ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Музички поздрави и честитки

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Чет 02 Окт 2008, 2:53 pm

Фала, Ангела! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Пет 03 Окт 2008, 8:33 pm
поздрав до сите присутни на форумов Smile
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Пет 03 Окт 2008, 8:39 pmЕден од повеќето присутни на форумот се заблагодарува за поздравот и те отпоздравува од името на сите останати :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Пет 03 Окт 2008, 10:08 pm

грини само за тебе!

Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Thalia - Mujer Latina   Пет 03 Окт 2008, 10:30 pmАнгела, не ми е срам да кажам дека ми е убаво кога можам да ти парирам со збор или со музика....познавајќи те, можам само да претпоставам колку ослободувачка енергија ќе ти ослободи оваа песна :D
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 2:13 am

поздрав до мене Smile
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 2:35 am

neebitno напиша:
поздрав до мене Smile

А до нас ???? :pale:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 11:37 am

Бе Перо честито 500 поста за 1 месец :D :D :P , замислете што ке биде по 1 година? affraid affraid cheers


Последната промена е направена од Билјана на Саб 04 Окт 2008, 12:02 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 11:44 am

Билјана напиша:
Бе Перо честито 500 поста за 1 месец :D :D :P , замисете што ке биде по 1 година? affraid affraid cheers

Ако му е профилот „наместен“ на 1000 поста и нему како на Тупалка, на Перо устата ќе му биде под катанец или со знак за еднонасочна улица lol! lol! lol!

Честито, Перо, ПЕТСТОТКА!!! ;)
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 12:06 pm

Ќе му се разделат тие 1000 поста и пак ќе почне од почеток со 1 хихи
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 12:34 pm

Билјана напиша:
Ќе му се разделат тие 1000 поста и пак ќе почне од почеток со 1 хихи
Нем па да му треба ново зачленување со нов ник Question
Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 1:03 pm

Благодарам колеги. cheers cheers
Тешко е да дојдеш до врвот, ама уште потешко е да останеш на него. ;) :D :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 1:06 pm

Бе Перо напиша:
Благодарам колеги. cheers cheers
Тешко е да дојдеш до врвот, ама уште потешко е да останеш на него. ;) :D :lol:
Браво Бе Перо па ти стана „Одличен Тупаџија“ (види под аватарот) cheers
Ние тоа го знаевме и од порано ама сега си препознаен и од форумо наш. :D
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 1:09 pm

СтончиС напиша:
Бе Перо напиша:
Благодарам колеги. cheers cheers
Тешко е да дојдеш до врвот, ама уште потешко е да останеш на него. ;) :D :lol:
Браво Бе Перо па ти стана „Одличен Тупаџија“ (види под аватарот) cheers
Ние тоа го знаевме и од порано ама сега си препознаен и од форумо наш. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Хихи, сега ја видов титулава. :lol:

Лелеее, значи јас најмногу дробам овде. :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 1:11 pm

Мелеш

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 1:20 pm

GokaGrozni напиша:
Мелеш
Честито нов аватар.
Само уште овие не си ги поставил како аватар:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 04 Окт 2008, 1:34 pm

Лоши спомени пријателе,лоши спомени :P


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Morpheus
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 336
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-09-09

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Вто 07 Окт 2008, 11:01 pm

Бе Перо напиша:
СтончиС напиша:
Бе Перо напиша:
Благодарам колеги. cheers cheers
Тешко е да дојдеш до врвот, ама уште потешко е да останеш на него. ;) :D :lol:
Браво Бе Перо па ти стана „Одличен Тупаџија“ (види под аватарот) cheers
Ние тоа го знаевме и од порано ама сега си препознаен и од форумо наш. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Хихи, сега ја видов титулава. :lol:

Лелеее, значи јас најмногу дробам овде. :lol:
Браво МАЈСТОРЕ !
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Вто 07 Окт 2008, 11:10 pm

Morpheus напиша:

Браво МАЈСТОРЕ !
Фала, колега. cheers
Ајде па стигајте. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Пет 10 Окт 2008, 2:40 am

поздравче до сите

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Riblja Corba - Nemoj sreco, nemoj danas   Пет 10 Окт 2008, 7:47 am

Нашите членови се испратиле точно 5503 мислењаЧЕСТИТО ЗБИР >13< Twisted Evil

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: ЧЕСТИТ 11-ти ОКТОМВРИ !!!   Саб 11 Окт 2008, 3:04 am

Честит празник на сите Македонци.
За многу години да ни е празникот.

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 11 Окт 2008, 3:13 am

И покрај се', драго ми е што сум тука, богат сум во тебе немаштијо и само тука стојам на двете нозе, не умирам.....сега и за навек...среќен празник Македонија и среќа на трудот црн народ!!!!!!.....АМИН!!!! ;)
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 11 Окт 2008, 3:41 amСРЕКЕН ПРАЗНИК
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   Саб 11 Окт 2008, 11:00 am

Честит празник татковино моја

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Музички поздрави и честитки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Музички поздрави и честитки
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: МУЗИКА-
Отиди до: