ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 29 Сеп 2008, 2:30 am

Водителски грешки од странски ТВ станици.


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Полицајци со средно :)   Вто 30 Сеп 2008, 9:45 pm

„Газ...гас...гз...е.ати крстословката“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 01 Окт 2008, 12:17 am
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Скриена камера.   Чет 02 Окт 2008, 5:53 pm


Да се трча по бебето или да се гледа .... прашање е сега. :lol:
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: македонскo BMW   Чет 09 Окт 2008, 8:55 pm

епа нема тема смешни слики.. овде ке ставам една


Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Сирота водителка :-))   Пет 10 Окт 2008, 2:59 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 11 Окт 2008, 4:51 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 11 Окт 2008, 5:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 11 Окт 2008, 6:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 13 Окт 2008, 12:55 am

Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: фудбал ...   Сре 15 Окт 2008, 6:59 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 15 Окт 2008, 7:42 am

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: monty python stoning clip   Саб 18 Окт 2008, 3:56 pm


Беше спомнат пред некое време. Старецот што го судат бидејќи рекол Јехова. afro
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 18 Окт 2008, 4:22 pm

и само ако не сте се смееле!!! Twisted Evil

lol! https://www.youtube.com/watch?v=Z7BvatOcz-o
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Папата и Мајкл Ангело   Саб 18 Окт 2008, 4:36 pmНесогласување на Папата со уметничкиот израз на Мајкл Ангело lol!
(еве го крајот.)

Pope: Well one Messiah is what I want!
Michaelangelo: I'll tell you what you want mate, you want a bloody
photographer, that's what you want. Not a bloody great artist...
Pope: (Leaps out of his seat) I'll tell you what I want! I want a Last
Supper with one Christ, twelve Disciples, no kangaroos, no trampoline
acts, by Thursday lunch, or you don't get paid!
Michaelangelo: Bloody fascist!
Pope: Look, I'm the bloody Pope, I am! May not no much about Art, but
I know what I like!
Вратете се на почетокот Go down
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Човек кенгур   Саб 18 Окт 2008, 6:23 pm

за да го видите дебилчето стиснете тука
Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Смешно, дури и боли!!!   Саб 18 Окт 2008, 6:52 pm

Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Џентлмен на деценијата!!   Нед 19 Окт 2008, 10:37 pmЕ да, не се сите како мене....бескрајно трпеливи! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Задолжително за гледање!!   Нед 19 Окт 2008, 10:44 pmШто да каже човек оосле оваа реклама.....а, јас мислев дека ЈАС сум си најголемиот малер на овој свет....имало и поголем и посодржаен малер од мене lol!
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: WC   Пон 20 Окт 2008, 12:40 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: КАКО ДА СЕ ОДНЕСУВАШ СО СВОЈАТА ЖЕНА   Пон 20 Окт 2008, 1:15 am

Вратете се на почетокот Go down
Green Power
Говорникот
Говорникот
avatar

Број на мислења : 860
Локација : Велес, епицентар на Македонија
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Пазете што пеете и зад кого пеете!!!   Пон 20 Окт 2008, 1:23 am

Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: ЗАЗЕМЕНА ТЕРИТОРИЈА   Пон 20 Окт 2008, 1:25 am

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Шопинг   Вто 21 Окт 2008, 4:34 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Pancho Villa
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 996
Локација : Куманово у центар
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Супер полицаец   Саб 25 Окт 2008, 12:58 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://slobodnotupenje.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: