ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 14 Сеп 2008, 2:05 pm

Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 14 Сеп 2008, 2:21 pm

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Мачиња   Нед 14 Сеп 2008, 3:40 pm


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: dinosaur fart   Пон 15 Сеп 2008, 4:15 am


Добра реклама за Тетовски грав „Пешак“ :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 16 Сеп 2008, 12:51 am

Игор Џамбазов се гледа дека има нешто што само се наследува
Вратете се на почетокот Go down
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 16 Сеп 2008, 12:57 am

Ај пробајте да се воздржите од смеење! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Гафови - ТВ Сител , дел 1   Вто 16 Сеп 2008, 1:03 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Гафови - ТВ Сител , дел 2   Вто 16 Сеп 2008, 1:05 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Новогодишен извештај - ТВ Канал 5   Вто 16 Сеп 2008, 1:07 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 16 Сеп 2008, 1:13 am

Не е за смеење ама не можам да издржам,има и други клипови ама тие се злоупотреба
Вратете се на почетокот Go down
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 16 Сеп 2008, 1:36 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Venco
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2907
Локација : Штип, Македонија
Регистриран на : 2008-09-01

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 16 Сеп 2008, 1:40 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.qsl.net/z31ja
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Ромски Еминем :)   Вто 16 Сеп 2008, 11:41 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 17 Сеп 2008, 12:01 am

СтончиС напиша:

Добра реклама за Тетовски грав „Пешак“ :lol: :lol: :lol:
Го предложувам клипов да биде најавна шпица за новата членска група „GRAV Lovers“ bounce bounce :lol: ;)

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Кери
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2008-09-17

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 18 Сеп 2008, 1:14 am

Не се стискај да не го оптеретиш дебелото црво , па дури и кога си на тв :D

Вратете се на почетокот Go down
Кери
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 6
Регистриран на : 2008-09-17

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 18 Сеп 2008, 2:55 am

Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Гафови на ТВ Кочани   Пет 19 Сеп 2008, 3:56 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 20 Сеп 2008, 1:32 am

:D
Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Crazy Indian Video... Buffalaxed   Саб 20 Сеп 2008, 4:11 am


(“преводот“ е правен од некој што знае Индиски колку „Кен Ли“ што знае Англиски :lol: :lol: )
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Beavis And Butthead   Саб 20 Сеп 2008, 4:33 am


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Мапет Шоу   Саб 20 Сеп 2008, 4:40 am


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Српски Kill Bill   Сре 24 Сеп 2008, 3:49 am

lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
CENTO
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 306
Локација : камник,ченто,скопје,МАКЕДОНИЈА
Регистриран на : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Леллее овој е за на душевно   Пет 26 Сеп 2008, 12:59 pm

lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Ангела
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 849
Регистриран на : 2008-09-02

ПишувањеПредмет: ептен „јаки„   Пет 26 Сеп 2008, 1:51 pm
ама ги зезна „доберманите„ околу неа..... :lol: :lol: :lol:
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 29 Сеп 2008, 2:25 am

Грешки направени за време на снимањето на филмот „Пиратите од Карибите“

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: