wayne Rooney and Shrek

Shrek ima poubavi usi! :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lt-apartments.mkd.net
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 10 Окт 2008, 5:56 pm

Pancho Villa напиша:
Гаргамел и Бучки

прав избор и најдобар пример од сите досеа
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пон 13 Окт 2008, 8:33 pm

Ко браќа се!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 17 Окт 2008, 12:12 am

Бе Перо напиша:
Ко браќа се!
Е за овие кога и да ги видев си велев леле колку си личат,сега кога ги видов во темава навистина се сложуваме со констатацијата Smile
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пет 17 Окт 2008, 12:20 am

Далила напиша:

Е за овие кога и да ги видев си велев леле колку си личат,сега кога ги видов во темава навистина се сложуваме со констатацијата Smile
:D Јас па гледам другиве некако не коментираат, а луѓево се безмалку идентични! :D Кога ги гледав на ТВ, на моменти стварно не ги разликував.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 23 Окт 2008, 12:43 am

Luis Felipe Scolari & Gene Hackman
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Koj e Koj?   Нед 16 Ное 2008, 9:42 pmВратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пон 17 Ное 2008, 12:27 am

Билјана напиша:


Едноставноооо...едноставнооооо....екстра споредба Exclamation

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Си личат нели???   Сре 26 Ное 2008, 2:37 amКога си личат, си личат, да не се лажеме сега ;) :P
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 27 Ное 2008, 4:35 amМене и онака не можете да ме препознаете, бидејќи мнооогу си личам со останатите :D
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Нед 14 Дек 2008, 10:00 pm

проверите тука
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Вто 23 Дек 2008, 8:38 pm
..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Нед 15 Фед 2009, 2:38 am
Туго-Леле
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 26 Фед 2009, 12:50 amВратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 26 Фед 2009, 1:09 amscratch стискај ентер
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 26 Фед 2009, 1:12 am

Синапса и Хит Леџер! Браво! Аплауз
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 26 Фед 2009, 2:08 am

стискај ентер вежбај малку
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Чет 26 Фед 2009, 12:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пон 09 Мар 2009, 1:12 pm
..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   Пон 09 Мар 2009, 3:43 pm

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Си личат, нели?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Си личат, нели?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: