ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторПорака
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 17 Сеп 2009, 12:27 am

Dimitarq напиша:
Далила напиша:
Тоа со петелот е добро,хи,хи,го прекина во играта...Go promasiv za malce...ako go pogodev ke umrese:)))
Тоа си ти или се зезаш ?
Вратете се на почетокот Go down
Dimitarq
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 7
Локација : Skopje
Регистриран на : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 17 Сеп 2009, 12:41 am

Далила напиша:
Dimitarq напиша:
Далила напиша:
Тоа со петелот е добро,хи,хи,го прекина во играта...Go promasiv za malce...ako go pogodev ke umrese:)))
Тоа си ти или се зезаш ?


Da da jas sum,zatoa i go staviv:)))
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 17 Сеп 2009, 2:51 am

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 17 Сеп 2009, 2:48 pm

SiNaPsA` напиша:
Жив сто поена !
http://www.mondo.rs/entertainment/gossip/text.php?vest=146878

lol! lol!

Лелее ама се ибрука човеков, на ЖИВО (ин лајв у етер Smile ) то поштуем за водителов што го намести.

... а тко је то? А ШТА МИСЛИШ КО ЈЕ... ДАВОРЕ... тра-ла-ла

Човеков само сакал да си прослави на раат роденден, овие од радиово го “вознемирија“. тра-ла-ла

(основно познавање да се немало од швалерација. 1 правило е: - швалерката не крева телефон. Џапм араунд
Вратете се на почетокот Go down
Далила
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 783
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 17 Сеп 2009, 10:38 pm

VoniVaraS напиша:
SiNaPsA` напиша:
Жив сто поена !
http://www.mondo.rs/entertainment/gossip/text.php?vest=146878Лелее ама се ибрука човеков, на ЖИВО (ин лајв у етер ) за водителов што го намести.

... а тко је то? А ШТА МИСЛИШ КО ЈЕ... ДАВОРЕ...

Човеков само сакал да си прослави на раат роденден, овие од радиово го “вознемирија“.

(основно познавање да се немало од швалерација. 1 правило е: - швалерката не крева телефон.

Вау,се наежив цела...ама ситуација,и смешно и тажно,оф-леле,женичката му мисли на него,а он со друга...

а што бе ти збориш за правила на швалерација
Вратете се на почетокот Go down
VoniVaraS
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 217
Локација : Скопје
Регистриран на : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пет 18 Сеп 2009, 1:23 am

Цитат :
а што бе ти збориш за правила на швалерација

Ја овааај... само теоретишем... гуглам на срч
у школо ме сметаа за бубалица знаеш study Smile
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 01 Окт 2009, 12:40 am

VoniVaraS напиша:
Ја овааај... само теоретишем... гуглам на срч
2-ро правило е - Задоволна швалерка, мир по дома.
( и 1-во подправило - негирај СВЕ ) овца

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 08 Ное 2009, 2:35 am

Хитлер како голем фан на Тотенхем, многу тешко ги доживува дуелите меѓу неговиот тим и Арсенал. тра-ла-ла тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 25 Ное 2009, 3:34 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 12 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: