ФОРУМОТ Е НАШ

ФОРУМОТ Е НАШ

Овој форум е во наша сопственост,тука секој може да си каже што мисли,па дури и да објави штрајк,па затоа слободно ТУПЕТЕ и УЖИВАЈТЕ ! п.с. Форумот е строго забранет за малолетници!!!
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Добро ни дојдовте драги пријатели „Тупаџијо еден... ни-за-еден“

Share | 
 

 Смешни клипови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторПорака
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 10 Фед 2009, 4:14 am

Вратете се на почетокот Go down
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 10 Фед 2009, 11:49 am

toe bolest sto ne moz da go spasi ni nikoj :hayel: :hayel:

lele leleeeee :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 15 Фед 2009, 12:42 am

Ку-ма-но-во .. але-а-лее .. многу сме јаки Exclamation


..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 15 Фед 2009, 6:15 am

:hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
more goka da ne puknes...
de pitaj gi kolku zimat za cepenje :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 15 Фед 2009, 1:29 pm

Леле, мене смешно-тажно ме фати.... ИзненаЏење ИзненаЏење

Само се плашев некој да не си ја отфикари раката, ама добро се заврши! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 15 Фед 2009, 2:35 pm

Samoubistvo izvrsil golubot! :hagreen: :hagreen: :hagreen:
Вратете се на почетокот Go down
toise
Одличен тупаџија
Одличен тупаџија
avatar

Број на мислења : 513
Локација : Охрид позади скалеста
Регистриран на : 2008-09-06

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 15 Фед 2009, 3:25 pm

Вратете се на почетокот Go down
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 16 Фед 2009, 10:19 pm

Старт старт ипол
Лудило старт на велосипедистка тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 17 Фед 2009, 10:36 pm

Скок од скокалница во базен geek

П.С. Не е препорачливо да се пробува овој скок geek

..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 21 Фед 2009, 2:00 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Dadeto
Тупаџија
Тупаџија
avatar

Број на мислења : 344
Регистриран на : 2008-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Саб 21 Фед 2009, 2:05 am

jas belo mi se gleda.. a ne skokav scratch scratch scratch :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Пон 23 Фед 2009, 12:02 am

Horrific Ghost Footage

Ахахахахахахахахахаха lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


lol! lol! lol! lol!


Последната промена е направена од Билјана на Вто 24 Фед 2009, 1:09 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : кочеше форумО)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 04 Мар 2009, 3:26 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
СтончиС
Револуционер
Револуционер


Број на мислења : 824
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 04 Мар 2009, 9:18 pm

Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 17 Мар 2009, 12:19 pm

Оваа прилика ја користам да им изразам јавна благодарност на КАЈГАНА зошто го сподели оваа со јавноста во република Македонија

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 22 Мар 2009, 9:00 pm

Luge dali e mozno ova????Imale i poglupi od Paris Hilton! тра-ла-ла
Da ne znae covek dali da se smee ili da place! :shock:
http://tocka.com.mk/klip.php?klipId=4350
Вратете се на почетокот Go down
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 29 Мар 2009, 1:04 pm

Еве што се случува некој кога пробува да го емитира Чак Норис

:hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel: :hayel:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
Билјана
Горда Македонка
Горда Македонка
avatar

Број на мислења : 1795
Локација : Велес
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 29 Мар 2009, 1:11 pmАхахахахахахахах :hayel: :hayel: :hayel:

:hayel:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/girl4macedonia
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Чет 02 Апр 2009, 1:54 am

Хиу - Хиу - Хиу - Хи - Хи - Хиу


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Вто 14 Апр 2009, 3:09 pm

Што е апокалипса? тра-ла-ла


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
SiNaPsA`
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2321
Локација : Тетово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 15 Апр 2009, 12:04 am


..............................................................................................................................................
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/user/TheSiNaPsA
Бе Перо
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 3016
Локација : Скопје
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Сре 15 Апр 2009, 12:26 am

Еве нешто слично со Анри тра-ла-ла
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonianphalanx.blogspot.com
Scarlett O'Hara
Тупаџија со тапија
avatar

Број на мислења : 2852
Регистриран на : 2008-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 19 Апр 2009, 3:02 am

Steta sto e na francuski ama se razbira! :D
Вратете се на почетокот Go down
GokaGrozni
Одржувач на ред
Одржувач на ред
avatar

Број на мислења : 2571
Локација : Куманово
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 10 Мај 2009, 4:57 amСум се умочал:hayel: :hagreen: :hayel:И повторно арапи, ама со џип


НАРАВОУЧЕНИЕ:Al-Qaeda=ХИХИРИКУ

..............................................................................................................................................
„Име си е име“
Вратете се на почетокот Go down
https://www.youtube.com/GokaGrozni
eftimoskatb
Проф.Д-р Тупаџија
Проф.Д-р Тупаџија
avatar

Број на мислења : 2274
Локација : Skopje
Регистриран на : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   Нед 10 Мај 2009, 9:33 am

Ахахахахахахаххахха lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Сите три се добри, ама од она првото видео легнав долу од смеење - како трчаше тој кутричкиот, па уште и фустанчето си го собра да не му се заплетка lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Смешни клипови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Смешни клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ФОРУМОТ Е НАШ :: ТУПАЛКА :: Форумот е НАШ :: ЗАБАВА-
Отиди до: