ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Телевизиска понуда

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 8:28 pm

Мене таа „Операција Триумф“ ми личи на некаква комерцијално-рекламна глупост од типот на Идол. Во право ли сум?
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 8:41 pm

Тања напиша:
Мене таа „Операција Триумф“ ми личи на некаква комерцијално-рекламна глупост од типот на Идол. Во право ли сум?
Според мене, да. Јас лично не гледам такви натпревари. Вчера гледав нешто на почетокот и најинтересно ми беше кога една членка од жирито така добро се струполи на сцената, што и беше потребно 2-3 минути да стане и да се соземе. :lol: :lol:
YouTube ќе има работа. :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 8:44 pm

Бе Перо напиша:
Тања напиша:
Мене таа „Операција Триумф“ ми личи на некаква комерцијално-рекламна глупост од типот на Идол. Во право ли сум?
Според мене, да. Јас лично не гледам такви натпревари. Вчера гледав нешто на почетокот и најинтересно ми беше кога една членка од жирито така добро се струполи на сцената, што и беше потребно 2-3 минути да стане и да се соземе. :lol: :lol:
YouTube ќе има работа. :lol: :lol: :lol:

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ц-ц-ц, ете ти го шо гледа тој... lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Падот!   Вто 30 Сеп 2008, 8:46 pm

Еве го, го најдов!!! Не ми се верува за колку брзо време го поставиле! :lol: :lol: :lol:


lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 8:51 pm

Ахахахахаха lol! lol! lol! lol! lol! lol!

„Ајмо да помогнемо госпоџи да устане...“ lol! lol!

Како ја чекаа одозгора над дупката да се појави lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 8:58 pm

Вечерва има некој српски филм на Сител од 21.30, „Лавиринт“.
Според најавата и глумците (Драган Николиќ, Бранислав Лечиќ и други), треба да е интересен.
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 10:31 pm

Ангела, Евита Перон го даваат на А1 .. гледај го... :D :D :D
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Вто 30 Сеп 2008, 10:42 pm

е немам А1 :D

а ти види си порака овде :P
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 12:13 pm

За тие што ги сакаат Pet Shop Boys..пуштете VH1, birthday имаат
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 12:17 pm

Билјана напиша:
За тие што ги сакаат Pet Shop Boys..пуштете VH1, birthday имаат
Нека им е честит роденденот,колку години прават момците од продавницата за домашни миленици

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 12:23 pm


(во контекст на роденденот)
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 12:25 pm

Не знам колку години прават, сега баш го даваат спотот во замокот во Загреб што е снимен 'Heart' , со Дракула Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 12:27 pm

Билјана напиша:
За тие што ги сакаат Pet Shop Boys..пуштете VH1, birthday имаат

Јас ги сакам, ама немам кабелска :roll: :roll:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 12:31 pm

Отвори Скајп, ќе ти пуштам камера, ќе ги гледаш :P :P
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Саб 04 Окт 2008, 1:45 pm

Билјана напиша:
Отвори Скајп, ќе ти пуштам камера, ќе ги гледаш :P :P

Морееее, ама си хај-тек ;)
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Нед 05 Окт 2008, 12:09 am

Билјана напиша:
Не знам колку години прават, сега баш го даваат спотот во замокот во Загреб што е снимен 'Heart' , со Дракула Smile

Добра песна.
„Секогаш кога ќе те видам нешто се случува со мене, срцето почнува да ми прескокнува, аааа аа секогаш“
(Вика Christopher Sean Lowe на својот 49 роденден) afro
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:07 pm

денеска во Скопје дадов интервју за К-15 TV,гледајте ме ке ме има :drunken:

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:11 pm

GokaGrozni напиша:
денеска во Скопје дадов интервју за К-15 TV,гледајте ме ке ме има :drunken:
Сериозно Question
Вратете се на почетокот Go down
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:11 pm

GokaGrozni напиша:
денеска во Скопје дадов интервју за К-15 TV,гледајте ме ке ме има :drunken:
во која рубрика :D ?
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:13 pm

GokaGrozni напиша:
денеска во Скопје дадов интервју за К-15 TV,гледајте ме ке ме има :drunken:
А ние што ја немаме ТВ К-15 кај да гледаме? scratch Нека снима ако може некој?

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:18 pm

НЕКА СНИМА,ИНАКУ РУБРИКАТА ( МОЈА ОМИЛЕНА ) НЕКОЈ СИ ЗАКОН ДА НЕ СЕ ПРОДАВА АЛКОХОЛ ПОСЛЕ 19,00 :D :D :D :D :D

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:23 pm

GokaGrozni напиша:
НЕКА СНИМА,ИНАКУ РУБРИКАТА ( МОЈА ОМИЛЕНА ) НЕКОЈ СИ ЗАКОН ДА НЕ СЕ ПРОДАВА АЛКОХОЛ ПОСЛЕ 19,00 :D :D :D :D :D
Ти си ЗА или ПРОТИВ? :shock:
Вратете се на почетокот Go down
Oliver The Macedonian
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 115
Локација : Куманово-Скопје
Регистриран на : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Пон 06 Окт 2008, 6:25 pm

Од кај да знае он, првпат слуша за "НЕКОЈ СИ" закон :D
Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Србски филм на сител   Пон 06 Окт 2008, 9:42 pm

Ако за нешто се најдобри нашиве северни соседи тоа е смешен филм,па да го погледнеме bounce
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   Сре 08 Окт 2008, 12:13 am

Денес гледав увод за новата сезона на ОЧАЈНИ ДОМАЌИНКИ :D :( ,чекам да почне новата сезона bounce
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Телевизиска понуда   

Вратете се на почетокот Go down
 
Телевизиска понуда
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЛТИ МЕДИА-
Отиди до: